Şimdi Ara

Zigbog®«««««« lcd panel »»»»»Ayrıntılı Anlatım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
40.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: furkan_1157

kardeşim bu cok güzel bişey olmuş ama ben hayatta yapamam bunu hayran kaldım ama

yaparsın arkadaşım ben elimden gelen yardımı da yaparım..
    neden kendini bu kadar küçümsüyorsun?
    elin titremeden kalem tutabiliyorsan elinde sorun yok gerisi kolay..
  • abi kimse çaktırmıyormu artık bilmiyorumda dehşet yapmışsın yaa.helal olsun.keşke bu bilgileri bizde uygulayabilsek.hayatta daha çok başarılar dileğiyle abi
  • yahu neden millet bu kadar büyütüyor şu iki lehimleme işini bence çok zor değil ve korkmayan herkes yapabilir.. tamam ben ilk yaptığım lcd yi daha çlıştıramadan yaktım ama yapılışla alakalı değil sadece molexe bağlarken renklere dikkat etmemiştim ve ters gerilim vermiştim buna da dikkat edilirse hiç de bi sorun yok..
    ben her zmana diyorum elimden gelen tüm yardımı yaparım.. bi çok kişiye msn den görüntülü olarak da destek verdim daha ne diye güvensizlik yaşıyorsunuz ben de yapabilir miyim, keşke uygulayabilsem diye..
  • bende cep telefonu için renkli bir ekran var.bunu bir şekilde boğlayamazmıyım acaba?
    yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brainiac_x -- 3 Haziran 2007; 1:06:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekka

bende cep telefonu için renkli bir ekran var.bunu bir şekilde boğlayamazmıyım acaba?

bağlayabilirsin bağlanmışları var bukonuya benzer bir konuda elektronik bölümünde var onu bulursan nasıl bağlayacağınıda bulursun orda hepsi için anlatım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkov_19

quote:

bende cep telefonu için renkli bir ekran var.bunu bir şekilde boğlayamazmıyım acaba?

bağlayabilirsin bağlanmışları var bukonuya benzer bir konuda elektronik bölümünde var onu bulursan nasıl bağlayacağınıda bulursun orda hepsi için anlatım var

link verebilirmisin.bişiler buldum ama renkli bir ekran göremedim.
    ilgin için teşekkürler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_8318619/mpage_4/key_/tm.htm

benim uykum geldi fazla bakamadım renklisini bulamadım burda siyahını buldum ama şu linkide veriyim

http://www.metku.net/index.html?path=mods/loginoki/index_eng

yani bunun renkliside yok değil biraz araştır inanıyorum bulursun iyi çalışmalar
  • saol kardes guzel ıs helal olsun
  • elimdeki siemens A65 renkli ekranın resimlerini aşağıya koydum.bi bakabilirmisiniz?
    acaba kullanabilirmiyim bunu bu işe?Lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brainiac_x -- 3 Haziran 2007; 4:13:27 >
  • pinlerin ne girişi olduklarını tek tek araştırailirsen belki yardımcı olmaya çalışabilirim..
  • quote:

elimdeki siemens A65 renkli ekranın resimlerini aşağıya koydum.bi bakabilirmisiniz?
    acaba kullanabilirmiyim bunu bu işe?Lütfen yardım edin.

arkadaşlar bi yardım edebilecek yokmu? tek umudum sizsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: necoinside

pinlerin ne girişi olduklarını tek tek araştırailirsen belki yardımcı olmaya çalışabilirim..

burda sana soru sorulmuş ama cevap vermemişin dekka.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyR!sTaTe

quote:

Orjinalden alıntı: necoinside

pinlerin ne girişi olduklarını tek tek araştırailirsen belki yardımcı olmaya çalışabilirim..

burda sana soru sorulmuş ama cevap vermemişin dekka.

araştırdım ama hiçbirşey bulamadım.
  • ne yazıkki pin isimlerini bilmeden hiçbirşey yapamayız. datasheet falan yok mu belkin onda yazar?
  • arkadaşlar datasheet nedir?
  • tşkk....
  • yaa arkadaşlar sizin bu topice bakarak bende bi tane lcd aldım ama bunun ayak baglantıları 15 tane ve iki tanede lcd den kablo çıkıyo tam şemasını bilin biri bana yardımcı olabilirmi lcd PHICO D-0 0438 94V-0 bunun lcd şeması bana lazım ltfen
  • game gear yada nintendonun ekranları da olur mu acaba? 160x144 lcd var game gearda hem de renkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaint -- 11 Haziran 2007; 21:42:37 >
  • nokia 3310 için şema buldum

• Futurlec'den
    20 x 4 Blue Character LCD Display with Backlight = fiyatı 25 YTL.
    http://www.futurlec.com/LED/BLUELCD20X4BLpr.shtml

128 x 64 Blue Graphic LCD Display = fiyatı 28 YTL.
    http://www.futurlec.com/LED/BLUE128X64LCD.shtml
    getirteceğim.

İsteyen varsa parasını göndersin, size de alayım. Fiyatlar "biraz" daha uygun gördüğünüz gibi, 4x20'nin Türkiyede bulunmaması da ayrı.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.