Şimdi Ara

Zara'dan mülakata çağrıldım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
91.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaradan haber bekliyodum cuma ararız demişlerdi aramadılar ben de yalan oldu iş diyordum şimdi tekrar aradılar massimo dutti ye cagırıyorlar pazartesi görüşme var hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizz

zaradan haber bekliyodum cuma ararız demişlerdi aramadılar ben de yalan oldu iş diyordum şimdi tekrar aradılar massimo dutti ye cagırıyorlar pazartesi görüşme var hayırlısı

İnşallah olur,hayırlısı olsun üni mezunuysan ve ingilizcen de fena değilse mertebe de atlarsın,müdür filan olursun,haydin bakalım hayırlısı...
  • dutti furutti hadi kolay gessiin bağlıım

• sagol pri hayır mezun değilim part time olaraktan başvurdum ingilizce ve italyanca iyi birazda ispanyolca var bakalım bunlar artı olur umarım
  • bss tutti furutti de hangi mevyeyi daha çok seviyodun
  • quote:

sagol pri hayır mezun değilim part time olaraktan başvurdum ingilizce ve italyanca iyi birazda ispanyolca var bakalım bunlar artı olur umarım

İspanyolca da varsa çok iyi vallahi :D
    Bağırsak Solucanı Selami sen yine azıttın mı len!
  • quote:

bss tutti furutti de hangi mevyeyi daha çok seviyodun

hepsinin ayrı bi güzelliği var

@yafru hemstır
    Nabayım adam dutti muttili biş iyazınca tutamadım kendimi
  • ispanyolca var da cok süper değil ama orda mülakatı idare ederim sempatik görünecek kadar yeter
  • Zara iyidir. Sakarya Fırat'ta Çalın davulları söylüyor ki öffffff
  • mülakatta zeytin yağlı yiyemem amman söyletiyorlarmış

zeytin yaaağlı yiyemem amaaan
    astalavista diyemem amaaaaaaan

• Zara - mülakat ve İspanyolca bağlantısı haaaa.... Kurnaaaaazzz
  • parttime a 1000 çok iyimiş ya, migrosta 5 yıl önce 350 lira alıyodum

4 dil biliyorsan sana başka işlerde olabilir. Özellikle okuduğun meslekte ileriye dönük çalışan olarak parttime çalışabilirsin.
  • quote:

zaradan haber bekliyodum cuma ararız demişlerdi aramadılar ben de yalan oldu iş diyordum şimdi tekrar aradılar massimo dutti ye cagırıyorlar pazartesi görüşme var hayırlısı

massimo dutti iyidir. ancak o olmazsa albertino paulo tardelli'yi önerirlerse onu da değerlendir.
    arkandayım
  • chakra

bugün stradivariusdan aradılar yarın bi de ona gidicem
  • Driz ne o kapıların hepsi birden açılmış
  • Beni de Hollywood'dan çağırdılar,ben gitmedim
  • prokizya valla hiç bi yerden aramadılar diyordum birden talep arttı, herhalde forumu okudular, uzun boylu sarısın olayı

ori iyi yapmıssın çok uzak diyorlar hollywooda, 4 akbil
  • idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

ilk ay 750 tele veririk, sabah 10 akşam 8 buçuğa kadar çalışacan benlen h.içi izin yapcan, ilk aydan sonra bişiler yaparık sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

ilk ay 750 tele veririk, sabah 10 akşam 8 buçuğa kadar çalışacan benlen h.içi izin yapcan, ilk aydan sonra bişiler yaparık sana

no no no almayım, başkası alsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

idriiiiiz, gel seni bizim ingilizce dershanesine alak. Ön resepsiyona gelenlere eğitimi anlatacak şöle güzel hatunlara ihtiyaç var

no no no almayım, başkası alsın

korkma yaw maaş olarak didim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.