Şimdi Ara

'Zaten Call of Duty'den Daha İyi Bir Oyun Yaptık' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
8.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayıp ya :) bi zamanlar kodu delilergibi oynayanlar şimdi neler konuşuyo tmm artık bıkmış olabilirsiniz bari aşalamayın oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokoc

quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

@apokoc

hard core oyna sonra konus

arkadaşım hardcore nie oynayım normalde ölmesi gerek adamın dediğine bak hard core oyna ee kendini savuncak ya. codda hardcore oyna tek mermi. gerçeğide budur normalde 4-5 mermi hardcore d 1 en fazla 2 de gitmen gerekli.

codun normal modunda çok mu kolay ölüyor adam ?

bf ye göre çok kolay

tamam da sen bf için niye hardcore oynıyım demişsin o zaman codu da hardcore oynama bf ye göre kolay olsa bile sonuçta zor ölüyor. Hatta normal modda sniple bile bazen iki vuruşta alıyorsun

hayıl almıyorsun . sıyırırsa tekte almaz. orada adam bana hardcore oynada konuş diyor. ozaman codda da hardcore oynuyalım. codda normal ölüm bf nin hardcore ölümleri gibi hep iki oyunda var oynuyor görüyoruz. saçmalık. Kutu gibi harita diyorsunuz dev gibi harita yapsa ne olacak . yine kötüleyeceksiniz. codda araç kullanımı yok çok büyük haritalarda ne yapıcaz ? karşıya koşturarak mı gidicez ? codda şuanki haritalar bile büyük geliyor berlin wall flan oldukça büyük yürümesi zor geliyor :)

zor öldürmek isteyen gitsin normal mod oynasın neyse her iki oyun için de geçerli.
    ben codun haritalarından rahatsız değilim. zaten araç olmayan oyuna büyük map kötü gider.
    ben de dahil çoğu kişi grafiklerden şikayetçi. her yeni oyunda mevcut grafik motorunu cilalayıp önümüze
    koyuyorlar. haklı değil miyim?

• COD'un kitlesi MW 2 ile değiştiği için katılıyorum bende.Zevkle oynadığım cod 2 ve cod 4'ten sonra MW2'ye bir girdim, her serverda hile kullanan 10 tane türk var.Counter Strike'taki tarzı muhabbetler vs. Kitlesi bozulduğu için artık Cod oynamıyorum, tabi şu 2 yılda fazla bir yenilik de gelmedi seriye aynı motor, aynı silahlar, aynı perkler hiçbir değişiklik yok.
  • bence araçlı olarak büyük maplerde oynamak daha zevkli ve savaş atmosferini daha iyi yaşatıyor
    call of da heli kullancam diye 9 killstreak yapıyosun. kullandığın helide kısa sürüyo zaten. bide 8 kills de ölünce kafayı yiyosun ama bfbc2 de git base ye heli al süresi senin kabiliyetine bağlı git uav kullan o da aynı şekilde.
  • BC savas sımılasyon oyunudur bence koca koca harıtalar dedektorle adam ara ara dur durust olalım sılah tasarımları berbat oyuncak sılah tasarlasalar daha guzel gorunurdu.ama bı cod serısı buyuk oranda pıyade savası uzerınde duruyor harıtalarda normal buyuklukte 2 saat adammı arıyacan.bc nın bır gecmısı,adam gıbı hıkayesı yok ama cod kac senelık bır oyun burdakı bazı bebeler belkı hatırlamaz bu oyunu captain pirece yi eskı serılerden bahsedıyorum.mw2 nın grafık motoru bence ıyı yenı cıkacak oyunda bıraz gunceleme ıle ıyı bır oyun cıkarırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_tower

BC savas sımılasyon oyunudur bence koca koca harıtalar dedektorle adam ara ara dur durust olalım sılah tasarımları berbat oyuncak sılah tasarlasalar daha guzel gorunurdu.ama bı cod serısı buyuk oranda pıyade savası uzerınde duruyor harıtalarda normal buyuklukte 2 saat adammı arıyacan.bc nın bır gecmısı,adam gıbı hıkayesı yok ama cod kac senelık bır oyun burdakı bazı bebeler belkı hatırlamaz bu oyunu captain pirece yi eskı serılerden bahsedıyorum.mw2 nın grafık motoru bence ıyı yenı cıkacak oyunda bıraz gunceleme ıle ıyı bır oyun cıkarırlar.

