Şimdi Ara

Zizigo sıcak fırsat mağdurları [ANA KONU\ÇOKLU SEPETLER İLK MESAJA BAK )(GÜNCELLEME!!!) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
802
Cevap
21
Favori
35.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Allforfun

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Anam babam kardesim benimde var cok sukur Allah saglikli uzun omur versin herkezin ailesine duzunelerce alanlara gram uzulmuyorum sikayetimide cektim bu forum ac gozlu olmamayi ogrenmeli

Çokta ucuz olmayan hani sipariş vermişken gelsin dediğimiz ürünler vardı colinsten 30 liraya gömlek mesela çokta ucuz değil bunu yapmak aç gözlülük mü ?

Dostum 8 9 cift alip esime dostuma anama babama aldim diyenlere lafim, corap pant alana degil. Herkezin anasi babasi esi dostu var ama o firsat tek senin benim esim dostum faydalansin diye yapilmadi en cok ihtiyaci olani dusunup ona alicaksin kendine almayacaksin o zaman, bu tarz ciddi indirimlerde 10 cift alip kasaya gidebiliyor musunuz adam basi limiti oluyor.Ben kendime vicdani olarak 3 tane limit koydum adamlarda 3 koymus aklin yolu bir. 2 ye dusurseler bile lafim olmazdi telafi etmeye calismalari kafi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her ne kadar mağduriyetler tam giderilememiş olsa da bence 3 ürün bile alabilecek olanlar oturup şükretsin.Ya ben ne yapayım?43 Nike siparişi geçtikten sonra araştırdım ve Nike kalıpları biraz dardır diye 44.5 başka model bir Nike sipariş etim.Normalde forumdan da sürekli konuyu takip etmeme rağmen 2-3 saatliğine giremedim ve o anda zizigodan mail gelmiş.Direk siteye girdim ve sepetten 43 numaraları sildim(1 adet de Punto marka vardı) ve geriye sadece 44.5 Nike kaldı,onu aldım.Bugün mağazaya gittim aynı model bulamasam da aynı kalıplı bir Nike denedim ve kendi numaram olan 43 tam oldu.43.5 bile büyük geldi.Bugün de 44.5 olanı göndermişler ve ayağıma olmayacak.Özetle; sıfır sıfır sıffır :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 14 Mart 2015; 23:52:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnSSdKgL

Her ne kadar mağduriyetler tam giderilememiş olsa da bence 3 ürün bile alabilecek olanlar oturup şükretsin.Ya ben ne yapayım?43 Nike siparişi geçtikten sonra araştırdım ve Nike kalıpları biraz dardır diye 44.5 başka model bir Nike sipariş etim.Normalde forumdan da sürekli konuyu takip etmeme rağmen 2-3 saatliğine giremedim ve o anda zizigodan mail gelmiş.Direk siteye girdim ve sepetten 43 numaraları sildim(1 adet de Punto marka vardı) ve geriye sadece 44.5 Nike kaldı,onu aldım.Bugün mağazaya gittim aynı model bulamasam da aynı kalıplı bir Nike denedim ve kendi numaram olan 43 tam oldu.43.5 bile büyük geldi.Bugün de 44.5 olanı göndermişler ve ayağıma olmayacak.Özetle; sıfır sıfır sıffır :(

hangi model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazz80

quote:

Her ne kadar mağduriyetler tam giderilememiş olsa da bence 3 ürün bile alabilecek olanlar oturup şükretsin.Ya ben ne yapayım?43 Nike siparişi geçtikten sonra araştırdım ve Nike kalıpları biraz dardır diye 44.5 başka model bir Nike sipariş etim.Normalde forumdan da sürekli konuyu takip etmeme rağmen 2-3 saatliğine giremedim ve o anda zizigodan mail gelmiş.Direk siteye girdim ve sepetten 43 numaraları sildim(1 adet de Punto marka vardı) ve geriye sadece 44.5 Nike kaldı,onu aldım.Bugün mağazaya gittim aynı model bulamasam da aynı kalıplı bir Nike denedim ve kendi numaram olan 43 tam oldu.43.5 bile büyük geldi.Bugün de 44.5 olanı göndermişler ve ayağıma olmayacak.Özetle; sıfır sıfır sıffır :(

hangi model?

