Şimdi Ara

Zed ulti değişikliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çöp falan değil daha kolay akıl oyunları yapılabilir bu şekilde tek eksiği ultiyi attığınızda w yeteneğinizi kullanacağınızdan adc yi daha zor aradan çıkartabileceksiniz onun dışında adc ölmese bile baya bir hp düşüşü yaşayıp fighttan ayrılmak zorunda kalacak siz ise tekrar r ye basıp arada kalmaktan kurtulacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pkmn -- 18 Ekim 2013; 13:36:57 >
  • Bazıları dezavantajı anlamamış eskiden Tristana gibi ADC'ler onlara ulti atan Zed'e ulti atınca Zed ultiye yeniden basıp yanına gidiyordu. Sonra Tristana'nın W ile kaçtığı yere W atıp oraya geçiyordu. Bana kalırsa nerf
  • gölgelerden gelen ekstra 1 q araya kaçtı + knockback yerse ultisi hiç bi işe yaramayacak zed ölmüş daha buff diyen var sanıyolar ki r atıp çıkınca adam tek yiyor
  • adc aradan alıp çıkacak diyorsunuzda ulti damageini kullanamayacaksak adc aradan çıkamayacak bence kötü olmuş biraz ya w kullanıp kendini feda edecek yada assasian özelliği kaybolacak
  • Buff demeye yer arıyosunuz he
    Eskiden ne olurdu ulti gölgesi artı kendimiz skilleri atar w ile kaçardık
    Şimdi adamı kovalamak zorunda kalırsak tf de ulti gölgesinin menzilinden çıkcaz. Ve arada kalcaz
    Veya tam kaçış skiline basaan bir heroya ulti atacaksak kendimiz ile ulti gölgesi arasında belkide 2q tutturamicak kadar geniş bi alan olcak bence büyük nerf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp olmuş diyenleri anlamıyorum. Bu kadar küçük bir şey op bir şampiyonu çöp yapar mı lan. Neyin kafası bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Bence de çöp olmuş. Adamı öldüremeden diğer gölgeye atarsa bizi ne anlamı kalır ultinin. Zaten ultisi az vuruyor.

Biri şunu öldursün

• bi zed vardı oda gitti
  • Adamın dibine W attıktan sonra R , Botrk , Q , E , İgnite sonra tekrar R ye bas kaç.Adam öldü gg.
  • Kötü olmuş bence. Ama benim işime geldi.
  • Dejavu oldum la.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wix-n

Adamın dibine W attıktan sonra R , Botrk , Q , E , İgnite sonra tekrar R ye bas kaç.Adam öldü gg.

gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

quote:

Orijinalden alıntı: Wix-n

Adamın dibine W attıktan sonra R , Botrk , Q , E , İgnite sonra tekrar R ye bas kaç.Adam öldü gg.

gg

Sonunda eski avatarın.Tanıyamıyordum seni
  • bence kasmış zed için buff bile olabilir sadece 1 q ile tek atabiliyor ama kasana kadar kötü durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richa

Buff oldugunu dusunenler var ama cok buyuk nerf yemis bana gore.

bana da öyle geldi.
  • güzel olmuş ulti+w+e-q+ignite tekrar r ye bas geri çık bence iyi olmuş eli çabuk olanlar artık daha iyi akıl oyunları yapar zedle
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Bence de çöp olmuş. Adamı öldüremeden diğer gölgeye atarsa bizi ne anlamı kalır ultinin. Zaten ultisi az vuruyor.

Biri şunu öldursün

Yanlış mıyım dostum. ADC yi öldüremeden ulti biterse ne yapıcaz
  • Buff diyen var
  • Nerf diyen var

• Zaten her gelen şampiyonun kaçış yeteneği oluyor,ulti attıktan sonra hemen zıplayacaklar.Nası tekrar yetişeceğiz o adamlara biz?Onun dışında çok da fena de değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.