Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dousk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
34
Favori
184.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Z10 PRO şu an 2646 tl yol dahil zaten Ali de.

çok mantıksız amazondan almak yeni nesil olsaydı garanti için filan denenebilirdi ama işte eski nesil

• Selam dostlar,cihazımda ttorrent programını kullanıyorum bana çok kullanışlı geliyor. Ancak programa bir şey oldu ve download yapamıyorum silemiyorum da indirdiğim filmler gidecek diye bunu çözmenin başka bir yolu var mı?

İkinci sorum flud programını indirdim alternatif olarak ama onda da harici hdd yi depolama olarak tanımlayamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 27 Şubat 2021; 19:23:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu çözdüm. Programın üzerine başka bir sürümünü yükledim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Papirus

z9s cihazım dün geldi popcorn hour 500 ve dune NEO4K ile kıyasladım görüntü dune nin oynattığı WMV formatındaki filimleri oynatmadı diğer formatlarda gayet başarılı şimdilik benim görebildiğim eksiği bu.

telafisi varmı bilmiyorum.

• sdizdar S kullanıcısına yanıt

İyi günlerde kullanın öncelikle.

Zidoo Z9S'in WMV dosyaları oynatıp oynatmadığı konusuna gelince : cihaz zaten bu formatı desteklemiyor diye hatırlıyorum.

Ama isterseniz Google Play Store'dan VLC Player gibi farklı medya oynatıcı uygulamaları indirip test edebilirsiniz yine de...

• quote:

Orijinalden alıntı: sdizdar

@Papirus

z9s cihazım dün geldi popcorn hour 500 ve dune NEO4K ile kıyasladım görüntü dune nin oynattığı WMV formatındaki filimleri oynatmadı diğer formatlarda gayet başarılı şimdilik benim görebildiğim eksiği bu.

telafisi varmı bilmiyorum.

Zdmc'nin ayarlarına girin external player seçeneğini kapatın sonra zdmc üzerinden oynatın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Zdmc'nin ayarlarına girin external player seçeneğini kapatın sonra zdmc üzerinden oynatın

Alıntıları Göster

Zidoo Z9X kullandığım için bir önceki Z9S modelinde ZDMC yüklü geliyor mu açıkçası hatırlamıyorum.

Ama eğer cihazda hazır yüklü geliyorsa tabii ki ZDMC'de de denenebilir WMV formatın oynayıp oynamadığı...

• yok muydu hakkat salladım mı ben ya 

• sadays S kullanıcısına yanıt

Zidoo , ZDMC'yi eskisi gibi hazır yüklü göndermiyor cihazlarında , yüklemek isteyen manuel indirip yüklüyor.

Mesela Z9X'te yüklü gelmiyor ZDMC , o yüzden Zidoo Z9S için birşey diyemedim bende... 

• Benim Z9S'te ZDMC diye bir şey yoktu.

• ilk sayfaya koymuş Papirus indirip kuruyordunuz
  • arkadaşlar merhaba zdmc yerine kodiyide kurun isimleri farklı sadece

• external player seçeneği yok kodinin zidoo için olanı zdmc görüntüde fark oluyor

• gkghçnçö G kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümünü z9s kodi den birkaç sn sonra atıyor. Bende zdmc 18.9 kurulu orada da netflix eklentisi dependency hatasından ötürü çalışmıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zdmc kendi uygulaması fakat kodiyle bire bir arayüz ve kullanımı.bn geçen gün kodi v19 matrix kurdum v sorunsuzca kullanıyorum.ses çıkışlarını orj. neyse alınabiliyor ayarlar yapılınca fakat 4K izlerken bana 4K ile bir ayar veya izleme menüsünde bununla ilgili bişey yazmıyor 4K olarak biraz zayıf geldi.onun dışında sorun yok hatta kodi v19 matrixte film klasör içine dublaj ses dosyasını da filmle aynı isim yaparak (altyazılarda yaptığımız gibi) attım filmi açtım ve ses seceneklerinde türkçeyide gördüm ve sorunsuzca açtı film türkçe oldu.bunun için mkvmerge ile uğraşmaktan kurtuldum.belkide daha önceden de vardı bu özellik bilemiyorum yada v19 matrixle geldi.

• Sıfır ayarında z9s satılıktır.full kutulu istanbul anadolu yakası elden teslim.deneyerek alabilirsiniz.1800 tl son.teşekkürler

• Sağlıklı , mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle...

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar...

• iyi bayramlar kıymetli forumdaşlar...

• Arkadaşlar benim bir sorunum var

Zidoo z9s HDMİ CEC aktif ettim ama Tv yi kapatmıyor yardımcı olurmsunuz

farklı bir ayar yapılıyormu

• Arkadaşlar benim bir sorunum var

Zidoo z9s HDMİ CEC aktif ettim ama Tv yi kapatmıyor yardımcı olurmsunuz

farklı bir ayar yapılıyormu

Edit

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.