Şimdi Ara

Zayıflamak İstiyorum Yardımınız Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.90 boyunca 115 kiloyum dısarı cıkık bir sekilde göbegim ve kalın baldırlarım var yaklasık 20 gündür spora basladım göbek ve baldırlarımı eritmek icin önereceginiz hareketler varmı birde yemek konusunda ne yaparsam zayıflamama yardımcı olur ?

• diyet listeni doktora yaptır bence.çeşitli kardiyo hareketleri öneririm.sadece koşu sıkıyor bi süre sonra.özellikle tüm vücudu kullanabileceğin hareketler yap.mesela kamyon lastiği devirerek gitme,ağırlık iteleyerek koşma vb,squad,deadlift vb.
  • Ağırlık çalışın mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Doktora yaptır derken ? devlet hastanelerindeki doktorlar yeterli olurmu birde sporda kardiyo yapıyorum fakat dedigin kamyon lastigi devirme tarzı hareketler yapacak ortam yok
  • GeneralNecat G kullanıcısına yanıt
    diyetisyenler oluyor hastanede onlar hazırlasın babında dedim
  • Dostum Haftada en az 4 gün spor yap
    30 dk koşu bandı 20 dk yürü 10 dk koş
    15 dk bisiklet
    Ekmek ,Şeker Yağ Gazlı içecek uzak dur
    L-carnitine kullan Antremandan 20 dk önce
    bu sekilde 45 günde 15 kilo verdim
    yeme işini doğru yaptığın sürece zayıflarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeCeKa kullanıcısına yanıt
    L-cartine ilacını bende duydum ne işe yarıyor birde zararı varmıdır biraz acıklarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Dostum Haftada en az 4 gün spor yap
    30 dk koşu bandı 20 dk yürü 10 dk koş
    15 dk bisiklet
    Ekmek ,Şeker Yağ Gazlı içecek uzak dur
    L-carnitine kullan Antremandan 20 dk önce
    bu sekilde 45 günde 15 kilo verdim
    yeme işini doğru yaptığın sürece zayıflarsın

Arkadaşın söylediklerine imzası atarım extradan bişeye gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralNecat

L-cartine ilacını bende duydum ne işe yarıyor birde zararı varmıdır biraz acıklarmısın

Yağ yakıcı besin takviyesi..
    Tek başına aldığında çok fazla bir işe yaramıyor, spor yapmalısın mutlaka. Spordan 20-30 dk önce alman en iyi etkiyi yapacaktır.

Zayıflamak istiyorsan en önemli iki şeye dikkat etmelisin. beslenme ve antrenman
    Birinde kalori alırsın diğerinde yakarsın.
    Günlük aldığın kalori miktarını ve yaktığın kalori miktarını bilirsen vücudundaki kiloları yönetebilirsin.

En önemli noktalardan birini unutma, Su tüketimi! (Sıvı tüketimi değil , içme suyu) Günde en az 3-4 litre. Bunun 1 litresini spor yaparken tüketmelisin.

Spor olarak mümkün olduğunca kalori yakman lazım. Buda koşu bandı, bisiklet, squad vs gibi aktivitelerle olur..

Ama her işin püf noktası var. Harcadığın zaman ve emekten en iyi verimi alabilmek için koşu yapmanın inceliklerinide öğrenmelisin. Misal; aynı tempoda koşmak yerine hızlı tempoda 4-5 dk yürüyüp 1-2 dk yüksek tempoda koşup sonrasında yine hızlı yürüyüş temposuna geçersen daha fazla kalori yakarsın.

• Spor +Dukan diyeti yap. Hızlı sonuç alırsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.