Şimdi Ara

Zara'dan mülakata çağrıldım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
91.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drizz

prokizya valla hiç bi yerden aramadılar diyordum birden talep arttı, herhalde forumu okudular, uzun boylu sarısın olayı

ori iyi yapmıssın çok uzak diyorlar hollywooda, 4 akbil

400 lira+akbil dediler
    beni sevdiğimden ettiler
    suratıma faça attı kara kediler

İSMAİL YK
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

ilk ay 750 tele veririk, sabah 10 akşam 8 buçuğa kadar çalışacan benlen h.içi izin yapcan, ilk aydan sonra bişiler yaparık sana

no no no almayım, başkası alsın

korkma yaw maaş olarak didim

Sigorta olarak Kuşadası
    strangepassenger.gif

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

prokizya valla hiç bi yerden aramadılar diyordum birden talep arttı, herhalde forumu okudular, uzun boylu sarısın olayı

ori iyi yapmıssın çok uzak diyorlar hollywooda, 4 akbil

400 lira+akbil dediler
    beni sevdiğimden ettiler
    suratıma faça attı kara kediler

İSMAİL YK

İsmail yk foreva

• mağaza müdürlerinin maaşları ne kadar acaba, bi bilgisi olan var mıdır ?
  • ben de mülakata çağrıldım arkadaşlar yeni üye olduğum için sanırım konu başlığı açamadım ama yarın mülakatım, neler soruyorlar nelere dikkat etmek gerekiyor?
  • iDriz girdi mi acabay malum şirkete ?
  • bugün 2. mülakata gittim geçersem iş teklifinde bulunacaklarmış.ama önce 2 ay eğitim varmış.satış danışmanlığı çin 2 ay eğitim çok değil mi :S
  • mrb arkadaşlar foruma yeni giriyorum. okudum yazılanları biraz.. zara section manager pozisyonu için tel mülakatı yapıldı olumlu olursa görüşmeye çağıracağız dediler. maaş hakkında çok şey yazılmış.. mülakata girenler de sonuçları yazmamışlar :( iyi maaş veriyorlar ondan eminim de nekadar merak ediyorum:( bilen varsa yazaiblirmi ya da pm de gönderebilir.
  • yok mu son zamanda inditex e kabul edilen , süreçle ilgili bilgi vercek olan :(

maaş söylenildiği gibi 3000-3500 falan mı? fazla gibi geldi bana. buna primler , performans primleri falan filan.. dahildir gibi geldi bana
  • arkadaşlar ben yakın zamanda zara inditex grubuna dahil edildim. section manager olarak teklif aldım. kesinlikle torpil olduğunu düşünmüyorum. gerçekten bir şeyi istiyorsanız ve kendinize güveniyorsanız karşı tarafta bunu hissediyor. benim süreç çok çabuk ilerledi iki günde bir görüşmeye gittim diyebilirim. telefonla birlikte toplam 4 mülakat oldu. 4. süde teklifti. Telefon mülakatı sonrası ertesi gün yüzyüze görüşmeye çağrıldım. Ertesi gün olumlu cevap aldım. İşe başvuktan sonra forumları okudum. genellikle geri dönülmemesinden şikayetçi herkes. tabi zor bir durum hak veriyorum. ama olumlu olanlara açık pozisyon varsa hemen geri dönüyorlar sanırım. ayrıca inditexe başvuru çok fazla görüşme için beklerken kaç kişi arıyor tahmin edemezsiniz telefonlar susmuyor resmen. herkese zamanında dönmeleri zor olabilir. sonuçta insan kaynakları olarak sacede işe alım yapmıyorlar mevcut mağaza içi kordinasyonu da sağlıyorlar dolayısıyla iş yükü cidden ağır. benim mülakatlarımdaki kişiler oldukça profesyoneldi en azından bana denk gelenler öyleydi. Maaş olarak 5000'e yakın ama net 4500 civarı. tatmin edici ama bana verilen yer için yeni düzen kurmam gerekli ev kirası, ulaşım aidat derken baya masraf çıktı o yüzden kabul etmedim.maaş bence bu işe az bile zaten yarısı yine inditexe gidecek sezondan giyinmek zorundasın ve sadece yüzde on indirim var.keşke evime yakın olsaydı en azından denerdim ama kısmet değilmiş

• ılovesnow çok teşekkür ederim. bende tel mülakatından 1 hafta sonra arandım ve 1. görüşme olan toplu görüşmeye gittim. aynı gün olumlu diye aradılar. 2gün sonrasına yani 12sindeperşembe günü ik ile birebir görüşmeye gittim. umarım o da olumludur. son görüşmem kaldı. gerçekten (herkes gibi) çok istiyorum. yöneticilik pozisyonu olduğu için uzun süre çalışırsam çok güzel bir referans olacak bana. 3.görüşme için de mi hemen arandın? hangi mağaza için teklif almıştın?
  • birde çok sıkıştırdılar ama hepsini mantıklı şekilde cevapladım. işi çok isityorum gerçekten umarım yansıtmışımdır. ingilizce sorularda çok kısa cvplar verdim :( umarım ondan dolayı elenmemm :((
  • evet hemen arandım
  • ingilizceye takılma bence bende bir iki kelimeyi yanlış söyledim birşey olmadı zaten 5 dakka konuştum. önerilen mağaza beylikdüzünde
  • tekrar teşekkür ederim. araya hafta sonu girdi umarım hafta içi ararlar
  • Biliyorum çok oldum ama bisy daha sormak istiyorum.maas 4500Net dedin ya ona primler,varsa dil tzminati ve performans primleri gibi seyler,ymek yol dahil mi. dahil olsa bile cok iyi yinede. store manager icin böyle tutarlar yazilmis hep. şaşırdım oyüzden soruyorum:(
  • eğitim dönemi ile eğitim sonrası dönem arasındaki maaşlar farklı. 5.290 brüt eğitim sonrası maaş dediler netini hesapladığında şöyle ocak 3.801.47 aralık ta ise 3.247.53 oluyor. ssk, vergi derken kuş kadar kalıyor yani öyle 5 milyarlar yalan heleki aile ile yaşamıyorsanız kira ekleyin yol parası ekleyin zaradan giyineceğinizi ekleyin. ne tatiliniz var ne birşey açıkcası rakamlar yanıltıcı! ama yemeği ödüyorlar 280 kadar sanıyorum! prim vs konuşucam bazı şeyler eksik başka bilen varsa paylaşsın lütfen açıkçası bana az geldi bu meslek için!yanılıyormuyum?ama referans için evet zara iyi olabilir
  • evet kendiniz yaşıyorsanız zor. elinize en fazla 1000 tl kalır. o da fazla maaşla çalışıyor olmanız bişyi farkettirmez:) bende ailemleyim ama o durumda sayılırım:) yine de kabul ederim olumlu olursa.
  • son görüşmeye de gittim ama olumsuz oldu arkadaşlar. sağlık olsun diyorum.. en azından sonra görüşecek olan insanlara bilgi oldu bu yazdıklarımız. .
  • Drizz
    ne oldu en son prada genel müdürlük verdiler sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.