Şimdi Ara

Zico: Hakem takdir haklaribi Chelsea'den yana kullandi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şenes Erzik Göreve
  • e tabi burası gibi sandı adam,şaşırdı doğru dürüst bir hakem yönetince.yadırgamamak lazım...
  • Hocam sende işin kolayını seçmişsin. Yada işinemi öyle geliyor diğerleri gibi.

Spiker Zico'ya soruyor. Hakem hakkındaki görüşleriniz nedir ? O da bunları gözlemledim Ama maçı kaybetmemizin nedeni hakem değil diyor.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

e tabi burası gibi sandı adam,şaşırdı doğru dürüst bir hakem yönetince.yadırgamamak lazım...
  • abi hakeme dokunduruyor geri çekiyor işte anlasana sende.
  • Anlamazlar, anlamak istemezler, anlasalarda caktirmazlar...
  • quote:

abi hakeme dokunduruyor geri çekiyor işte anlasana sende.

Hocam gayet sakin ve makul bir açıklama. Ağzı köpürmeden. Sakince düşüncelerini söylemiş.
    Yalan mı söylemesi lazımdı kendi düşüncelerin değil de başkalarının düşüncelerini düşündüklerini mi söylemesi lazımdı. Hakem takdir haklarını Chelsea'den yana kullandı ama bunların maç sonucuna etkisi yoktu diyor.
    Tabi abartmak isteyen istediği gibi abartabilir. (Bu sözüm sana değil abartanlara )

hicks bu topikte cevap veremez yüzsüzler demişsin. Bir yüzsüzlük yapıp cevap verdim.
    İstersen okuyabilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_22400374/mpage_2/key_//tm.htm#22454083

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

quote:

Hocam gayet sakin ve makul bir açıklama. Ağzı köpürmeden. Sakince düşüncelerini söylemiş.
    Yalan mı söylemesi lazımdı kendi düşüncelerin değil de başkalarının düşüncelerini düşündüklerini mi söylemesi lazımdı. Hakem takdir haklarını Chelsea'den yana kullandı ama bunların maç sonucuna etkisi yoktu diyor.
    Tabi abartmak isteyen istediği gibi abartabilir. (Bu sözüm sana değil abartanlara )

hicks bu topikte cevap veremez yüzsüzler demişsin. Bir yüzsüzlük yapıp cevap verdim.
    İstersen okuyabilirsin.

Takdir hakkını Chelsea'den yana kullanmışsa, mutlaka maça etkisi vardır. Eğer maça etkisi yoksa, niye söylüyor, mutlaka Chelsea'nin işini daha kolaylaştırdığını ima ediyor.

• quote:

quote:

İstersen okuyabilirsin.

Tesekkur ederim, bende cevapladim... Ayrica yuzsuzler demedim, rica ederim... O sifatin derecesi o kadar yukselmedi daha dedim... Ayrica sizin verdikleriniz cevap degil, farkli bir iddia da siz atmissiniz ortaya...

• Bence de hakem ince ince Chelsea lehine kararlarını gösterdi,2. golde kesinlikle pozisyon başlangıcında faul vardı es geçtileri,Luganonun kornerini herkes gördü aut dendi,en az 2-3 Chelsea'lı sarı kart görmeli idi veremedi.

Ama Zico önce aynaya baksın,rezil bir 11 çıkardı,maçı adamlara hediye etti.Maçın en önemli kaybetme faturası Zico'nundur.
  • Hocam hakemlerin takdir hakkının bence çok kriktik olmayan pozisyonlarda (verilsede olur verilmesede olur) bir takıma biraz daha fazla öncelik tanıması diye biliyorum. Yani bu tip şeyler oyunun sonucuna direkt etki etmez

Yani kalkıpta olan penaltıyı , ofsaytı, çizgiyi geçen pozisyonda golu saymaması vb. hatalar olmadıkça.

Takdir hakları maçın sonucunu etkilemez.

Hakemler genelde seyirci baskısından dolayı takdir haklarını evsahibi takımalardan yöne kullanırlar.

Haa bunlarda olmasın. Hakem çıksın robot misali gördüğünü çalsın en iyisi o ama. Bence takdir hakları meselesi göz ardı edilebilir.

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Takdir hakkını Chelsea'den yana kullanmışsa, mutlaka maça etkisi vardır. Eğer maça etkisi yoksa, niye söylüyor, mutlaka Chelsea'nin işini daha kolaylaştırdığını ima ediyor.