Zizigo  sıcak  fırsat mağdurları [ANA KONU\ÇOKLU SEPETLER İLK MESAJA BAK )(GÜNCELLEME!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 14 Mart 2015; 23:58:04 >

• YnSSdKgL kullanıcısına yanıt
    Olmazsa takas konusu acildi hocam takas yaparsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

Oraya yazdım hocam fakat istediğim Nike modelini ve 43 numarasını bulamayacağım büyük ihtimal :( Ayda yılda bir ayakkabı fırsatı yakaladık,ihtiyacımız da vardı ama şansımız yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 15 Mart 2015; 0:00:49 >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    tamamda bundan dolayı sıkıntıdayız sepetimde 1 tane ayakkabı 2 gömlek geri yüklemişler mağduruz bundan dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

bebe git evindeki çocuklara laf yetiştir sen işinin olmadığı konulara uzanma

Bu forumda cok ınsan gordum ama senın gıbı cahılını gormedım.. Daha dogru duzgun bır cevap yazamıyorsun. Bellıkı aıle terbıyesı almamıssın... Ofkeyle sureklı bır seyler sacmalayıp duruyorsun... Yas kac?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allforfun

tamamda bundan dolayı sıkıntıdayız sepetimde 1 tane ayakkabı 2 gömlek geri yüklemişler mağduruz bundan dolayı

Sizi mağdur bırakanlarda firmadan çok fazlaca ayakkabı alan uyanıklar ve bunlarda bu forumda direniş nağraları atıyor. Firma dur pahallıları seçeyim demez tabiki işine geleni seçer. Bu elemanlar 5 6 çift ayakabı almasalardı 3 ürün kıstası koymazdı firma...
  • quote:

quote:

Oraya yazdım hocam fakat istediğim Nike modelini ve 43 numarasını bulamayacağım büyük ihtimal :( Ayda yılda bir ayakkabı fırsatı yakaladık,ihtiyacımız da vardı ama şansımız yokmuş.

Dostum gelen ayakkabıyı nike mağzalarında rica ile uygun numarayla değiştirmeyi deneyebilirsin. Satımayacak bir numara değil vicdanlı bir yere denk gelirsen değişirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

quote:

Dostum gelen ayakkabıyı nike mağzalarında rica ile uygun numarayla değiştirmeyi deneyebilirsin. Satımayacak bir numara değil vicdanlı bir yere denk gelirsen değişirler...

Başka mağazadan alınan bir ayakkabıyı değiştirmeye yeltenirler mi bilmiyorum hocam.Yine de tavsiyeniz için teşekkürler deneyeceğim.

• Ayağına uymayan satmayı düşünen varsa 46 numara asicslere talibim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • North Face ya da Merrel outdoor alan ve satmak isteyen varsa komisyonlu şekilde satın alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAN-TURK -- 15 Mart 2015; 0:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

quote:

Orijinalden alıntı: quancore

Evet arkadaşlar yarın geleceğimiz belli olacak.Ben her ihtimale karşı (ki bence çok yüksek bir ihtimal) zizigo mağdurları konusunu hazırladım.Bu konu altında gelen siparişlerin resimlerini (eğer gelirse) ve mağduriyetlerimizi paylaşırız.
    ARKADAŞLAR ZIZIGOYU ARADIM YOLLANACAK ÜRÜNLER BEKLEMEDEYIZ!!!
    Edit 2:İYİ KI ERKENDEN AÇTIM KONUYU SİPARİŞLER İPTAL
    Edit 3:ARKADAŞLAR LÜTFEN ELİNDEN GELEN HERKES ŞİKAYETVAR A ŞİKAYETLERİNİ BİLDİRSİN VE MH ARAYARAK ŞİKAYET ETSİN.GÜZEL BİR METİN HAZIRLAYAN KİŞİ LÜTFEN BENİ ALINTILASIN İLK MESAJA EKLEYELİM.BU ONLARIN YANINA KALMASIN.EĞER BU GİRİŞİMLER SONUÇ VERMEZ İSE İLÇELERDEKİ THH LERE ORTAK BİR DİLEKÇE İLE BAŞVURULACAKTIR.
    Bir arkadaşımızın bimer mesajı:

