Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: potti34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence zayıf, google amca, böyle bir işletme bilmiyor o bölgede, bir de Edremit yağının altındaki tenekeye bakın, sonra eklediğim resme
    Adrese bakın, susurluk bandırma yolu nire, Ayvalık nire?
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 5 Nisan 2018; 10:21:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • echomaniac E kullanıcısına yanıt
    6-7 teneke tükettim, memnunum..
  • Cevap için teşekkürler, demek ki devletimiz firmanın faaliyetlerini durduramıyor ama teşhir ediyor.

Bir ara vergi yüzsüzleri diye haber yapılıyordu. Bu da ona benziyor.
  • yorumlar genelde iyi ... fiyatlar da fena değil

https://www.hepsiburada.com/dryagci/zeytinyaglari-c-60001331
  • Özem zeytinyağı'nın fiyat politikasını gayet yanlış buluyorum. Her ayın 21'inden ayın sonuna kadar yüzde 25 indirim yapıyor. (bilmeyenlere bilgi:kupon kodu olarak Nisan'da sy04 Martta sy03 giriliyor gibi) Uzun süredir de böyle. Abi ayın ilk 20 günü kim neden alışveriş etsin sizden. E acil sayılabilecek bir sipariş olduğunda doğal olarak diğerlerine yöneliyorum.

Burayı okuduklarını da biliyorum. (Daha önce buraya yazdığım bir durumu o gün düzelttiler)

Benden nacizane tavsiye. Fiyatlarınızı yüzde 25 indirimli haline çekin. "Bunu bilmeyen kişilerden fazla fazla kazanırız"'a bakmayın. Aylardır ayın üçte birinde yüzde 25 indirimli satabildiğinize göre gayet kurtaran fiyatlar demektir. Kendi adıma bir nevi kötü niyet olduğunu düşünüyorum bunun.
    Yüzde 25 dediğimiz oran yıllık faizin çok üzerinde olduğuna göre bu uygulama, normal fiyatından alışveriş yapanlara yapılmış büyük bir ayıptır.

kişisel değerlendirmelerim de şöyle: aromalı zeytinyağları çok güzel, zeytinyağları da çok güzel, sepet peynirini şap gibi olduğundan çöpe attık (bu geçen yılki bir hikaye, düzelmiş de olabilir. Bazı partiler aşırı tuzlu olabiliyor dendi, paramızı çöpe atmış olduk bazı partiler yüzünden. Belki suya koyarsanız olur gibi bir tavsiye dışında çözüm veya yardım da görmedik) Zeytinleri de güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 6 Nisan 2018; 13:59:55 >

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız gerçekten .
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    bu adamların mallarina bictigi deger bazi zamanlar yüzde 50 de indirim yapıyor. geçen şok ta uno nun şok icin urettigi kek vardı 2.95 üstünde de uno yazıyor. üstünde şok yazmayıp sadece uno yazan 4.95 ti, ikisi de uno. birileri 4.95 ten aldigi icin o keki bazilari 2.95 e alabiliyor. emin olun hic indirim kovalamayan bir cok adam vardır o yagı alan. ben özemi yüzde 20 indirim den bile almadim uzun zamandir. cünkü onun bir de yüzde ellisi var. adamlar bir sürü uluslararası yarismaya katiliyor benim yagimin degeri bu diyor ama arada indirim de yapıyor. mesela zetay hic indirim yapmiyor yaptigi da dise dokunur olmuyor zaten eski yaglara indirim yazpıyorlar o da cok cuzzi.
  • muhalif46 kullanıcısına yanıt
    bu markanın daha önce konusu oldu yorumlari genelde tek elden cikmis gibi. tüketiciyi saf yerine koyan bir uslup.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    bu fiyata bedava verseler dusunursun acaba icindeki zeytinyağı mı diye. cami onlerinde bu fiyatlara zeytinyagı satıyorlar tatmisligimda var sadece sattiklari seyin yağ olmasi acisindan zeytinyagı ile ortak yönü vardı.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Ben orfion, zetay, özem gibi markaların standard alıcısıyım. Dün hanım “annemin zeytinyağı azalmış, bir hafta gidermiş elindeki” dedi.

E ben 21’inden 30’una kadar yüzde 25 az ödeyeceğimi bilerek özem’den alır mıyım? “Ayın ilk 20 gününde kim alır Allasen” yazmamın nedeni budur.

Böyle ayın üçte biri yüzde 25 indirim gibi bir uygulamanın dünya literatüründe bir karşılığını veya işe yararlığını ben bilmiyorum. Siz biliyorsanız valla aydınlatın beni.

Bu arada ekmekle ilgili verdiğiniz bilgilere samimiyetle çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 6 Nisan 2018; 22:27:41 >
  • tariş güney ege sızma 98 tl iyi mi?
    yer metro gross market
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Biz zeytinseli'nden (ki ödüllü bir zeytinyağı markasıdır) 5 lt lik erken hasat soğuk sıkım sızmayı 119 liraya aldık, kargo da dahil fiyat. İndirim kodunu da gir tabi, indirim kodsuz kargo beleşe gelmiyor . SY04 veya SY04SY dü kod. Her ayın 20 siyle 30 u arasında geçerli. Normalde 140 tl. Gerçi yine pahalı arkadaş, bunlar 70-80 liraydı önceden. Ne oldu her şeyin fiyatı uçtu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 20 Nisan 2018; 18:55:33 >
  • Bu fiyata 5lt sızma zeytinyağı olur mu? Yorumlar da fena değil ama

https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-337276747?rcp_action=rcpProductClicked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf_30 -- 24 Nisan 2018; 12:36:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nermin Hanımda 200 Tl ve üzeri alışverişlerde 2. ürüne %50 tenzilat var.
    Mesela olgun hasat soğuk sıkım 0.5 asit 5 LT zeytinyağı 160 TL , 2 tane alınırsa tanesi 120 TL ya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_30

Bu fiyata 5lt sızma zeytinyağı olur mu? Yorumlar da fena değil ama

https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/naturel-sizma-zeytinyagi-5-lt-337276747?rcp_action=rcpProductClicked
    12 liraya sizma aycicek yagindan ucuz nerdeyse :)

• Laleli de indirim yapmış. 5 lt Klasik Naturel Sızma 100 lira. Sele zeytinin fiyatı da uygun. 100 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.https://eshop.zeytinim.com/
  • Nürnberger N kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandınız mi, nasıldır zeytinyağları?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliyizbiz45

Nermin Hanımda 200 Tl ve üzeri alışverişlerde 2. ürüne %50 tenzilat var.
    Mesela olgun hasat soğuk sıkım 0.5 asit 5 LT zeytinyağı 160 TL , 2 tane alınırsa tanesi 120 TL ya geliyor.
    Ben beceremedim, düşmüyor

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• wolf_30 kullanıcısına yanıt
    Yorumları yazanların çoğu zeytinyağından anlamayıp ucuza yağ aldım diye sevinenler. Dikkatli bakarsan arada tuz ruhu testini geçmedi diyen yorumlar da var. Tuzruhu testindeki kırmızılık en basitinden yağa pamuk,hurma veya benzeri ucuz yağ katıldığının göstergesi. Bu yapılan işlemle yağın hem asitliği düşüyor hem de fiyatı.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Üye olun düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.