Şimdi Ara

Zenfone 3 Laser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar değerli arkadaşlar asus zenfone 3 ü alalı yaklasık 1 ay oldu. Ve merak edenler için çektiğim fotograflardan bi kaç tane yayımlamak istedim.
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser
    Zenfone 3 Laser

Farklı ışıklarda ve odak uzaklıklarında performansını begrndim. Yazılımsal olarak android 7.0 a geçerse bılunmaz bir telefon olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zenfone 3 laser mi
  • Evet zenfone 3 laser zc551KL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka kamera gayet yeterli görünüyor ön kamera için yorumlarınız nedir
  • Merhaba, ben de Zenfone 3 Laser almayı düşünüyorum ama kamera konusu kafa mı karıştırıyor. İncelem videolarında kamerası sanki biraz kötüymüş gibi geldi bana senin yorumun nasıl kamerası memnun musun? Biraz da telefonun artı eksi özelliklerinden bahseder misin?

Konuyu hortlattım ama şu an baya kararsız kaldım. Hangi telefona gitsem bir şeyi eksik, bir türlü karar veremiyorum. max 1400 liralık bişey arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Shephard

Merhaba, ben de Zenfone 3 Laser almayı düşünüyorum ama kamera konusu kafa mı karıştırıyor. İncelem videolarında kamerası sanki biraz kötüymüş gibi geldi bana senin yorumun nasıl kamerası memnun musun? Biraz da telefonun artı eksi özelliklerinden bahseder misin?

Konuyu hortlattım ama şu an baya kararsız kaldım. Hangi telefona gitsem bir şeyi eksik, bir türlü karar veremiyorum. max 1400 liralık bişey arıyorum.

Her telefon yeterli isikta guzel fotograflar ceker onemli olan dusuk isiklikta veya farkli isik kosullarinda ki performansi

• Bende almayı düşünüyorum teknosada 1.199 tl gri olanı dokunmatik sorunu falan varmı

• şuan vatanda zenfone max 5.5 1200 tl ama gece indirimi sabaha bitecek laserden tek iyi yönü batarya kaçırma bence
  • 4g de bazen ghost touch oluyor

Bide hızlı şarj yok. Telefonun 0dan 100e tam şarj olması 3 saati geçiyor

Bunların dışında 2 aylık kullanımımda sıkıntıya rastlamadım

Donma kasma hic yok.

Şarj 1 gün gidiyor

Ekran suresi ortalama 6 saat bende

• haemonn kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj olmaması kötü o zaman max daha kötüdür 4100 mah batarya daha uzun sürer

• Muhtemelen ben hep geceleri taktığım için çok sıkıntı yaşamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.