Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Konu dışı(ama incir ve zeytin kardeştir):

Arkadaşlar bu yıl incirler daha da zamlanmış. Uygun fiyata kaliteli incir aldığınız bir yer varsa paylaşınız lütfen.

yerel üreticiden alıyorum ben küçük ama tadı güzel.İsterseniz özelden instagram linkini veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: M-D-Luffy

sen yenisin galiba burlarda kovboy

Alıntıları Göster

Zamlar beni buralara itti. Umarım bundan sipariş geçerek hata yapmamışımdır.

• AsiRuhi A kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan gerçekten soruyorsunuz. Bu fiyat çok bile 3 hafta önce 3al2öde kampanyası yaptı HB ve bu ürünü 60~70TL bandında sattı. Alanlar ne yaptı bilmiyorum ama ben buna para vereceğime 2 mesaj yukarıda yazdığım yöntemi uygular en azından daha az para vermiş olurdum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trendyol'dan bir zeytinyağı bakayım dedim...Aman Allah'ım...Belki bin tane yeni marka çıkmış piyasaya,falanca bey,filanca hanım,yok oranın güzeli,yok buranın bilmemnesi,yok taş baskı,yok erken hasat,yok bilmem ne,gidiyor da gidiyor...İnsan neyi alacağını şaşırıyor...Öte yandan da bu adamların hepsi üretici olamaz diye düşünüyorum...Demek ki zeytinyağını toptan alıp şişeye koyup satmak epeyce kârlı bir iş,yoksa kısa sürede bu kadar çok marka çıkmazdı ortaya...Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] 

• quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

Anlaşılan gerçekten soruyorsunuz. Bu fiyat çok bile 3 hafta önce 3al2öde kampanyası yaptı HB ve bu ürünü 60~70TL bandında sattı. Alanlar ne yaptı bilmiyorum ama ben buna para vereceğime 2 mesaj yukarıda yazdığım yöntemi uygular en azından daha az para vermiş olurdum.

O kadar kötü çıkarsa patates kızartmak için kullanırım. Denemek için 90 TL civarına aldım bakalım ne çıkacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Trendyol'dan bir zeytinyağı bakayım dedim...Aman Allah'ım...Belki bin tane yeni marka çıkmış piyasaya,falanca bey,filanca hanım,yok oranın güzeli,yok buranın bilmemnesi,yok taş baskı,yok erken hasat,yok bilmem ne,gidiyor da gidiyor...İnsan neyi alacağını şaşırıyor...Öte yandan da bu adamların hepsi üretici olamaz diye düşünüyorum...Demek ki zeytinyağını toptan alıp şişeye koyup satmak epeyce kârlı bir iş,yoksa kısa sürede bu kadar çok marka çıkmazdı ortaya... 

Zor değil aslında. Çünkü kendi tarlası varsa herhangi bir fabrikada ücret karşılığında sıkım yaptirabiliyor, ek yatırım ihtiyacı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bu yıl incirler daha da zamlanmış. Uygun fiyata kaliteli incir aldığınız bir yer varsa paylaşınız lütfen.

incirya.com a bir bakınız.

• Sağlıklı Yaşıyoruz Platformu'nun bu ayki indirim kodları;Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• N11 de çoğu kullanıcı için 100/40 veya 200/40 kod var. Kullanmak için Önerisi olan var mı?

• Hermus yeni sezon fiyatlarını gördünüz mü ? Yarım litresi 145 Türk lirası gözlerime inanamadım.

• mericbey kullanıcısına yanıt
    Evet, Sancu hocamla beraber altın suyu sandık.

Bazıları bu işin suyunu çıkarıyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Hermus yeni sezon fiyatlarını gördünüz mü ? Yarım litresi 145 Türk lirası gözlerime inanamadım.

145 liranın 100 lirasına gider mazot alırım arabama, köye giderim, 30 tl verip 8 kilo zeytin toplarım birisinin bahçesinden, giderim gözümün önünde soğuk sızma olarak 10 liraya sıktırırım, 1,5 litre yağımı alıp eve gelirim. Depomda mazotumda artar, 5 lirada çocuğuma harçlık veririm Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] 

• quote:

Bim de kutulu tariş vardı. Kurutulmuş. 400gr galiba. Çok güzeldi. Denk gelirse bakın bence. Sepetlerdr oluyor.

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    Bende de kuponlae var ama çakal n11, sepettw indirim yapnış, kuponu devreye alınca o indirim iptal oluyor. Çokda cazip değil

• Kuponun yüklendiği ilk gün baktığımda Tariş Ayvalık 165TL'ye geliyordu ama fırsat olarak görmediğim için aksiyon almamıştım. Böyle yaparak N11 kendi bacağına sıkıyor. Zaten alış veriş yapmıyorduk hiç yapmayız kendi kaybeder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spydy6041

Bende de kuponlae var ama çakal n11, sepettw indirim yapnış, kuponu devreye alınca o indirim iptal oluyor. Çokda cazip değil

trendyolun her zaman yaptığını o da yapmaya başlamış demek ki

Daha sıkılmadı yaglar..yeni donem sıkılsin ozaman gorcez zeytinyagi fiyatlarini..litresi 50 den ucuz bulursaniz opun basiniza koyun..Zeytinligi olan biri olarak soyluyorum...Aycicek yağının litresi olmus 15 tl zeytinyagini 30 dan isteyenler var..aycicek yagi markette 7 tl iken 35 tl ye satiliyordu saf zeytinyagi

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Zeytinliği olan birisi olarak bende diyorumki fabrika neden 17 liradan alım açmış o zaman. Kim yiyecek aradaki 33 lirayı?

• Zaten Tariş vs silkelemeyi sever...saniyormusunuz Tariş kenfi sunacagi yagi 17 den alıp 35 den verecek

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.