işte 2 saat adam aramaman için araç konulmuş oyuna.
    kimse codun maplerine laf demiyor. araç olmadığı için doğal olarak mapler küçük. Millet grafik motoru eskidi diyor. oyun ismi yüzünden satıyor. bak kendinde dedin captain price ı var diye. zaten aral da oyunun satacağını bildiği için o fiyat etiketini koyuyor oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA3FC8585 -- 10 Nisan 2011; 0:14:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

@apokoc

hard core oyna sonra konus

arkadaşım hardcore nie oynayım normalde ölmesi gerek adamın dediğine bak hard core oyna ee kendini savuncak ya. codda hardcore oyna tek mermi. gerçeğide budur normalde 4-5 mermi hardcore d 1 en fazla 2 de gitmen gerekli.

codun normal modunda çok mu kolay ölüyor adam ?

bf ye göre çok kolay

tamam da sen bf için niye hardcore oynıyım demişsin o zaman codu da hardcore oynama bf ye göre kolay olsa bile sonuçta zor ölüyor. Hatta normal modda sniple bile bazen iki vuruşta alıyorsun

hayıl almıyorsun . sıyırırsa tekte almaz. orada adam bana hardcore oynada konuş diyor. ozaman codda da hardcore oynuyalım. codda normal ölüm bf nin hardcore ölümleri gibi hep iki oyunda var oynuyor görüyoruz. saçmalık. Kutu gibi harita diyorsunuz dev gibi harita yapsa ne olacak . yine kötüleyeceksiniz. codda araç kullanımı yok çok büyük haritalarda ne yapıcaz ? karşıya koşturarak mı gidicez ? codda şuanki haritalar bile büyük geliyor berlin wall flan oldukça büyük yürümesi zor geliyor :)

zor öldürmek isteyen gitsin normal mod oynasın neyse her iki oyun için de geçerli.
    ben codun haritalarından rahatsız değilim. zaten araç olmayan oyuna büyük map kötü gider.
    ben de dahil çoğu kişi grafiklerden şikayetçi. her yeni oyunda mevcut grafik motorunu cilalayıp önümüze
    koyuyorlar. haklı değil miyim?

Oyunun Grafikleri oldukça iyi seviyede incelemelerde grafik hep yüksek puanlar alır cod un . iw engine motoru mw2 de iwengine 4.0 adını aldı . sonuçta battlefield da yeni grafik motoru tasarlamıyor. frostbite 2 frostbite nin geliştirilmiş halidir. Codda her oyunda motoru geliştirmekte aralarında hiçbir farkı yok aksine battlefield serilerinde grafik bazı buglar fazla. Anlaşılan sen cod u 1080p full hs dx 11 bi sitemde oynamıyorsun :) cod un grafiklerine kötü diyen adamın alnını karışlarım. Bir oyun motoru yapmak onu stabilize şekilde çalıştırmak yıllar sürer. Bf nin nesi iyi abuk subuk ilerliyen senaryosumu iyi ki daha düne kadar bf senaryo modu yapmaktan acizdi. Silah çeşitliliğimi iyi . Hangi FPS oyununda Cod kadar iyi gerçekci silah çeşitliliği bulunuyor? FPS oyununda silahtan daha önemli ne olabilirki. O silahları kullanmak bile adamın içine bir heycan katıyor ki silahlar gerçek hayattaki özelliklerini taşıyor.

