Şimdi Ara

zen v:m sorun acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim zen vision:m model mp3 player'ım fransa'dan bugün geldi. içindeki tanıtım cd'sindeki her şeyi yukledim, daha sonra cihazı bilgisayara taktım ve creative ürün kaydına tıkladım. cihaz usb'ye takılı; fakat cihaz bulunamadı. mevcut kaydı güncellemek ister misiniz diye bir uyarı çıktı. ben de cihaz kapalı olduğu icin böyle bir problem cıkmış olabileceğini düşündüm ve cihazın tepesindeki on/off düğmesine baktığımda mavi bir ışığın yanıp söndüğüne tanık oldum. cihazı acmaya çalışıyorum; lakin bir türlü açılmıyor. ne yapmam lazım gelir? ayrıca creative zen vision ana topigine bakın falan demeyin. somut öneriler beklemekteyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi becreative -- 12 Temmuz 2012; 18:14:55 >

• Ana topicte ve forumda bu sorunun cevabı verildi aslında.Makina şarjda birkaç saat tepki vermiyor birazdaha bekledikten sonra makina açılacaktır.Mavi ışık yanıyorsa sorun yok demektir
  • Usb üzerinden şarj ettiğine göre aletin kendine gelmesi için biraz beklemelisin(1-2saat), ama sabırsız davaranan bazı arkadaslar alette sorun cıkmasına yol açmışlardı diye hatırlıyorum, o yüzden aletin şarjının tamamlanmasını beklemeni tavsiye ederim.(Şarj tamamlanınca fiş resmi gözüküyor şarj göstergesinde, ondan sonra aletin power tuşundaki mavi ışık sönüyor)
    Bu arada Zen Vision'ın hayırlı olsun...
  • ben gece takmıştım aleti usbye.ekranda görüntü yokru.sadece mavi ışık yanıyordu.sabah baktım hala çalışmıyo.başka bir usb portuna taktım mavi ışık yanıp sönmeye başladı ve bir süre sonra ekran açıldı.sonrası malum zaten eğer uzun süre tepki vermezse sende başka bir usb portuna takmayı dene...hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.