Şimdi Ara

Zeka problemim var sanırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lisede bir hocam söylemişti, bir konuşmayı dinlerken ağzı açık pozisyonda olan insanlar gerizekalıdır demişti. örnek olarak aşağıya resim koyacağım. Son zamanlarda farkettim bende bilmediğim bir konu hakkında bir şey dinlerken ağzım hep böyle açık oluyor sonradan farkediyorum. Ayrıca ortaokuldan beri hiç yeni bir şey öğrenmedim desem yeridir. Acaba bende de zeka problemi mi var?
    6-7 yıldır ingilizce öğrenmeye çalışıyorum ama hiç geliştiremedim kendimi. Çalışmadığım için mi öğrenemiyorum yoksa zeka ile ilgili bir problem mi bu? Bir sürü yabancı dizi izliyorum, bu dizileri izleyerek öğrenmem gerekmez mi?

Zeka problemim var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 24 Ocak 2018; 21:24:12 >

• Bir an resimdeki sensin sandım.
  • AHAHAHAH
  • her yerde söylüyorum burada da söylüyorum DİZİ İZLEYEREK İNGİLİZCE ÖĞRENEMEZSİNİZ, GELİŞTİREMEZSİNİZ. Sadece pekiştirirsiniz. mesela bir kalıp öğrenirsiniz kafanıza pek oturmak ama dizide, filmde görünce aklınıza oturur budur yani. izle izle dur bir şey geliştirmez. ingilizce geliştirmenin en iyi yolu ingilizce kitap okumaktır. reddit falan geliştirmez. eğer daha yeni yeni öğreniyorsan tabi kitap ağır gelir ama geliştirmek için kitap okumak şart.
  • Suan en son gulebilcek kisi benim ama beni de guldurdun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.