Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman bekleyeceksiniz z9x oled tvye z9s olmaz nvidia 2017 ayarında z9s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zidoo kutusundan cikan sata iki ucu erkek kablo elinde fazla olan yada alabilecegim yer (link) onerisi olan var mi?

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dune Z9x den daha mı iyi görüntü konusunda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z9s başlığındasınZidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

hangi dune 1619 chipsetli olan dune hd vision 4k solo ise tartışılır aynı chipset zappitinin görüntüsü bir parça daha iyi o da kullandığı trafodan z9x ile dune hemen hemen aynı ama dune 3.5" hd takılması ve çift hdmi çıkışı ile eski amfilere destek veriyor ben alacak olsam dune alırım ama z9x de üzmez

• Kusura bakmayın benim dikkatsizliğim 🙂

Yine de bilgilendirme için teşekkürler

• arkadaşlar piyasada zidoo yok zaten. hem param da yok. şu ikinci el zidoo z9s lerden alsam sorun çıkarır mı? televizyonum normal led panasonic tv. ses deneyimini düzgün alayım. film diziler kasmasın yeter. avr de hiç dts hd, true hd yazısı görmedim. tvbox ta kodi kasıyor açmıyor. giriş seviyesinde kullanmasam hata çıkarmasa yeter.

amazon de ye felan baktım zidoo üst versiyonları yada dune bulamadım. ordan uygun cihaz bulursanız yazın lütfen. almancı akrabaya burdan ödeyip getirtecem.

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Z9s yeter hatta daha da uygun olsun derseniz x9s bile yeter. Her sesi AVR ye aktarır hemen her video formatını da oynatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 7 Haziran 2022; 9:35:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bulunmaz bir kabloyu sonunda sadays sayesin buldum.özelinle paketledigi kargosuyla muhtesem kablo icin teşekkür

@sadays

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

avr ne? tv hangi model?

• Miragle kullanıcısına yanıt

sata disk kullanmadığım için bendeki boştaydı iş görsünZidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

• sadays S kullanıcısına yanıt
    YAMAHA RX-V373
    Panasonic Viera TX-L55ET5

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Bu ikiliye x9s fazlasıyla yeter z9s e gerek yok bence.

• hangisini bulursan ikinci elde al z9s veya x9s

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Bu arada mutlu yıllar üstad

• çok teşekkür ederim dostlarla hep beraber olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 8 Haziran 2022; 11:31:37 >
  • Yanlış afiş bulması durumunda nasıl değiştiriyoruz ? Koskoca It filmini. Belçikali bir kısa filmle karıştırmış :D

• @sadays Merhaba. x9s buldum. Arkadaş kodi den izliyormuş filmleri. ben kendi player ını kullanmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Kodi den sıkıldım artık. Bunun afişleri vs daha hoş görünüyor. Güncellemeleri yapmamı tavsiye eder misiniz?

• kendi playeri de afiş programı da güzel güncelleme tavsiye eder miyim bilemedim çünkü nadiren loopa giriyor usb ttl kablo ile bile kurtulmuyor

Bende epeydir zidoo'dan uzak kaldığımdan son yazılımları ne durumda açıkçası fikrim yok. Cihaz stabil çalışıyorsa güncellemeyin bence. Home theater uygulamasını ayrıca APK olarak bulup güncelleyebilirsiniz.

Bende araya girersem : Zidoo'nun Home Theatre afişleme uygulaması (görsel anlamda) hiçbir zaman KODI kadar keyif vermez.Çünkü KODI'ye nazaran çok daha sade bir uygulama.Zaten bu yüzden ZDMC'yi de ayakta tutmaya çalışıyor Zidoo.

Home Theatre'ı ; benim gibi " Sadece film ve dizilerimi afişlesin yeter " diyenlere göre sade, yedek alması kolay ve güzel bir uygulama olarak düşünün.Fakat bunun ötesinde bir albenisi yok.Yani KODI'deki gibi eklenti yükleme, skin değiştirme gibi bir lüksünüz olmuyor.

Bu detaylar benim için önemli olmadığı için KODI'den geçen biri olarak büyük bir keyifle Home Theatre kullanıyorum.

Bilginiz olsun...

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.