Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihaz netflix lisansı var mı acaba netflix performansı ne durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

arkadaşlar cihaz netflix lisansı var mı acaba netflix performansı ne durumda
    Lisansı yok. Maksimum 480p de izlenebiliyor.
  • Zidoo firmasından ; Zidoo X9S , X8 ve X10 modelleri için v2.1.25 Release versiyonu ile yeni bir yazılım güncellemesi geldi bugün.

Ben Zidoo Z9S modeli ile yola devam ettiğim ve özellikle onu test ettiğim için ; RTD 1295 chipsetli modellere yayınlanan bu yazılımı test etme şansım yok artık.Dolayısıyla aynı cihazlara sahip ve konu başlığını takip eden birileri bu işe öncülük edecek doğal olarak.

Son olarak her zaman dediğim gibi cihazı fabrika ayarlarına çekerek sıfırlayın , ardından yeni yazılımı yükleyin ve birkez daha sıfırlayın.Cihazın stabil çalışması için tavsiye edilen en sağlıklı yöntem bu.Bilginize...

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 modelleri için yayınlanan v2.1.25 Release yazılımının detaylarına bir bakalım....

v2.1.25 for Zidoo X9S , Zidoo X8 and Zidoo X10 Release

System :

1. Optimized system stability

Launcher :

1. Fixed occasional no focal spot problem of User Interface

Home Theatre :

1. Added function that loading external devices automatically and automatic scanning switch
    2. Fixed the problem that the post wall will match failed when stopped scanning manually
    3. Added Focus looping function of left navigation list in setting interface
    4. Added Blu-ray navigation select box for match-failed movies
    5. Changed some UI of device interface
    6. Fixed the invalid automatic update of background
    7. Added function that importing previous setting after date cleared
    8. Fixed possible program exception error caused by cancel collection
    9. Optimized searching way that the post wall will continue matching by first letter, and will show the movie with high matching degree first
    10.Fixed virtual Key Layout of searching interface
    11.Fixed date no update when NFO matched films rematched to be TMDB films
    12.Fixed invalidation problem of INFO key and POP key in third layout of main interface.
    13.Fixed the black line showed in the right part of the too long headline in second layout of main interface
    14.Optimized matching accuracy of post wall
    15.Optimized interface display of main interface’ left pane

Music :

1. Optimized accuracy of matching
    2. Optimized stability
    3. Optimized SACD matching and added matching of info files
    4. Added matching function of album
    6. Optimized analysis of album related information
    7. Optimized music player stability
    8. Optimized date analysis

Quick Setting :

1. Added function of locking resolution
    2. Added 1080P23 and 4K23 resolution options
    3. Added play modes setting

Player :

1. Added function that when showing video information the movie will continue playing

Blu-Ray navigation :

1. Optimized accuracy of Blu-Ray Navigation

HDMI IN :

1. Added sustaining record function when HDMI output turned off

Arzu eden arkadaşlar aşağıdaki linklerden bu yazılımları indirip yükleyebilir veya bizlerin yüklemesini ve görüşlerimizi paylaşmamızı bekleyebilir.Ama yüklersenizde ; her zaman dediğim gibi , yükleme sonrası karşılaşılacak tüm sorumluluklar size aittir.

--------------------------------------------------------------------

Zidoo X9S için yayınlanan v.2.1.25 Release Yazılımı

Download :http://apidl.zidoo.tv/X9S/v2.1.25/ZIDOO_X9S-v2.1.25-201904301225-ota.zip

MD5 (Doğrulama Kodu) : 030FE7AA34DAA1B92602DA36354864BE

--------------------------------------------------------------

Zidoo X8 için yayınlanan v.2.1.25 Release Yazılımı

Download :http://apidl.zidoo.tv/X8/v2.1.25/ZIDOO_X8-v2.1.25-201905051156-ota.zip

MD5 (Doğrulama Kodu) : 2FF0E461D8A1DE0A86EB68011E7BE1E7

Zidoo X10 için yayınlanan v.2.1.25 Release Yazılımı

Download :http://apidl.zidoo.tv/X10/v2.1.25/X10-v2.1.25-201905051058-ota.zip

MD5 (Doğrulama Kodu) : C74C633C7C133DF172CE4DB80707F4B4

Yazılımları iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Mayıs 2019; 20:53:46 >

• Bir önceki yazılımda her şey yolunda bende. Şimdilik güncellemeyi düşünmüyorum. Yalnız Firmayı tebrik ediyorum cihaz çıkalı kaç sene oldu halâ daha güncelleme yayınlıyorlar vallahi bravo.
  • İlk önce Zidoo X9S modeli için yayınlanan v2.1.25 yazılımı ; Zidoo X8 ve X10 modellerine de yayınlandı.

Yazılımlara ait linkleri hem yukarıya , hemde ilk sayfaya ekledim.

İyi günlerde kullanın...
  • arkadaşlar x9s den z9s ye geçmek isteyenler için uygun bir fırsat.
    Kayınbiraderim zidoo z9s ye uygun fiyatla satıyor.
    Çok temiz ve az kullanıldı.
    İlgilenenler pm lütfen.
  • Arkadaşlar Zidoo X9S ihtiyacım olmadığı için satıyorum, ilgilenler varsa:
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-zidoo-x9s-media-player--138330513
  • Merhaba.
    Zidoo x9s kullanıcısıyım. Kodi 18 yuklemem gerekiyor, çünkü netflix için eklentisi mevcut ve bu şekilde hd izlenebiliyor. Ancak hata verip kapanıyor. Bu konuda öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spondane kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkten ZDMC 18.2 versiyonunu yükleyebilirsin.Ama sana hitap eder mi etmez mi , stabil çalışır mı hiçbir fikrim yok.

