Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt

Eyvallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık...

Bizim zidoo'da bir problem yok ama yine de yazdıklarını okuruz.

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

• İyi günler, Zidoo z9s için 05 Şubat 2021 tarihli v2.3.45 beta güncellemeyi indirip deneyen var mı? Açıklamalarda bir çok iyileştirme yapılmış gibi gözüküyor. Deneyen varsa izlenimlerini paylaşırsa seviniriz. Sağlıklı günler dilerim.

• shy4434 kullanıcısına yanıt

kendi sitesinde henüz yok, siz nerede gördünüz ?

• Zidoo forumunda var

Change logs:

player

1. Add UPNP video playback function

2. Added the function of adjusting the audio offset using the up and down keys on the remote control.

3. Optimize built-in text subtitle setting.

4. Optimize bookmark playback function.

5. Optimize the subtitle download function.

7. Added ASS subtitle brightness setting

8. Fixed the problem that song occasionally could not be played when switching to the next through the phone

9. Added the default function of the first audio track

10. Add some color settings for srt subtitles.

11. Added MKV chapter information display

12. Add Sony CEC playback function keys

BlurayNavigation

1. Optimize the display of movie information.

2. Optimize bookmark playback function.

3. Add some color settings for srt subtitles.

Home Theater

1. Optimize automatic scanning function.

2. Optimize the function of editing posters on the PC.

3. Added multiple video format icons in the detailed interface.

4. Fix the problem that the detail screen did not refresh after data update

5. Optimize search function.

6. Optimize interface display.

7. Optimize NFO analysis.

8. Optimize part of the UI.

9. Optimize the problem that posters cannot be displayed occasionally

10. Fix the problem that setting data cannot be restored when retstoring data

11. Optimize some interface

12. Optimize the poster saving catalog

13. Optimize the problem of occasional crash problem when scaning

14. Fix the problem of devices offline occasionally

15. NFO added Clear Logo support

16. Optimized the focus control of the device list

17. Optimized the UI display of poster details

18. Fixed the problem of abnormal data if the NFO file already exists when exporting NFO

19. Added more data information of NFO files, such as trailers, directors, actors, etc.

20. Optimized the loading speed of poster images

21. Fixed the problem of unsuccessful loading of poster pictures occasionally

22. Optimized native poster image loading function

23. Optimized data restore function

24. Added TV page selection function for series.

25. Fixed the problem of incorrect display of watch history

26. Fixed the problem that Blu-ray navigation can not be selected caused by the child lock

27. Optimized TVDB synchronizationdata of TVDB series

28.Optimized TV series poster title display

File manager

1. Increase UPNP function

2. Optimize NAS boot and mount speed

3. Optimize UI display

4.Fixed the problem of incorrect playback record.

Picture manager

1. Increase network picture display

2. Add UPNP picture slideshow

3. Fix the problem that the system music does not stop when slideshow

4.Added global folder name exclusion

5.Added slide pause function by pressing OK

6. Added the switch to scan hidden files

7.Optimized display UI

8. Added the function of pressing the information button to display picture information

9. Added the function of page turning button

Quick Setting

1. Add remote control up and down key multi-function setting.

2. Increase the time setting of the bookmark function.

3. Added player bookmark settings

4. Added the default setting for the first track

Mobile APP (scan the QR code of the machine to download and update)

1. Fix the problem that the music search page cannot play music.

2. File manager adds UPNP function.

3. Optimize some UI.

4. Optimize music favourite function.

5. Added music play-list mode.

ZIDOO_UHD2000

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/uhd2000/v2.3.45/ZIDOO_UHD2000_N_v2.3.45_202102051306_ota-package.zip

MD5: F2E6354BF7D1A8A786F6A3D0EF2A07DC

ZIDOO_X20 PRO

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/X20_PRO/v2.3.45/ZIDOO_X20-Pro_N_v2.3.45_202102051545_ota-package.zip

MD5: FCEE82FB6FD76EB810521020B12E6E09

ZIDOO_X20

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/X20/v2.3.45/ZIDOO_X20_N_v2.3.45_202102051502_ota-package.zip

MD5: 6804E295513CD6268579892285D3EEB9

ZIDOO_Z1000

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/Z1000/v2.3.45/ZIDOO_Z1000_N_v2.3.45_202102051219_ota-package.zip