12.03.2015 günü zizigo.com adlı sitede belirli ürünlerde indirim yapılmıştı ben ve üye olduğum forumdan birçok arkadaşım siteden alışveriş yaptık.Bahsi geçen sitenin Müşteri Hizmetleri aranarak fiyatların doğruluğu konusunda teyit alındı.Ertesi gün sabah saatlerinde yani 13.03.2015 günü hesabımı kontrol ettiğimde siparişlerin iptal edildiğini gördüm.Üyesi olduğum forumdaki diğer arkadaşlarımında aynı mağduriyetle karşılaştığını gördüm.Böyle kurumsal bir sitenin ürün fiyatlarını düşük gösterip müşteri çektikten ve müşteri hizmetlerinin de fiyatlarda hata olmadığını söylemesinden sonra bütün siparişleri iptal etmesi hangi mantık ve ticaret ahlakı çerçevesinde değerlendirilebilir.

Edit 4:@serji adminimize konudaki gereksiz mesajları sildiği için çok teşekkür ederim.
    ARKADAŞLAR EN UCUZ AYAKKABILARILAR SEPETE GERİ EKLENDİ.
    ÖNCELİKLE 3 VE DAHA AZ ALIP SEPETİ TAM OLARAK GERİ GELENLERE HAYIRLI OLSUN,SİZLER İÇİN MÜCADELE BİTTİ.ANCAK AİLE BOYU ALAN VE BAZI GEREKSİZ ÜRÜNLERİ DE SEPETİNE ÖYLESİNE EKLEYENLER ŞUANDA MAĞDUR DURUMDA HALA.EN AZINDAN ÇOKLU ALIMCILARA SEÇME HAKKI VERİLMELİYDİ BU YÜZDEN BİZİM MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR.LÜTFEN ŞİKAYETLERİNİZİ GERİ ALMAYIN VE EDİTLEYİN UYGUN OLARAK AYRICA MAİL ATIN SADECE KENDİNİZ İÇİN DEĞİL TÜM ARKADAŞLAR İÇİN.EĞER BİR KİŞİYİ BİLE GERİDE BIRAKIRSAK NE ANLAMI VAR MÜCADELE ETMENİN!!!![/b

ARKADAŞLAR ÇOKLU ALIM YAPIP MAĞDUR OLANLAR İÇİN PM GRUBU KURULDU BANA YADA @okulaptus ARKADAŞA PM ATARSANIZ GRUBUMUZA EKLEYECEĞİZ.LÜTFEN HERKES ŞİKAYETVARDAN ŞİKAYETLERİNİ VERSİN!!!!

An itibariyle İşin içine bakan da girdi hadi bakalım zizigo çık işin içinden
     Zizigo  sıcak  fırsat mağdurları [ANA KONU\ÇOKLU SEPETLER İLK MESAJA BAK )(GÜNCELLEME!!!)

Son durum nedir hocam sayin bakana durumu acikladiniz mi

Ben açıklamadım ancak haberdar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 15 Mart 2015; 1:07:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sipariş ettiğiniz ürünler olmazsa talibim. 43-44 numara. Spor ayakkabı olması şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: fevriinsan

bende 3 taksit almıştım ama hepsi yatmış geri belki bankaya göre değişebilir benimki denizbank

Benim teb hocam daha yatan bir para yok
  • Arkadaşlar şu anda tüm siparişler aktif görünüyor. son durum nedir?
  • gomek G kullanıcısına yanıt
    tekrar bakın düzelttiler şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

tekrar bakın düzelttiler şimdi

evet düzeltmişler. bi umut bekliyodum:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: fevriinsan

bende 3 taksit almıştım ama hepsi yatmış geri belki bankaya göre değişebilir benimki denizbank

Benim teb hocam daha yatan bir para yok

Araman lazım bankayı ben aradım kadın iptal ediyor ordan

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.