DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Zara'dan mülakata çağrıldım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
83
Cevap
4
Favori
68.877
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> Zara'dan mülakata çağrıldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      969 Mesaj
      21 Temmuz 2010 10:30:07 Konu Sahibi
      2 hafta önce başvurmuştum cevahirdeki mağazaya, başvuru formunda bilinen yabancı dillere de İngilizce İleri, İtalyanca İleri, İspanyolca Orta, Hollandaca Temel düzey yazmıştım geçen pazar aramışlardı ben de staj yapıyorum gelemem demiştim, sonra da içim gitti güzel iş part time a 1000-1200 arası veriyorlarmış

bugün aklıma geldi aradım hala şansım var mı diye cuma olabilir ben haber veririm dedi bakalım hayırlsı artık. Tecrübesi olan varsa ne sorarlar ne konuşuruz neler artıdır yardımlarınızı bekliyorum.

• Yarbay
      4003 Mesaj
      21 Temmuz 2010 10:36:49
      Bence kimseyi dinleme. Git oraya ortama göre takıl.

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      21 Temmuz 2010 10:44:18 Konu Sahibi
      umarım ingilizce ispanyolca mülakat felan yaparlar da tercih sebebi olur ya of stajda da bişey yapıtıgım yok bi de zorunlu staj da degil ben boş gecmesin yaz diye yapıyım dedim bugün isterseniz hemen gelebilirsiniz dedi cumaya olur inş ya

• Yarbay
      4003 Mesaj
      21 Temmuz 2010 10:45:28
      İnşallah olur. Çalışanlarına ne kadar indirim yapıyorlarmış alışveriş için?

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
    • Yarbay
      3715 Mesaj
      21 Temmuz 2010 10:46:45
      Şimdi sen aradında "hala şans var mı" diye "Elimize düştü verin asgari ücret" demesinler

Hayırlısı olsun.

///
      Niyet hayr, akıbet hayr.
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      21 Temmuz 2010 12:02:40 Konu Sahibi
      @gereqsiz henüz bilmiyorum ama alınırsam onu ögrenirim hemen

@prokizya 1000 den aşşa verirlerse, siz kaybettiniz der, kapıyı vurur, arkama dönmez, selamsız, kızgın, başka bir yere başvurma amacıyla, hızlı adımlarla uzaklaşırım

• Binbaşı
      1872 Mesaj
      21 Temmuz 2010 12:05:07
      Ben de daha önce gittim mülakata.

Pull&Bear,Bershka,Zara birkaç marka daha var İzmir Forum Bornova da onların hepsi için tek görüşmeye çağırdılar.

Sadece iyi seviyede İngilizce yi işaretlemiştim.Önceden çalılştığım yer olarak Antalya Diesel mağazasını referansla göstermiştim o yüzden çağırdılar bence

Çağırdılar,gittim mağazalarımızı tanıyor musunuz?müşteri memnuniyeti size göre nasıl olmalıdır?bir satış temsilcisi nasıl olmalıdır?gibi sorular sordular.Yanıtladım,çıktım zaten sınava da geç kalıyodum randevuya geç kaldıkları için.Bir daha çağırmadılar ama bildiğim kadarıyla 3 kere çağırıyorlar ve 3.mülakatda yabancı dil için sorular soruyorlar.

Ayrıca ispanyolcan olması çok büyük avantaj

Son olarak:Sakın geç kalma 1 dk geç kaldı diye arkadaşımı görüşmeye almamışlar

• Yarbay
      2299 Mesaj
      21 Temmuz 2010 12:06:42
      boylu poslu birisin, yakışırsın oraya. Hadi bakalım hakkında hayırlısı

• Yarbay
      3715 Mesaj
      21 Temmuz 2010 12:59:21
      quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

boylu poslu birisin, yakışırsın oraya. Hadi bakalım hakkında hayırlısı

Tüh Drizz'i ben görmedim kaçırmışım.

Bir buluşma yapıp çağırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prokizya -- 21 Temmuz 2010; 13:02:36 >
    • Binbaşı
      1151 Mesaj
      21 Temmuz 2010 13:22:21
      Berskha'da kardeşim çalışıyor Zara'da çalışanlar bir garip diyoranlarsınız işte
      Geçen Zara'ya gittim forum İstanbuldakine,gömlek alacaktım sanki erkeklere değil de Artolara yapmışlar
      @BSS

• Yarbay
      2523 Mesaj
      21 Temmuz 2010 13:25:55
      Ben de Zara sandım yav. Bu zara başka zara galiba.

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
      ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
      بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى
    • Binbaşı
      1151 Mesaj
      21 Temmuz 2010 13:32:12
      quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Ben de Zara sandım yav. Bu zara başka zara galiba.

Hatta bu Zara'nın sahibnini Sivas Zara'lı olduğunu sananlar varmış
      İspanyol markası,dünyanın en büyük tekstil markalarından İnditex'in çatısı altında bu firmalar

• Yarbay
      2523 Mesaj
      21 Temmuz 2010 13:38:55

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
      ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
      بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Temmuz 2010 13:46:26
      İnşallah koparırsın.
      seni seviyorum

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
    • Yarbay
      2299 Mesaj
      21 Temmuz 2010 16:02:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

Alıntıları Göster

Tüh Drizz'i ben görmedim kaçırmışım.

Bir buluşma yapıp çağırmak lazım

bende görmedim sadece forumda söylentiler var. Uzun boylu, sarışın bomba bir hatunmuş
      kaçırdın abi göremedin kızı

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      21 Temmuz 2010 16:59:01 Konu Sahibi
      @Grimmjow JeagerJaques Tavsiyeler için teşekkürler şu an aramalarını bekliyorum bugün haber ederim tekrar demişti

@B.S.S. Teşekkürler

@Prokizya İstanbul buluşmalarına gelebilirim ama foto çekmek yok sonra forumda olay oluyorum

@*ORION* ev arkadaşım da bershka'da calısıyor, cocuk part time diye girdi full timelardan fazla calısıyor. Haftada yaklasık 50 saat

@etusch

@chakra mәn dә seni sevirem

@B.S.S.

• Yarbay
      2299 Mesaj
      21 Temmuz 2010 17:36:38
      ilk fırsatta bi ist buluşması yapmak gerek

• Yarbay
      9308 Mesaj
      21 Temmuz 2010 17:38:29
      şişli cevahir bana çok yakın arada sırada uğrarım yanına drizim üçlü prizim

Alem Bakar Neo Akar
      zotac 750ti oc akmasada damlıyor/Dell UP2715K(5220x2880)27'/Msi z87 g45 Gaming /İ7 4790k /SilverStone Strider 1000W/Corsair pro 2x8 2133mhz/Crucal 256gb ssd//samsung note5
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      21 Temmuz 2010 18:55:17 Konu Sahibi
      @B.S.S Player olur

@demirçibu işi bi alıyım beklerim

• Yarbay
      2299 Mesaj
      21 Temmuz 2010 19:32:44
      tamam oldu o zaman biz kalkalım

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.