MD5: 4BAD266F8151E29D2E3C40CA1D4EA838

ZIDOO_Z10

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/Z10/v2.3.45/ZIDOO_Z10_N_v2.3.45_202102051333_ota-package.zip

MD5: 8686AD441B6BD7BF0DE3476817079BCF

ZIDOO_Z9S

v2.3.45

http://apidl.zidoo.tv/Z9S/v2.3.45/ZIDOO_Z9S_N_v2.3.45_202102051306_ota-package.zip

MD5: AEA82817A9789DEA2EB4C623C5840503

• Elinize sağlık. Teşekkür ediyorum. Acaba kullanan var mı ki?

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt

"sadays" sağolsun ayrıntılı cevap verdiZidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

• Altyazıları bazen bulmakta zorlanıyorum. Program içi manuel el ile yazarak arama veya daha farklı bir arama yöntemi var mı?

• Selamlar ,

Hatırlayacak olursak Zidoo firması RTD 1296 Chipsetli Zidoo Z9S ,Z10 , X20 ve X20 PRo modellerine en son 2020 Yılı Eylül ayında yazılım vermişti.Aradan geçen yaklaşık 5 aylık sürenin sonunda Cuma günü yeni bir yazılım geldi firmadan.

Öncelikle aziz dostum Sadays'ın ellerine sağlık , benden önce paylaşmış burada.

Bu tür yazılımlar için yorumları hemen okumak zor.Kullanıcı tecrübeleri için beklemek gerekiyor.Zaten bu yüzden her yazılımı duyurduğumda arzu edenler indirip deneyebilir diyorum.T

Ama ben her zaman en son yazılımları indirip deneyen birisiyim.Ve şu ana kadar kullandığım hiçbir Zidoo modelinde ; ne yeni bir yazılımı yüklerken , ne de önceki yazılıma dönerken bir sıkıntı yaşamadım.

Sizlerde indirip denersiniz , memnun kalmazsanız da bir önceki yazılıma dönme prosedürü ile beğendiğiniz yazılıma geriye dönersiniz.

Ha diyeceksiniz ki geriye dönüş esnasında cihaz belki çökebilir , olabilir ve ihtimal dahilindedir.Ama ona bakarsanız aynı risk olabilecek bir elektrik kesintisi ile yeni yazılımı yüklerken de yaşanabilir.Bu yüzden bu tarz yeni yazılımları ( ki BETA bir yazılım olduğu gözüküyor ) yükleme riski tamamıyle kullanacılara aittir.

İyi hafta sonları...

• Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

• eakarvardar E kullanıcısına yanıt

Öyle manuel bir altyazı indirme yöntemi yok.Home Theatre Uygulaması , altyazıyı filme göre otomatik buluyor ve indiriyor.Bazen bulamadığı daha doğrusu yanlış bulduğu zamanlar oluyor ama çok nadir karşılaştım açıkçası.Bulduğu altyazıları arayıp indirdiği site ise " Opensubtitles.org "

Sizin bu konuda yapabileceğiniz tek şey arşivinizdeki filmin adını mümkün olduğu kadar doğru yazmak. Ama farklı da yazsanız uygulama bazen sizi şaşırtabiliyor.

Mesela dün akşam arşivimdeki 2017 yılına ait ve orjinal adı " Feng huo fang fei " olan filmi izlemeye başladım ve altyazısını indirdim.Ama arşivimde Çince adı ile kayıtlı bulunan bu filme ait altyazıyı , uygulama " The Hidden Soldier " olarak indirince önce şaşırdım ama baktığımda doğru altyazıydı.Üstelik bu filmin " In Harm's Way " olarak başka bir adı da olduğu halde.

Yani aslında doğru altyazıyı bulmuş uygulama.Sanırım arka planda IMDb veritabanından ulaşıp doğrulamış filmin adını...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Öyle manuel bir altyazı indirme yöntemi yok.Home Theatre Uygulaması , altyazıyı filme göre otomatik buluyor ve indiriyor.Bazen bulamadığı daha doğrusu yanlış bulduğu zamanlar oluyor ama çok nadir karşılaştım açıkçası.Bulduğu altyazıları arayıp indirdiği site ise " Opensubtitles.org "

Sizin bu konuda yapabileceğiniz tek şey arşivinizdeki filmin adını mümkün olduğu kadar doğru yazmak. Ama farklı da yazsanız uygulama bazen sizi şaşırtabiliyor.

