Şimdi Ara

Zıfır xiaomi telefonlar getirilir....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
9
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar ben genelde sadece iphone yolluyorum türkiyeye ama burda xiaomi kullananlar telefonu çok övdüler..:) bende dedim isteyen olursa hayırlısı ile türkiyeye yollabilirim.
    Model isterken renkte belirtirseniz ona göre alırım inşallah..ancak lütfen sadece gerçek alıcılar pm atsın çünkü ahmet hocam şu cihazı istiyorum dedikten sonra ben internetten sipariş vereceğim cihaz artık geri dönmez yani...:)))

Xaiomiden pek anlamam ama modellerin yazan tüm özelliklerini ekliyorum.seç begen sipariş ver inşallah.istanbuldan elden teslim başka iller için referanslarım sizler için yeterli olur sanırım..

Xiaomi Redmi Note 2:550 tl....
    160 g
    Octa Core 2.0 GHz
    16 GB
    Dual SIM
    Main Camera 13 MP
    Front Camera 5 MP
    5.5 Inch full HD
    2 GB RAM
    3060 mAh
    Android OS, v5.0 (Lollipop)

Xiaomi Redmi Note 3:650 tl...
    164 g
    Hexa-Core
    16 GB
    Dual SIM
    Main Camera 16 MP
    Front Camera 5 MP
    5.5 inches
    2 GB RAM
    4000 mAh Battery
    Android OS, v5.1 (Lollipop)

Xiaomi Redmi 3 Pro:650 tl...
    Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
    3GB RAM
    32GB
    Fingerprint sensor
    144 g
    5 inch
    4100 mAh
    Android v5.1 (Lollipop)
    Main Camera 13MP, Front Camera 5MP

Xiaomi Mi 5:1150 tl...
    Dual-core 1.8 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo
    3GB RAM
    32GB
    Fingerprint
    Main Camera 16MP, Front Camera 4MP
    129 g
    5.15 inch
    3000 mAh
    MIUI 7.0 (based on Android 6.0 Marshmallow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetacik -- 13 Haziran 2016; 4:12:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Whastup numaram:+966502396181
    Bide arkadaşta ZUK Z1 var telefon gerçek anlamda cenevar gibi bişey...:):900 tl...
    Qualcomm snapdragon 801 2.5 GHz
    3 GB RAM
    Adreno 330 3D GPU 578MHz
    4100 mAh
    175g
    5.5 inch IPS display
    Main Camera 13MP, Front Camera 8MP
    Fingerprint Sensor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetacik -- 13 Haziran 2016; 4:13:02 >
  • Pm

• 2.el ihtimali yok mu bunun ? :)
  • Tahmini kaç gün sürer ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar gece gece elemanın biri yüzde elli kârlı yolluyorsun diyo...yok arkdaş yüzde yüzde kar ediyorum...:))) millete bedava desen üzerine para isteyecek duruma geldik..varsa daha aşağı fiyat yazan ben ondan da aşağı inecem söz..!!!!!( dostlar mi5 in maliyeti 1000 tl üstünde)

• bence fiyatlar tam cuk oturmuş
    teslimat süresi nedir
    birde zuk 2 bulunabiliyor mu mi5 den daha fazla talep var
  • maccik M kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş..teslimat süresi hemen sipariş verirsem inşallah 4-5 günde bana gelir sonra giden arkadaş bulmam lazım ama en son 29 haziranda ben geliyoeum inşallah..:)

• ZUK Z2 veya Z2 Pro var mı listede?

• IMEI durumu
    Kutulu ürün mü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadım hocam?

• Sadece yazdığım cihazlar var...:( telefon sıfır kutulu ime kaydı yok...:(

• fiyatlar diğer satıcılara göre uygun denilebilir...
    uygun satmanızı kaldıramayanlar bilerek yazmıştır pahalı satıyorsunuz diye...
  • Arkadaş bir tanesi sürekli pm ile bana iftira atıyor ve en az yüzde elli kar ediyorsun diyor.benim yardımcı oluyorum lafımı başka anlamış sıfır karla vereceksin o zaman olur diyor.....

• Arkadaşlar ramazan ayındayız allah lillah peygamber için vijdanla cevap verin..
    Örnek:m5 için alış rakamı 1200 sar,15 sar kargo,17 sar elden ödeme ücreti 1232 sar...şu anda sizin verdiğiniz tl bir işe yaramıyor onu riyale çevirmek için 1.25 çarpılacaktır.burdan alması türkiye için kurye bulması gümrük riski..herşey içinde 985 tl ye aldığım cihaza 1150 istedim adam çok diyor....!!!!!!!!!!!!!!!siz olsanız ne yaparsınız..çocuklarımın rızkını bunlara bağlayıp riske girip türkiyeye kadar cihaz yollamam ve 150 tl civarı üzerine eklemem haram mı çok mu..??????

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetacik

Arkadaşlar ramazan ayındayız allah lillah peygamber için vijdanla cevap verin..
    Örnek:m5 için alış rakamı 1200 sar,15 sar kargo,17 sar elden ödeme ücreti 1232 sar...şu anda sizin verdiğiniz tl bir işe yaramıyor onu riyale çevirmek için 1.25 çarpılacaktır.burdan alması türkiye için kurye bulması gümrük riski..herşey içinde 985 tl ye aldığım cihaza 1150 istedim adam çok diyor....!!!!!!!!!!!!!!!siz olsanız ne yaparsınız..çocuklarımın rızkını bunlara bağlayıp riske girip türkiyeye kadar cihaz yollamam ve 150 tl civarı üzerine eklemem haram mı çok mu..??????

Ahmet gardaşım sen onu bunu boşver güzel hizmet veriyorsun.Ben bu forumda sürekli takılırım mi5 için 1150 li rakamı ilk sende gördüm allah razı olsun.Sen çoluk çocuğa bakma kardeşim herkesin elinin altında internet var herkes neyin ne olduğunu biliyor.Kısmet olursa bir veya iki cihaz almayı düşünüyorum senden.Hayırlı işler helal-i hoş olsun.

• Allah razı olsun gardaş.....emrin olur inşallah....

• Ahmet hocam fiyatlar gayet iyi kar etmeden risk alınmaz iş yapılmaz. Seninki de makul seviyede . İnşallah ilerde alışverişimiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetacik

Arkadaşlar ramazan ayındayız allah lillah peygamber için vijdanla cevap verin..

Oha yahu. Kime ne istediğin fiyatı verirsin. Kimi ilgilendirir. PM'den bu tarz mesaj atanları bloklarsın biter. 150 de kazansan 200 de kazansan normaldir.
  • Ya benim bir pm de sadece fiyatları çok yüksek tutmadım millete yardımcı olmak istedim dedim.yok neymiş eğer yardımcı olmak istersen aldığın rakama vermen gerek diyorlar...:)))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.