Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: durakhan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.659
Cevap
507
Favori
1.252.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BankKart
    BankKart Gold
    BankKart Platinum

Bunlar arasında fark var mı ? Bende almayı düşünüyorum da bu kartlar arasında kaldım..
    Peder bey emekli onunkini kullandım geçen alışverişte 6 taksitte hiç faiz binmedi.Gayet iyi geldi bana.Diğer tüm kartlarda faiz biniyor takside girince ?

Bunların farkını da ilk mesaja yazarsa daha iyi olur çünkü birkaç arkadaş da sormuş.
  • Zaba kullanıcısına yanıt
    başlık zaten bankkart olarak bir süre önce değişti,ancak atm kartı da aynı ismi kullandığı için bir süre daha bu yeni durumu anlatmak adına parantez içinde kullanmayı düşünüyorum.
  • taksit kampanyası yıl başından beri her ay bir ay uzayarak devam ediyor temmuz ayında da olurmu bilinmiyor.

kart çok yaygın olmadığından henüz çeşitlerinin özellikleri hakkında kimsenin fazlaca bir bilgisi yok. ziraat bankası internet sitesi kartlar bölümünden bankkart çeşitleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

ilk mesajı daha çok puan kullanılan yerlerin bilgilendirilmesi ve kampanya bilgilendirmeleri için kullanıyoruz.
  • Taksit kampanyasının devam etmesi iyi olur. Bu sayede kartı bütün Türkiye tanır ve reklamın en iyisi olur diye düşünüyorum.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam o zaman ben platinum kartı alırım bakalim neyin nesiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bankaların kredi kartı işinden anladığım, her bankada kartın başına yada sonuna gelen ek büyüdükçe aidat tutarı da büyüyor.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Neyse geri kalanını da MH den yada şubeden öğrenirim artık.Buraya da yazarım.
    Teşekkürler hocam
  • Taksit kampanyası yıl sonuna kadar devam edicek bildiğim kadarıyla. Bankada çalışan arkadaş paylaşmıştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonradan taksit uygulaması güzel oluyor genel olarak çoğu sektörü bölüyor. 1 buçuk yıldır bende 600 TL puan kasmışım gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: disaster85

Yapılıyor.
    Maximum Pos'tan çekim yaptırdım, taksit seçeneği çıkmadı Hocam. Değişti mi acaba?
  • Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    Saat 21’den sonra yaptı iseniz gün sonu işlemlerine takılmış olabilir. Bugün yarın düşer uygulama ekranına. Tek sıkıntı bu sürede hesap kesim tarihinin geçmesi olur.

• Opet ya da akaryakıt kampanyası var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: disaster85

Saat 21’den sonra yaptı iseniz gün sonu işlemlerine takılmış olabilir. Bugün yarın düşer uygulama ekranına. Tek sıkıntı bu sürede hesap kesim tarihinin geçmesi olur.
    Saat 21'den sonra yaptım ama aradan 3 gün geçti, provizyondan çıktı ama yine de taksit seçeneği vermedi Hocam.
    Sektör ne gözüküyor saat gözüküyorsa mutlaka taksitlendirme çıkması lazım isterseniz bir müşteri hizmetleriyle konuşun

• qeep kullanıcısına yanıt
    Ayın sektörü zaten akaryakıt hocam yarın son gün bugünden kaçırmayın

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Kafam bi dünya. Temmuz’a girdik sanıyorum.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Olsun kardeşim önemli değil

• AG Maximum Posu Hocam. Sektör ne geçiyor, bilmiyorum ama yukarılarda taksit oluyor denmişti birkaç defa, o nedenle şaşırdım.

Ben demiştim hocam sektör saat gözükmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cifaretto

Ben demiştim hocam sektör saat gözükmesi lazım
    Altungold'un saat geçen Posu hangisi,bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.