Şimdi Ara

Zenfone 2 16 Gb mi LG G2 32 Gb mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Zenfone 2 16 Gb mi LG G2 32 Gb mi ?

(En Son Oy Tarihi: 26.11.2018)
Giriş
  • Arkadaşlar 1000-1100 tl civarı bi telefon almayı planlıyorum.Sony M4 Aqua'yı 8 gblik komik hafızası yüzüden eledim.Geriye zenfone 2 ve g2 kaldı.Bu zamana kadar zenfone 2'yi bekledim ama pek bekleneni vermedi.O paraya takoz gibi bir telefon almak istemem.Geniş kenar boşluklarıyla ve 5.5 inch ekranıyla kasa boyutu çok büyümüş ve buna rağmen kalın.G2 ise kalitesini ispatlamış eskimeye başlasada hala çok güçlü ve zarif bir cihaz.Zaten lolipop 5.0 güncellemesini de aldı.
    Bu durumda zenfone 2 mi alırdınız yoksa g2 mi ? (Zenfone 2 16 GB --> 1099 TL LG G2 32 GB --> 1099 TL )

Zenfone 2 Alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwanzig -- 15 Mayıs 2016; 20:20:19 >

• g2 kullanıorum ve g2 dıyorum sanada,zenfone cunku cıdden agır ve kalın gbı geldı bana,g2 nın 5.1.1 alacagıda acıklanınca eskı model olmasının handıkapıda kalmıyor zaten batarya ve donanımı oldukca ıyı.zenfone2 kamera bır parca daha ıyı gıbı
  • Hocam sanırım ZF2'yi alırsanız 1100 liradan alacaksınız. İnternette 1200'e G3 bulunuyor. Eğer bu fiyata G3 bulursanız alın derim. ZF2 mi G2 mi sorusuna G2 diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes mi G2 diyor yahu Zenfone 2 diyon yok mu ?
  • fikri olan..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2
  • Zenfone 2 gibi son teknoloji bir cihaz dururken g2 almak büyük cahillik olur.
  • tabii ki g2. özellikle zen2'de 16 gb'da işlemci de farklı olduğundan kesinlikle g2.
  • dinleme bunları, g2 öldü artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2 tabıkıde
  • ne kadar lg kullnanan varsa konuya gelmiş

Asus al
  • G2 tabiki de

• Konuya anket ekledim.Oylarınızı bekliyorum
  • Zenfone 2

• G2
  • Paralel ithalat g3

• Hocam o fiyatlara G3 bulunabiliyor. Onun dışında bence G2 almalısın. Güzel telefon. Tek eksiği malzeme kalitesi.
  • Asus alinmaz bence lg g2 al oda olmadi lenova vibe x2 ye de bak ama batarya sorun ondada lg g2 iyidir guncellemede alicak

• asuscular burayı terkedin lütfen lg kalitesi varken nasıl zenfone 2 tavsiye ediyorsunuz anlamadım
    sene olmus 2015 asus hala 10 mmden kalın cihaz üretiyo ha asus ha gm ikiside aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

asuscular burayı terkedin lütfen lg kalitesi varken nasıl zenfone 2 tavsiye ediyorsunuz anlamadım
    sene olmus 2015 asus hala 10 mmden kalın cihaz üretiyo ha asus ha gm ikiside aynı

+1
    Kesinlikle hakli lg nin urettigi telefon 2013 cikisli bile olsa 2015 cikisliya bin basar eski telefon alinca is gormuyormu sanki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.