Şimdi Ara

Ziko geri dönüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TV 8 de geçti az önce Ziko geri dönüyor.Kasımpaşa ile büyük ölçüde anlaşmış.

• Kacirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayzingard
  • Aziz Yıldırım gitmedikçe Zico size gelemez zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Kacirdik.

Başka bulursunuz.
  • Yok artık. Kasımpaşa'ya mı geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Yok artık. Kasımpaşa'ya mı geliyor ?

Evet lig çok renkli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay_Turk

quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Yok artık. Kasımpaşa'ya mı geliyor ?

Evet lig çok renkli olacak.

Açıkçası sevindim. Hangi takım olursa olsun, kaliteli futbol izlemek istiyoruz. Orduspor Hector Cuper'i getirerek çok büyük bir iş yaptı mesela. Anadolu takımlarının mental anlamda bu tür atılımlara girmesi güzel.
  • Artık takımım kasımpaşadır Madem aziz ve aykut bırakıp gitmiyorlar fbnin bundan sonra hicbır lisanslı urununu almıyorum maçada gitmiyorum. Bu haberde inş doğrudur zico gbi bir insanın başarılı olması tek dileğimdir

• Güzel haber. Herkes 3 büyükleri normal olarak şampiyonluğun favorisi olarak görüyor ama, Kasımpaşa'da bence bu senenin şampiyonluk adaylarından biri. Şampiyon olurlarsa hiç süpriz olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Artık takımım kasımpaşadır Madem aziz ve aykut bırakıp gitmiyorlar fbnin bundan sonra hicbır lisanslı urununu almıyorum maçada gitmiyorum. Bu haberde inş doğrudur zico gbi bir insanın başarılı olması tek dileğimdir

işallah haber doğrudur da senin gibi taraftarlardan kurtuluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

quote:

Artık takımım kasımpaşadır Madem aziz ve aykut bırakıp gitmiyorlar fbnin bundan sonra hicbır lisanslı urununu almıyorum maçada gitmiyorum. Bu haberde inş doğrudur zico gbi bir insanın başarılı olması tek dileğimdir

Aha aziz yancısı geldi. Saşırmadım tek tuk çıkıyor hep

• bize gelmemesi kötü ama lige gelmesi inş doğrudur kasımpaşa city
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

bize gelmemesi kötü ama lige gelmesi inş doğrudur kasımpaşa city

• quote:

quote:

quote:

Ben senin gibi kişiler üzerinden destek vermiyorum, aynı zamanda kişiler üzerinden desteğimide çekmiyorum taraftarı olduğum kulüpten. Ama senin belliki taraftarlığın desteğin kişiler, isimler üzerine. Ben mesajda kötü bir durum belirtmedim, senin temennin doğrultusunda mesaj attım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben senin gibi kişiler üzerinden destek vermiyorum, aynı zamanda kişiler üzerinden desteğimide çekmiyorum taraftarı olduğum kulüpten. Ama senin belliki taraftarlığın desteğin kişiler, isimler üzerine. Ben mesajda kötü bir durum belirtmedim, senin temennin doğrultusunda mesaj attım.

Taraftar olarak fenerbahçeye saygım sonsuzdur. Ama fb kimsenin babasının malı değıldir. Kişileri elbette yazıcam bu takımın içine edenler onlar çunku. Aziz daha ne yuzle o koltukta anlamış değilim.
    Samimi olarak soyle fbnin şuanki durumundan memnun musun? Eğer memnunsan cidden anlamıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.