Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.595
Cevap
721
Favori
887.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayçiçek yağı zam aldıktan sonra, zeytinyağıda zamlandı zaten. orta iyi kalite yağ fiyatı litresi 40 tl üst limit kendi kanaatimdir. geçen sene bu fiyat 170 tl idi. fazlada abartmaya gerek yok

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

Bazen Tugba Kuruyemis iyi incir satıyor,bazen vasat çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa butik ürün aldım NovaVera Memecik Erken Hasat, ürünü beğendim fakat fiyat çok yüksek. Bunun ayarında alternatif önerebileceğiniz var mıdır?

• 3 yıldır Orfion zeytin yağı kullanıyorum ,
    zeytin yağı günümüzde yiyecekten çok bence bir ilaçtır artık ,
    çocuğu olanlara özellikle tavsiyem zeytin yağlı sabunlar kullanın , şampuanı hayatımdan çıkaralı 5 yıl oldu ,
    şampuana verdiğiniz masraf = sabun+ kaliteli parfüm

• quote:

Orijinalden alıntı: husozi

Bu mesaj silindi.

Abartmayalım

• Nermin Hanım zeytinliği firmasının ürünlerini deneyen var mı? Tavsiye eder misiniz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alanyada Babaoğlu zeytinyağ tavsiye ederim. 5lt 170lirada fabrikasından aldım. Instagramlari var muhtemelen kargo yaparlar. Yeni sıkım yaptılar, çalışırken izleyebiliyorsunuz.

• lucid dream kullanıcısına yanıt
    Yazınızı görüp üreticiyi okuduktan sonra aynı üründen sipariş verdim. Şu an halen nermin hanım zeytinliği Ayvalık erken hasat kullanıyoruz. Denemediyseniz gayet lezzetli bir zeytinyağıdır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AlpBörü kullanıcısına yanıt

Damak tadım gelişmedi maalesef, o kadar kötü bir alışveriş olmamıştır umarım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Alanyada Babaoğlu zeytinyağ tavsiye ederim. 5lt 170lirada fabrikasından aldım. Instagramlari var muhtemelen kargo yaparlar. Yeni sıkım yaptılar, çalışırken izleyebiliyorsunuz.

Daha erken hasat bile yeni çıkıyor. Geçen sezon ürünü olmasın? Sakıncası yok ama yeni ürün diye satıyorlarsa problem

• ali222 A kullanıcısına yanıt

Toplatıp getirenleri gördük. Çekilirken fabrikada izledik, kesinlikle yeni sezon

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Toplatıp getirenleri gördük. Çekilirken fabrikada izledik, kesinlikle yeni sezon

Şu an erken hasat mevsimi. Erken hasat 170 tl ye satıyorlarsa çok iyi fiyat. Ama gerçekten litresi 34 tl ye erken hasat biraz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 28 Eylül 2021; 8:42:2 >
  • Artik sicak firsatta yok kimse paylasmiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye ederim.Trilye cinsi olan harvena'yı.

Hile hurda yok bu yağda.Çok üst kalite değil tabiki zetay,novavera gibi .Ama en azından F/P yağı diyebilirim.

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]www.korudag.com.tr
    Zeytinyağlarımız
    https://www.korudag.com.tr/sanal-market/zeytinyaglari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekkurtulus75 -- 28 Eylül 2021; 14:31:0 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere artık yeni sezon erken hasatları piyasaya çıkıyor. Dolayısıyla ellerinde geçen sezonun yağlarından stok kalan firmalar ekstra indirimler yaparak stoklarını tüketmeye çalışıyorlar.

Ben şahsen doğru koşullarda stoklanmış ürünlerin bekledikçe daha da lezzetlendiğini düşünüyorum. Bu sebeple bu fırsatları bu dönemde değerlendirerek alım yapıyorum.

Şu anda indirimde olan yağlar var. Ancak bir çoğunu daha önce hiç kullanmadım ve emin olamıyorum. Aşağıdaki ürünlerle ilgili bilgisi olan var mıdır? Yani bu fiyatlarla alınması fiyat performans açısından mantıklı mıdır?

Nily Özel Seri Erken Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Litre : 179,90 TL (Trendyol)

İncirya Özel Seri Erken Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Litre : 174,90 TL (Trendyol)

Rengin Suar Erken Hasat Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Litre : 198,55 TL (Trendyol)

Yağhanem Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı 5 Litre : 160 TL (Hepsiburada)

• gittimyedimdöndüm G kullanıcısına yanıt
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]
    Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]Orfion Zeytinyağı
    Olgun Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı - 5lt - Orfion Zeytinyağı
    https://www.orfion.com.tr/magaza/naturel-sizma-zeytinyagi-5lt/
  • Hocam n11 de 150/50 kuponum var ne önerirsiniz?

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/urun/taris-guney-ege-bolgesi-naturel-sizma-zeytinyagi-teneke-5-l-251566?magaza=tariszeytinyagi

Ben bunu öneririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Aldık bakalım 2 adet, geçen sene de hb üzerinden almıştık bu sefer kendi sitesinden aldım, geçen senenin ürünü olsa da ürün gerçekten çok güzel, işleri rast gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.