Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: besiktasjk05 , neonxxl1001 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
11.603
Cevap
722
Favori
888.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zengin fırsatları işte,litresi 180 liradan yağ alanların dünyası başkadır tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 12 Ekim 2019; 11:31:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarım bakanlığı bugün hileci firmaların listesini yayınladı, onlarca firma var bakmaya devam ediyorum ama benim YUDUM EGEMDEN SIZMA ZEYTİNYAĞI çok şaşırttı. Daha önce bir kaç kez almıştım ama artık mümkün değil almam. Listeye bakanlık sitesinden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdemre kullanıcısına yanıt
    Carrefour Efendioğlu
    Köfteci Yusuf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 12 Ekim 2019; 16:50:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Carrefour Efendioğlu
    Köfteci Yusuf
    Gurme sucuk domuz eti, a101 milkten tereyağ bitkisel yağ, daha neler neler. adi insanlar

Köfteci Yusufun zeytinyağında çıkmış sorun,
    Lakin lokantalar rezalet..at eti,tek tırnaklı eti,domuz eti seriye bağlamışlar resmen..
    Yudum sızma yağ,Özdanacı,Beşyıldız sucukları,Fer bal da göze çarpanlar

• Öyle ne yazık ki. Kooperatifler de kötü, üzücü.

Yeminle suphelenmistim. Daha once de almistik bir kere. Cok zayifti. Serefsiz Suudi Arap kopekleri aldi su Yudum u da o yuzden boyle oldu. Geldikleri her yeri kurutuyor herifler. Ayrica ben bu firmalarin bazilarini 2016 daki listede de hatirliyorum. Mesela Pekmezler gida midir nedir. O zamandan bu yana hala hilecilik yapiyorlar belli ki Devletin bunlarin elinden lisanslarini almasi lazim. Bir daha cop uretemesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 12 Ekim 2019; 13:6:14 >
    bilgilendirme için teşekkürler hocam, merak eden arkadaşlar için duyuru link
    yudum egemden ben de almıştım.. sürprizli oldu
  • colacierman kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. İnşallah bu tür durumlar azalır, büyük cezalarla.

• https://gidadedektifi.com/wp-content/uploads/2019/10/Kamuoyu_Duyuru_Listesi.pdf

Burada sayfalarca mevcut. Burada satan öven varsa küfredin. Şikayet edelim hep birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: colacierman

bilgilendirme için teşekkürler hocam, merak eden arkadaşlar için duyuru link
    yudum egemden ben de almıştım.. sürprizli oldu
    Komili yudum ayçiçek yağındaki yudum ismiyle karıştırılmasın..... değil bu farklı marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 12 Ekim 2019; 18:55:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Komili yudum ayçiçek yağındaki yudum ismiyle karıştırılmasın..... değil bu farklı marka

Alıntıları Göster
    Hayir hocam onlar. Solunda yaziyor, Savola gida Yudum Egemden in sahibi ve Suudi Arap kopekleridir kendileri. Petrol zengini herifler ne olacak. Yorumu silerseniz sevinirim bilgi karmasikligi olmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 12 Ekim 2019; 13:4:26 >
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Bu satın aldığım ürün bilgileri.. parti seri no 50 olarak verilmiş

ve bu da tarım bakanlığının listesindeki açıklama

ama farklı firma olduğuna dair bilginiz varsa bizimle paylaşın hocam

• Yaptırımlar yetersiz, cezalar çok düşük.
    Sonraki yıl sahtekarlığa devam ediyorlar.
    Bu ürünleri satan marketlere de ceza verilmeli ki sattığı ürüne dikkat etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 12 Ekim 2019; 14:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Hayir hocam onlar. Solunda yaziyor, Savola gida Yudum Egemden in sahibi ve Suudi Arap kopekleridir kendileri. Petrol zengini herifler ne olacak. Yorumu silerseniz sevinirim bilgi karmasikligi olmasin.

Alıntıları Göster
    tekrar söylüyorum komili ile karıştırılması için bu ismi seçmiş bu sahtekar şirket komilinin ayçiçekyağı adı olan komili yudum ile karıştırılmasın diye yazdım https://www.google.com/search?q=komili+yudum&rlz=1C1SQJL_tr&oq=komili+yudum&aqs=chrome..69i57.3611j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    yudumegemden ayrı bir şirket ve sahibi dediğiniz gibi savolamıdır ne onlar.https://www.google.com/search?q=komili+yudum&rlz=1C1SQJL_tr&oq=komili+yudum&aqs=chrome..69i57.3611j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

tekrar söylüyorum komili ile karıştırılması için bu ismi seçmiş bu sahtekar şirket komilinin ayçiçekyağı adı olan komili yudum ile karıştırılmasın diye yazdım https://www.google.com/search?q=komili+yudum&rlz=1C1SQJL_tr&oq=komili+yudum&aqs=chrome..69i57.3611j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    yudumegemden ayrı bir şirket ve sahibi dediğiniz gibi savolamıdır ne onlar.https://www.google.com/search?q=komili+yudum&rlz=1C1SQJL_tr&oq=komili+yudum&aqs=chrome..69i57.3611j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Alıntıları Göster
    Komili ayri, Komili Bünge ye satildi o da Abd firmasi. Savola, Yudum Egemden i uretiyor. Yudum Egemden, Yudumdan galiba farkli bir marka ama bu bahsedilen Migrosta da satilan malum yumusak lezzet yogun lezzet turleri olan yag.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emretuna

Bu mesaj silindi.
    Hatay'ın neresi?
  • hangi firmaya güvenipte ürün alacağımızı şaşırdık. herşeyde hile hurda.
  • İncirya zeytinyağı özel seriden aldım. Memnunuz. Birde daha önce mersin mut zeytinyağı almıştık tanıdıktan oda çok iyiydi.

• Merhaba Dilara Hanım, sizin urunleri de incelemeye geldiler mi boyle merak ettim? Malum tarim ve orman bakanligi rapor yayinlamis, sahtecilik raporu. Kimleri ziyaret ediyorlar boyle siz nispeten yeni bir markasiniz sonucta size de mi geliyorlar? Ulkedeki tum zeytinyagi ureticilerini denetliyorlar mi boyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 12 Ekim 2019; 20:30:5 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.