Mesela dün akşam arşivimdeki 2017 yılına ait ve orjinal adı " Feng huo fang fei " olan filmi izlemeye başladım ve altyazısını indirdim.Ama arşivimde Çince adı ile kayıtlı bulunan bu filme ait altyazıyı , uygulama " The Hidden Soldier " olarak indirince önce şaşırdım ama baktığımda doğru altyazıydı.Üstelik bu filmin " In Harm's Way " olarak başka bir adı da olduğu halde.

Yani aslında doğru altyazıyı bulmuş uygulama.Sanırım arka planda IMDb veritabanından ulaşıp doğrulamış filmin adını...

Ben hiç isim ile oynamıyorum yanlış mı yapıyorum?

Direkt izleyeceğim şeyi açıp altyazı sekmesşne girip download subtitle kısmına geliyorum. Sizin dediğinizi tam anlamadım hep isimlerle mi oynuyorsunuz?

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

• eakarvardar E kullanıcısına yanıt

Ekranda paylaştığınız resimde gördüğümü doğru anladıysam siz ; Zidoo'nun " Coyote.S01E01... " adlı dizi için Türkçe altyazı bulamadığından mı bahsediyorsunuz ?

Yani altyazı sitelerinde bile Türkçe altyazısı bulunmayan 2021 yılı yapımı bir dizi bölümü için Zidoo'nun şapkadan tavşan mı çıkarmasını bekliyorsunuz ?

Hakikaten anlamadım !

• quote:

Ekranda paylaştığınız resimde gördüğümü doğru anladıysam siz ; Zidoo'nun " Coyote.S01E01... " adlı dizi için Türkçe altyazı bulamadığından mı bahsediyorsunuz ?

Yani altyazı sitelerinde bile Türkçe altyazısı bulunmayan 2021 yılı yapımı bir dizi bölümü için Zidoo'nun şapkadan tavşan mı çıkarmasını bekliyorsunuz ?

Hakikaten anlamadım !

Arşivdeki ismi doğru yazmanız lazım vs dediğiniz için size örnek olarak yoladım doğru yerden mi bakıyorum diye sormak için. Yoksa o altyazının olmadığını ben de biliyorum.

zidoo alsın diziyi çevirsin falan diyeceğimi sandınız sanırım :)

Bu alt yazıyı internetten ben kendim indirdim. Zidoonun kendi download listesinde 15-20 altyazı çıkıyor karışık olarak. O bölüm orada varsa var yoksa yok. Aynı sorunu fargo isimli yeni bir dizide de yaşadım. Bunu burada sorma sebebim başka yapabileceğim bir yöntem var mı yok mu bunu öğrenmek

Daha açıklayıcı olmuştur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 7 Şubat 2021; 21:2:7 >

• Hayır, yapabileceğiniz başka birşey yok.

Sizin yazdığınız dizi yada film adına göre Zidoo'nun opensubtitles.org sitesinden bulup listelediği altyazılardan birini seçmek zorundasınız.Bulamadıysa da PC'de manuel araştırmaktan başka çareniz yok...

• quote:

Hayır, yapabileceğiniz başka birşey yok.

Sizin yazdığınız dizi yada film adına göre Zidoo'nun opensubtitles.org sitesinden bulup listelediği altyazılardan birini seçmek zorundasınız.Bulamadıysa da PC'de manuel araştırmaktan başka çareniz yok...

Anladım teşekkürler.

• Yeni 2.3.45 versiyon yazılımı yükleyip, deneyen yok galiba. Henğz Zidoo da kendi resmi download menüsüne eklememiş.

Sanırım, biz bi tatil yapalım bu arada siz deneyin dönüşte bakarız durumlara diyor Zidoo mühendisleriZidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) 

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt

Zidoo hiçbir yazılımını forum sayfasında yayınlar yayınlamaz Download bölümüne koymuyor ki.

Bazen bayağı bir süre geçiyor, hatta bazı yazılımları hiç koymuyor bile...

• Papirus P kullanıcısına yanıt

Biliyorum tabii ki, zaten o yüzden henüz dedim ya.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.