Çünkü zamanında KODI'yi ( yani Zidoo'daki uygulama adı ile ZDMC'yi ) zaten sadece afişleme amacıyla kullanıyordum ve afişleme anlamında artık Home Theatre ile devam ediyorum yola.

Ama kaybedeceğin birşey olmayacağı için yine de denemeye değer bence...
    http://www.mediafire.com/file/o5ppja8o6t74z7u/zdmc-18.2_rtk-signed.apk/file
  • Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spondane -- 27 Mayıs 2019; 14:46:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Selamlar. Acaba netflix eklentisini yükleyip çalıştırabildiniz mi? Ben bir türlü çalıştıramadım. FArklı bir müdahale gerekli galiba. Eğer çalıştırabildiyseniz buradan nasıl olduğunu anlatabilirseniz sevinirim. KOlay gelsin.
  • Merhaba.
    Denedim hatta sistemi son versiyona güncelleyip hem kodi hem de zdmcde denedim ancak ikisi de çöküyor.
    Bence zidoo yazılım konusunda çok kötü. Yani böyle olacağını bilsem kesinlikle tercih etmezdim.

• Arkadaşlar zidoo nun olayı netflix oynatmak değil resim kalitesidir. Keşke almadan önce biraz daha araştırsaydınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanıyorum ya birilerinin yanlış yönlendirmesi ile Zidoo aldınız yada bu konu başlığını hiç okumadan alışveriş yaptınız.
    Hatta buradan da sormadınız herhalde , çünkü özellikle amacınızı belirtseydiniz size de Zidoo'yu Netflix amacı ile sakın almayın derdik zaten.
    En başından beri ( hatta yıllardır ) Zidoo'nun Netflix amacı ile alınmaması gerektiğini , Zidoo'nun Netflix lisansı olmadığını , lisansı olmadığı içinde ( apk olarak dışardan yükleseniz bile ) orjinal kumandası ile Netflix menülerinde bile layıkıyle gezemeyeceğinizi hep yazdık.
    Tekrar hatırlatırsak ; Zidoo Netflix amacıyla alınabilecek bir cihaz değildir kesinlikle.Zidoo'yu USB'den takılı HD'ten film seyretme amacıyla alın...
    Ben bile Zidoo kullanırken sırf Netflix için Amazon Fire TV Stick alıp kulllanmış birisiyim.Gerisini diz düşünün.
    Dolayısıyla bu konuda maaalesef siz hatalı bir alışveriş yapmışsınız.
    Son olarak sizin " yazılım konusunda çok kötü " dediğiniz Zidoo firması ; medya oynatıcı üreten firmalar arasında en fazla yazılım desteği veren firma konumundadır şu an için.
    Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 29 Mayıs 2019; 18:25:11 >

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Hocam daha kendi xbmcsi (zdmc) çökerken en iyi yazılım desteği filan hikaye bunun izahı yok bence. En iyi yazılım filan sizin guzellemeniz tamamen.

Air kumanda ile gayet rahat menülerde dolasabiliyorum. Android özgürlüklerle dolu işletim sistemi iken, bu crashlere en iyi yazılım desteği denemez.
    Bu kadar para etmiyor o zaman bu cihaz, çünkü aldığı paranın hizmetini sunamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spondane -- 29 Mayıs 2019; 18:52:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spondane

Hocam daha kendi xbmcsi (zdmc) çökerken en iyi yazılım desteği filan hikaye bunun izahı yok bence. En iyi yazılım filan sizin guzellemeniz tamamen.

Air kumanda ile gayet rahat menülerde dolasabiliyorum. Android özgürlüklerle dolu işletim sistemi iken, bu crashlere en iyi yazılım desteği denemez.
    Bu kadar para etmiyor o zaman bu cihaz, çünkü aldığı paranın hizmetini sunamiyor.
    Siz haklısınız. Bizler boşa aldık bu cihazı (!) Boşa kullanıyoruz 2 yıldır.
    Biz ettik siz etmeyin, hemen elden çıkarın bunu. Vaktinizi boşa harcamayın..
  • Hocam boşuna edebiyat yapıyorsun ünlem işareti, tariz sanatı filan. Malesef ne kadar güzel cihazsa hic kimse almak istemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spondane

Hocam boşuna edebiyat yapıyorsun ünlem işareti, tariz sanatı filan. Malesef ne kadar güzel cihazsa hic kimse almak istemiyor.
    Hic kimse almak istemiyor dediginiz cihaz dan 1000 lerce satildi sadece forumda tanidik bildik insanlara

Yazilim destegi konusunda dunyada tek su an bir ikicisi yok android player lerde

Video kalitesi daha iyi olan destekledigi ses formatlari daha fazla olan da hic gormedim

Zdmc ve xbcm destegi de zaten cihaz artik kullanmiyor kendi afis programi var zaten

Netflix lisansi zaten yok son 4 senedir burda her forumda yaziyor zaten

Netflix icin amazon yada roku yada apple tv butce varsa nvidia da olabilir konu basliklarini bi okuyun size hitap edeni alin

Mevcut arsiviniz yoksa zidoo sizin icin anlamsiz bi cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 29 Mayıs 2019; 20:56:57 >

• Zidoo x9s i Netflix le verimli bir şekilde kullanıyorum , özellikle V 6 mouse ile göntü kaliteside bayagı iyi.

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.