Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadays

Ulen yazdık şimdi ben de tereddüt ettim okusanıza arkadaş nu player dahili oynatıcının mative kodinin nu daha net diye biliyorum ama şimdi bir şüpje düştü içime
    Abı kodi player Le Zidoo player belli değil mi :) kaynatsan karışmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Bu günden itibaren yaklaşık 1 hafta boyunca yurtdışında tatilde olacağım.

Bu yüzden cihazla ilgili birşeyi kontrol etme şansım yok arkadaşlar.

Bilginize...
    Yaw git keyfine bak hepi topu bi media player bu kadar kafaya takacak mevzu değil

Boş is Bunlar varsa problem zaten çözecek firma cozmese de cihaz mi Yok dune zappiti oppo Htpc Apple TV roku Amazon alir alir oynariz

Tatili güzel yap sen

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Tamam dövme istersen ne kızıyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır mobilden yazdığımdan bulamıyom da aslinda sana değil kendime kızıyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada nice yıllara arkadaşlar boşverin hayat kısa değmez bir oynatıcıya lan yoksa başka bir şey miydi o?

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah ,

O konuda hiç şüphen olmasın...

• Son betayı kullanıyorum ve şöyle bir sorunum var:
    Home Theatre yazılımı ile Diziler eğer TMDb ile afişlenmişse dizileri izleşemiyorum. Postere tıklarkenden program hata mesajı verip kapanıyor. Aynı diziyi TVDb ile afişlersem o zaman sorun yok. Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp sil baştan denedim yine sonuç alamadım.

Diğer bir sorunum ise bir dizide 10 tane bölüm varsa ve olur da bunları tanımayıp afişleme yapamadıysa elle tek tek bu her bölümü tekrar taratmam gerekiyor. Halbuki hepsi tek bir klasörde. Keşke filanca klasörü tek bir dokunuşla komple taratıp yeniden isimlendirebilsek.

Home Theatre uygulamasının son sürümü nedir? Belki bendeki eskidir.

Ayrıca zdmc-17.6.1_1295 upgrade dosyasını bir türlü 17.6'nın üzerine kurulup kurulmadığından emin olamıyorum. ZDMC'nin hiç bir yerinde 17.6.1 sürüm numarasını göremiyorum.

Keyifli günler...

• selamlar, aşağıdai yazımı sony XE9005 topiği altında paylaştım.

selamlar,

arkadaşlar bilgisayarım sanırım bi 10 yıllık var. ama işimide görüyor şimdilik.

ama hdd yetersiz bu yüzden torrentten indirdiğim 1080p ve 4K flimlerimi malesefki silmem zorunda kalıyorum.

bu yüzden hit-run uyarısı alıyorum . hatta bir yerdende ban yedim :))

ismini bilmesemde .. istediğimi anlatabilirim sanırım.

harddiskleri içine alan , ( bünyesinde 3-4 tane harddisk barındırabilen ) , AĞ ımda çalışacak,

televizyondan ev bilgisayarımdan izleyebileceğim.

bilgisayarımdan torrent vasıtası ile indirdiğim flimleri burada saklayabileceğim bir aygıt istiyorum.

umarım anlatabilmişimdir :))

saygıalarımla.

saha önce burada bu konuyu konuşöuştum. ama .. ihityarlık mı desem bilemedim.

1080p ve 4K arşiv yapmak istiyorum.

son 2 yıldır.. indir- bir süre beklet. yer yokluğundan sil..

ve hali ile 1-2 torrent sitesinden BAN ye..

bir kaçıda raitoda sınırda :) birşey indiremiyorum.

televizyon- zidoo - sont XE9005 +++ ile senkronize çalışacak medya arşiv ve paylaşımlarım için aygıra ihtiyacım vardır.

PS: modemim Air 5443 300 Mbps 4 Portlu Kablosuz ADSL2+ Modem bizim mahallede fiber yok. VDSL var ..
    ilerleyen günlerde VDSL / FİBER modem alabilirim. .

• para durumu?

istediğiniz alet 500 dolar sıkıntı yoksa

zidoo x20

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Sanırım koyu yazdığınız kısımlarla ilgili yardım istiyorsunuz eğer öyleyse aradığınız aletin adı nas - Network Attach Storage'dır.
    Bütçenize ve ihtiyacınıza göre zilyon tane çeşit var. Qnap, synology, asustor, netgear başlıca markalar.

Eğer öncelikli amacınız depolama ise nas ile torrent işini de çözebilirsiniz ama asıl amacınız ratio ise seedbox kiralayarak torrentlerinizi oraya indirip paylaşımda kalarak istediğiniz ratio oranlarına sahip olabilirsiniz. Sizde ftp olarak yine seedboxtan çekebilirsiniz.