• quote:

Hocam hakemlerin takdir hakkının bence çok kriktik olmayan pozisyonlarda (verilsede olur verilmesede olur) bir takıma biraz daha fazla öncelik tanıması diye biliyorum. Yani bu tip şeyler oyunun sonucuna direkt etki etmez

Yani kalkıpta olan penaltıyı , ofsaytı, çizgiyi geçen pozisyonda golu saymaması vb. hatalar olmadıkça.

Takdir hakları maçın sonucunu etkilemez.

Hakemler genelde seyirci baskısından dolayı takdir haklarını evsahibi takımalardan yöne kullanırlar.

Haa bunlarda olmasın. Hakem çıksın robot misali gördüğünü çalsın en iyisi o ama. Bence takdir hakları meselesi göz ardı edilebilir.

quote:

O zaman Zico'nun, hakem kararlarının maça tesiri yoksa, bunları söylemesinin de bir anlamı yok

• Bu "hakemin takdir hakları" meselesi önemsiz gibi görünse de takımların saha içi direncini kırmada önemli rol oynayabilir. İkili mücadelelerde hakem Chelsea'yi biraz kolladı. Kadıköydeki maçta ise hakem çok daha iyiydi. İki tarafa da doğru düzgün faul çalmadan akıcı bir maç izlettirmişti bizlere
  • Zico bey hakeme söyleneceğine...Takımın düzenini neden bozdu onu söyleseymiş...

uğur boral solda ilerde de kezman la neden başlamadı...Bunu bi söylesin...Bizi buaralra getiren zico dün gece turu geçememize neden olmuştur...

Bu arada semih çi arkadaşlar da görmüştürler sanırım semih in nekadar yetersiz olduğunu (Kezman yeterli olduğundan bahsetmiyorum
  • bende bir fbli olarak sorumlu hakem demiyorum(sorunun forvet kaynakli oldugunu dusunuyorum)yanliz hakem fb ye karsi negatif enerjiye sahip gibiydi en basta aurelio yu ballack dusurdu ..aurelio elini uzatti ballack da ne diyorsun der gibi irkci bir tavirla eline vurdu birazda ustune basarak cekti gitti david buna sinirlendi ballack in ustune yurudu hakem buna kizdida ballack in yaptigina hic bir tepki gostermedi cok buyuk bir ayiptir bu...hemde hakem david i dovecek gibi ustune yurudu cocugunu azarlar gibi hey allaim ya .....
  • Maçta ne ziconun bir hatası vardı nede hakemlerin..Bütün hata ilk maçtan beri Chealsea deydi....
  • bence hakem iki taraf adına da dengesiz kararlar verdi takdir haklarını chelsea lehine fln kullanmadı bnce

ve bnce o acıklama bole biraz camur at izi kalsn gbi konusmus

sole cvp verebilrdi hakem ile ilgili konusmak istemiorum maca etkilemedi fln demesini beklerdm ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToRNaDo_1905

platini istifaa

• quote:

Orjinalden alıntı: emredici

konuyu açan arkadaş iyi niyetli değil.

sen çok ii niyetlisin ya sana ne adamın niyetinden senin öneki tğm mesajlarınıda biliyoruzz akşam fener yenildimi yenildi Bİ KAÇ KONU VARDI BENLE İDDALAŞAN HADİ BAKAM AVATARLARR FORAAAAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: :TAM35:

quote:

Orjinalden alıntı: ToRNaDo_1905

platini istifaa

platini varken fener alamıcak kupayı onuda değiştirelim

• quote:

O zaman Zico'nun, hakem kararlarının maça tesiri yoksa, bunları söylemesinin de bir anlamı yok

Hocam anlamı niye olmasın. Spiker soruyor. Oda söylüyor.
    Adam diyorki hakem maçı böyle yönetti. Ama böyle yönetmiş olmasının skora etkisi olmadı. Sebep sonuç ilişkisi var.

Böyle mi yapmalıydı.

- Hakemi nasıl buldunuz.

- Skora etkisi olmadı.

Böyle mi söylemesi gerekiyordu.

Bence söylenebilecek iki durum var.

Hakem takdir haklarını her iki tarafada dengeli kullanarak iyi bir maç yönetti ve skora etki etmedi.

Hakem takdir haklarını rakip takım lehine kullandı fakat skora etki eden bir yönetim göstermedi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.