Co op modları olsun Zom bi modu zaten başlıca bir oyun denilebilir. Multi player kısmında perklerden tut silah aksesuarlarına kadar . Bc2 de pompalı silah snip gibi maşallah uzaklık farketmiyor :D Nerde kaldı gerçekcilik. Ayrıca grafik diyorsunuz bf de karakterlerin tepki gösterdiği nerde görülmüş ? kolmu kopuyor bacakmı kan revan içinde kalmış adamları neresinde gördünüz ?

http://blackops.digitalwarfare247.com/images/wallpapers/wallpaper-24/digitalwarfare247-24-1920x1080.jpg
    http://blackops.digitalwarfare247.com/images/wallpapers/wallpaper-27/digitalwarfare247-27-1920x1080.jpg

Ayrıca ben bu aralar sesli video oyun incelemeleri yapıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 10 Nisan 2011; 1:25:09 >

• iste bunu anlatamıyorsunkı adamlara gercekcılık ve detay oyuncunun keyfını 2 kat arttıran unsurlar ama yok bf cıler ıllah dıyor gta gıbı helıkopterımız var tankımız var ıste harıtada tarla gıbı masallah kostur babam kostur hanı bf sankı hıc oynamadık.yahu oynuyorum o sılahları gorunce adamın oynayası gelmıyor bır kere ben detaya bakarım kardesım yok tank top anlamam odun gıbı karakterler olmayacak bı heyecanı olacak adamı vurunca kolu kopacak kan sıcrayacak.
  • Black Ops savunanlar gitsin oynasın çaplarınca.
    Biz BF de squadımızı kurar keyfime bakarız, kimseye birşey kanıtlamaya çalışmaya gerek yok zaten, çekemeyen CoD cu arkadaşlar (bebeler) anten taksın.
  • al sana bir eksi otur bakalım :)
  • black ops sadece adı yüzünden sattı bu bir gerçek bc2 kesinlikle her bakımdan daha iyidir
  • çekemeyen sizsiniz sürekli bad company 2 cod dan iyi işte biz coddan daha iyisini yaparız gibi haberler sürekli dice den geliyor. bu çekememezlik. :) treyach ın ayda infinity nin birşey söylediği yok sonuçlar ortada oyuncu kitlesi ortada.
    bikere oyunu oynarken elindeki silahı hissediceksin. bebekmiyiz biz oyuncak tabanca veriyorlar artık oyun cak tabancalar bile gerçek silahlardan uyarlanıyor :) alıcaksın eline o dede yadigarı python 357 yi yada çifteyi yada eski dönemden kalma mp44 ü peeeehh içim içimi yedi yine yada alcan keleşi ver allahım ver :D

CS bile bf den silah konusunda iyi bf adını batırmaktan başka birşey yapmıyor bknz: Bf Play4Free

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokoc -- 10 Nisan 2011; 3:08:17 >

• Beyler neyi tartışıyorsunuzki 8 sayfalık yoruma bakınca cod sevenlerin aldıkları eksilerle bc2 sevenlerin aldıkları artılar zaten hangisinin daha çok sevildiğini ve başarılı olduğunu katıtlamaya yetiyor
  • bc2 bops'u yardırır başka birşey demiyorum.
  • BC2 ,COD BO'dan üstünki hemde her yönüyle:)
  • cod bo serinin en kötü ve gerçekçilikten en uzak oyunudur.Kan efekti ve uzuv kopmalar beğenildi diye cod 5 te, bo da 10 den tabancayla düşmanın kafasına sıkıyom kafa patlıyor.YOK ARTIK
  • modern walfare2 çok süperdi
    ama cod hiç beyenmedim görsellik grafik çok kötü idi

metal of honor dahi süper grafik vardı güzeldi sadece oyun kısa sürdü.
  • Aynen .Medal of honor banada çok güzel geldi.Cod bo yu oynarken dah önce hiçbi cod oyununda demediğim sözleri söyledim:Bitde sileyim be..! Ama belki çok uzun bir süredir(yalaşık on yıl alied assaulttan beri..) ilk defa bir moh oyunundan zevk aldım ve bitmemesini istedim ki oda şansıma kısa bir oyundu cart diye bitti :D
  • quote:

Orijinalden al�nt�: tyln_1887

black ops sadece ad� y�z�nden satt� bu bir ger�ek bc2 kesinlikle her bak�mdan daha iyidir

arkadasim sende isim yap, adamlarda kafa var yapmis. onlarda akil fikir yokmu gerizekalimi EA yapsin bir isim cok satsin.. bos bos bilip bilmeden konusmayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 10 Nisan 2011; 11:24:01 >
  • fanboylar devrede ama hiç üzülmeyin ea sizi kendi tarafına çekecektir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.