Şimdi Ara

Zico: Hakem takdir haklaribi Chelsea'den yana kullandi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mactan sonraki roportajında sarfettigi bir cumle... Yazik...

Zico: Hakem takdir haklaribi Chelsea'den yana kullandi!

• En son söylediğini niye yazmıyorsun? "Mağlubiyetin sebebi hakem hataları değil" demedi mi? ben mi yanlış anladım.
  • Türkiye ligiydi ora tabi...
  • Maci seyreden insan onu gorur zaten... Kurnaz duduklerle bir hakemin bir takimi nasil etkileyebildiginin Zico farkindaymis demekki, ligde de cikip:

- Hakem takdir haklarini bizden yana kullandi.
    - Bazi galibiyetlerimizin sebebi hakem hatalardir.

Deseydi..
  • Türkiye liginde niye çıkıp hakem takdir haklarını bizden yana kullandı demiyon zico efendi.
  • devide verilen penaltıdan sonra adamda şaşırdı tabi alışmıştı ne güzel..Eller serbest ,ofsaytsız maçlara :D
  • platini istifaa
  • Adamları paso faulle durdurdun. Faulden başka taktiğin yok. hakeme laf at bide.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hicks

Maci seyreden insan onu gorur zaten...

Konuyu çarpıtma. Zico'nun en son söylediğini niye dile getir miyorsun? Mağlubiyetin sebebini hakeme bağlamadı, hatırlatırım.
  • Nerde bu Hakan Sivriservi

Alman hakemi de burdan kınıyorum. Sen nasıl olurda fenere kıytırıktan bir penaltı çalmazsın.

Yan hakem seni de kınıyorum burdan neden ofsayttan gol vermedin.
  • maçı nie 3 dakika daha uzatmadın drogba yerlerde surundu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Konuyu çarpıtma. Zico'nun en son söylediğini niye dile getir miyorsun? Mağlubiyetin sebebini hakeme bağlamadı, hatırlatırım.

cevabını beklıyoruz.
  • Demek ki şampiyonlar ligindeki hakemler para kabul etmiyolarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkahan

Adamları paso faulle durdurdun. Faulden başka taktiğin yok. hakeme laf at bide.

dogru söze ne gerek
  • quote:

quote:

Arkadasim Zico'nun butun roportajini mi yayinlayacaktim! Yok bir de yenilgiyi hakeme baglasaydi... Acayipsiniz ya...
  • quote:

quote:

quote:

Arkadasim Zico'nun butun roportajini mi yayinlayacaktim! Yok bir de yenilgiyi hakeme baglasaydi... Acayipsiniz ya...

Bir de zeytinyağı moduna geçmiyorlar mı hayret ediyorum...

Ben izlemedim senin yazdığından Zico'nun suçu hakeme attığını anladım.Malazgirt söylemese öyle anlaşılıyor açtığın başlık.Çok mu safsınız kendiniz çok mu kurnaz sanıyorsunuz anlamıyorum.

• konuyu açan arkadaş iyi niyetli değil.
  • Saçmalak için elinden geleni yapmak.

Not:Sözüm Zicoya değil.
  • Keşke Kayseri maçından sonrada yapsaydı hakem hakkında yorum.
  • Arkadaşlar boyle konularda tartışmaya hiç luzum yoq.

Ziko'' Hakem daha cok taktir hakkını rakip takımdan yana kullandı fakat macı kaybetmemizin hakemin kararlarıyla alakası yoktur''

Su saatten sonra bırakın arkadaşlar kim ne derse desin... Yorum izlemeyen dinlemeyen adam gelipte burda yorum yapmasın burnunun dikine gitmesin kimse. Sallayın biz işimize bakalım gelecek seneleri dusunelim onlarda avrupaya gidebilcezmi gitsek birsey yapabilcezmi hesapları yapsın dursun :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.