Başlıkla alakalı bir konu olmadığı daha fazla uzatmayalım bu başlıklar altında daha ayrıntılı olarak araştırabilirsiniz. Yine aklınıza takılan yer olursa yardımcı olmaya çalışırız.
  • merhaba,
    çok tuhaf bir sorunla karşınızdayım
    ağdaki bilgisayarımı paylaşıma açtım
    zidoo x9s de SMB bölümünde cihazı görüyor ve içine giriyorum
    fakat paylaştığım klasörlere girince kullanıcı adı ve şifre istiyor
    halbuki ağ paylaşım ayarlarında herhangi bir parola söz konusu değil.
    nerede hata yapıyorum.
    teşekkürler
  • tarikahmet kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben zidoo kullanıcısı değilim fakat ben bu sorunu eski media playerim olan egreat r6s te yaşıyordum.

Pc den hangi diski paylasiyorsaniz paylaşımdan hem güvenlik hemde paylaşımdan yeni kullanıcı eklemesi yapın adi da user olsun. Misafir kullanicilar da erisebilsin diye. Anlatabildim mi bilmiyorum ama eğer olmazsa bi yolu bulunur

• Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı,huzurlu,bol kazançlı ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum arkadaşlar...

Zidoo'nun ana menüsünü ingilizce olarak ayarlayın sonra SMB ye şifresiz girebileceksiniz. Daha sonra tekrar Türkçe yapabilirsiniz sorun olmaz (genelde).
    Ben ingilizce olarak ağdaki bilgisayarıma girip bağlantımı favorilerime eklemiştim. Daha sonra Türkçe yapınca hiç sorun olmadı.
    Bu sorun Zidoo ile ilgili değil sanırım Android işletim sisteminin temellerinde yatan bir sorun.
  • Paylaşıma açtığım disk ile ilgili paylaşım ve güvenlik ayarlarından izinleri tam yapınca düzeldi. Bir de güvenlik ayarlarına everyone kullanıcısı ekledim.

Teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hallettiğinize sevindim. Bir de bana yardımcı olacak birisi çıksa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

selamlar, aşağıdai yazımı sony XE9005 topiği altında paylaştım.

selamlar,

arkadaşlar bilgisayarım sanırım bi 10 yıllık var. ama işimide görüyor şimdilik.

ama hdd yetersiz bu yüzden torrentten indirdiğim 1080p ve 4K flimlerimi malesefki silmem zorunda kalıyorum.

bu yüzden hit-run uyarısı alıyorum . hatta bir yerdende ban yedim :))

ismini bilmesemde .. istediğimi anlatabilirim sanırım.

harddiskleri içine alan , ( bünyesinde 3-4 tane harddisk barındırabilen ) , AĞ ımda çalışacak,

televizyondan ev bilgisayarımdan izleyebileceğim.

bilgisayarımdan torrent vasıtası ile indirdiğim flimleri burada saklayabileceğim bir aygıt istiyorum.

umarım anlatabilmişimdir :))

saygıalarımla.

saha önce burada bu konuyu konuşöuştum. ama .. ihityarlık mı desem bilemedim.

1080p ve 4K arşiv yapmak istiyorum.

son 2 yıldır.. indir- bir süre beklet. yer yokluğundan sil..

ve hali ile 1-2 torrent sitesinden BAN ye..

bir kaçıda raitoda sınırda :) birşey indiremiyorum.

televizyon- zidoo - sont XE9005 +++ ile senkronize çalışacak medya arşiv ve paylaşımlarım için aygıra ihtiyacım vardır.

PS: modemim Air 5443 300 Mbps 4 Portlu Kablosuz ADSL2+ Modem bizim mahallede fiber yok. VDSL var ..
    ilerleyen günlerde VDSL / FİBER modem alabilirim. .
    Bütçeniz uygun ise "Synology DiskStation DS418play" tavsiye ederim.
    Bende DS916+ var şu an kullanıyorum.

DS418'in 4 HD Slotu var. Bu Aslında 4K Multimedya Sunucusu
    Synology DS418play, aynı anda 2 kanal H.265/H.264 4K videonun kod dönüşümünü yapar, 40 TB üzeri ham depolama kapasitesi var.
    Güçlü dahili AES-NI donanım şifreleme motoruyla var şifreli dosya iletimi de sağlar.

Kendi Video Station programı var bununla filmlerinizi arşivleyebilir, posterlerini otomatik bulur isterseniz altyazıları da bulabilirsiniz.
    Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT dosyalarını destekler. Windows, OSX, Linux gibi sistemleri destekler vs vs.

Yani herşeyi yapabilirsiniz :) inceleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealX11 -- 3 Ocak 2019; 9:42:2 >

• RealX11 R kullanıcısına yanıt
    Video Station programını kurdum fakat ayarlardan Türkçe seçmeme rağmen film bilgileri ingilizce. Sizde de böyle mi?
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Bende hepsi Türkçe.
    Hatta yeni bir deneme yaptım 4 film ile 3 tanesini Türkçe, Bir tanesini ingilizce özet yaptı.

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

• Sevgili dostlar , hdr10+ ile alakalı bir haber varmı x9s ile alakalı. Destek olacakmı.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.