Şimdi Ara

Zayıflama ilacı Kullanıpta Zayıflayan Var mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
45.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mert107

Günlük vucudunuzun ihtiyacı olan kalori miktarını ögrenin,ona göre beslenin 3500 kaloriye ihtiyacınız varsa 5000 kalori almak yerine 3000 kalori alın 500 kalori ihtiyacınızdan az aldıgınız 1500 kaloride fazladan almadogınız için kilo vereceksiniz zaten. fazla kalorili yiyeceklerden uzak durun çok su çok hareket derken haftada bir kilo derken azar azar saglıklı kilo verin derim ben......

günlük kalori miktarını nasıl öğrenebiliriz....internette bazı hesaplama siteleri var onlar güvenilir mi sizin önereceğiniz bir yöntem var mı
  • Merhaba,
    bende 1 aydır gojiberry softgels adlı ürünü kullanıyordum üründen memnun kaldım şimdiye kadar yaklasık 10 kilo verdim birçok ürün denedim ama gojiberry softgels ürünü kadar etkili olmadı
    denemenizi tavsiye ederim.
    ürünü bu siteden aldım
    www.zayiflamamarketi.com
    şuanda fitchoy adlı ürününü kullanıyorum bakalım sonuçlar ne olacak :)
  • Sitenizin reklamını yapmak hiç hoş değil. Zayıflama ilaçlarını kesinlikle denemeyin. Bünyenizi mahvedersiniz ve hızlı zayıflama sarkmalara yol açar. Zayıflamak isteyenlere tavsiyem
    1. Hareket
    2. Abur cuburu bırakın
    3. Ekmeği azaltın.
    4.Günde 2 3 litre su
    5.Kilo verme işini abartmayın. Ayda 4 5 kilo idealdir. Fazlası hem sarkma yapar hemde vücudunuza zarar verir.
    6. En önemlisi de kararlı olun. Fazla kilonuzu verene kadar vazgeçmeyin. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kendini salmayın.

3 4 yılda 120 kilodan 76'ya kadar düştüm. Şuan 80 civarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Sitenizin reklamını yapmak hiç hoş değil. Zayıflama ilaçlarını kesinlikle denemeyin. Bünyenizi mahvedersiniz ve hızlı zayıflama sarkmalara yol açar. Zayıflamak isteyenlere tavsiyem
    1. Hareket
    2. Abur cuburu bırakın
    3. Ekmeği azaltın.
    4.Günde 2 3 litre su
    5.Kilo verme işini abartmayın. Ayda 4 5 kilo idealdir. Fazlası hem sarkma yapar hemde vücudunuza zarar verir.
    6. En önemlisi de kararlı olun. Fazla kilonuzu verene kadar vazgeçmeyin. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kendini salmayın.

3 4 yılda 120 kilodan 76'ya kadar düştüm. Şuan 80 civarıyım.

Katılıyorum.

Bu konuyu açtığım zaman 2010 da belirttiğim üzere 100 kilonun üzerindeydim. O dönem bikaç ay sağlam irade gösterip (diyet-yürüyüş) 80 kiloya kadar indim. İlerleyen dönemde sporu bırakmama rağmen yememe biraz dikkat ederek 75'e kadar düştüm. Fakat son 1 senedir yememe hiç dikkat etmediğim için tekrardan 90 kiloya geldim ve tekrar bugunlerde diyetteyim ve şuan 86'ya inmiş bulunmaktayım. Kısacası bizim gibi kilolu ve kilo vermiş olan insanların bünyesi bu kiloları yediğimize dikkat etmedikce kolayca geri alabiliyor. Önemli olan kararlı olmak ve bikaç ay dişinizi sıkmak.

• Diyetisyene gidilmeli öncelikle bence ..
  • 1 hafta önce zayıflama ilacı kullanan kişi DNP isimli tarım ilacını kullanmış. DNP'nin ne olduğunu öğrenmek isteyenlere şu konuya bakmalarını tavsiye ediyorum.
  • Merhabalar. youtubeda gezerken şu videoya rastladım. adam ciddi ciddi kilo verdirdiğini ve doğal olduğunu söylüyor vaktiniz olursa bakın bir derim.
    https://youtu.be/qJ6dqhvDf9c
  • herbalife kullandım hiçbir işe yaramadı sonrasında günde 1 saat yürüyerek ayda 15 kilo vermeyi başardım ama yemek konusunuda kontrol altına almanız lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.