Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
1.745
Cevap
145
Favori
350.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6657 Mesaj

Öyle Merter'de üretiliyor işin içinden biri olarak söylüyorum,bazıları ürün avrupadan ispanyadan gelio falan sanıo 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ravenous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Zaranın kadın ayakkabıları çorum'da üretiliyor.

İşçilik maliyeti bu kadar ucuz ülke olmadığı için markalar için cennet.

|
    |
    berkant19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

Bi sen biliyosun zaten sallamayın kardeşim. Sorsan Merter’in istanbulda olup olmadığını daha bilmez gelmiş burda yok İspanya’da üretiliyor sanın diyor. Türkiye’de üretilenlerin barkodunda made in Turkey diye kocaman yazıyor zaten önce oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son 2 ayda aldığım çantalar Çin'de, cüzdan etiketini attım ama o da Çin'dir kesin, gözlükler Çin'de, mont Çin'de, ayakkabı Çin'de, tişört Portekiz'de, boxerlar Portekiz'de, parfümler de sanırım İspanya'da üretilmiş. Hiç Türkiye'de üretilmiş ürün gelmemiş bana nedense. İade ettiğim bir kaç pantolon ve sandaletler vardı, onların üretim yerlerine bakmadım. Daha önceki ürünlerimde Türkiye'de üretilmişlerden vardı. Hatta kışın aldığım kaşmir ve yün ürünlerde Çin üretimiydi. Genelde Türkiye üretimi ürünlerde Inditex grubunda bir kalitesizlik oluyor.
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj

Tekstil konusunda zara ülkemiz ile iş birliği içinde. Ve bu konuda dünya da sayılı ülkeler arasındayız.
    Neyin ısrarı bu, yukarda yazan herkes doğru söylüyor.

Yabancı algınız varsa guess gibi markalara yönelebilirsiniz.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sen firma olarak nasıl kumaş, nasıl kalite istiyorsan, senin adına dikim yapan öyle üretiyor.

Bu sene aldığım tüm pantolonlar ülkemizde üretilmiş.
    Üşendim şimdi çekip atmaya, çok merak eden olursa atarım.
    Aralarında bu ne yaw diyip, 2 yıkamada rengi solup çöpe attığım da var, bir daha bulamam diyip aynından alıp sakladığım da var.

Dün 2 adet jean sipariş ettim, bakalım onlar ne gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 20 Mayıs 2020; 10:9:37 >

İnanmaz bu kronikler yok Merter'i benden iyi mi bilcen,yok bi sen biliyon sallama dermeye devam ederler.
    Çekip at hocam kör gözleri görür belki bu fanboyların

|
    |
    ravenous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    tdemir.

Arkadaşlar tommy hilfiger-all saints-calvin klein gibi markalar türkiyede üretiliyor şu kıçıkırık zara bersha burda üretilmiş çok muneyine şaşırıp kabullenemiyosunuz bu kadar

Lacoste da denizlide üretiyor yıllardır,koca ronaldo bile cr7 marka donlarını burda üretiyor😁

İnanmama nedenleri klinik seviyede fanboyluk bunlar zara,bershka poşeti bile tapıyorlar

|
    |
    metal.lurgist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3665 Mesaj
    ben zarada çalıştım 3 sene önce

bilgidğim kadarıyla türkiye dahil 5 6 ülkede üretim var.

Bunlar toplanıp ispanyaya gidiyor: oradan dağıtıma tekrar çıkıyor. ülkemize geliyor diye soylemişlerdi.

Ha saçma olan türkiyede üretilen ürününün ispanyaya gidip tekrar dönmesiydi. büyük ihtimal o doğru olmayabilir.

modacılar var onlar hangi ürünlerin hangi ülkede hangi şehirde satacağına karar veriyor.

bi kadın geldi bir kere mesela reyona bakıyo izmirde mesela bunu orduya gönderin diyor gönderiyorlardı :D orada satarmış işi bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Aman öyle demeyin fanboylar hepsi yurtdışında üretiliyor sanıyo hayal dünyalarında yaşıyorlar.

|
    |
    Zeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

Aman öyle demeyin fanboylar hepsi yurtdışında üretiliyor sanıyo hayal dünyalarında yaşıyorlar.
    neden öyle bir şey düşünüyorlar ki

Roket üretmiyoruz. çapıt tshirt hırka atomu parçalamıyoruz.

egede fabrikalarınıda biliyorum calısan tandıgımda var.

bir kere reyonda çalışırken iranlı turist gelmişti. Üstünde Made in china yazıyo.

benımde ingilizce az. Çin malı satıyonuz diye. gelde anlat koca mağazanın içinde kadına olayı.

sonra kadın gitti denedi ürünü bedeni küçük geldi. beni çağırdı gittim perdeyi açtı üstü çıplak bunun büyüğünü getirir misin demişti :D aklıma o geldi.

Yaşları ufak ergen olunca öyle düşünüyorlar işte 😆

|
    |
    Zeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4048 Mesaj
    Fransada merak edip bi zara magazasina girmistim, rastgele bi monta baktim. Made in Turkey, fiyati ise 200 euro civarindaydi.

|
    |

Okuyonmu eeey merter muhtarı oku

|
    |
    Bahsedilenler: mustafa3m
  • Yarbay
    3665 Mesaj
    ben çalışırken dolar 3'tü € yu hatırlamıyom urunler €bazlıydı

50 kuruş artmıştı.

Ürünlere 10 20 30 tl zamlı yeni etiket basmıştık.

|
    |
    |
    |
    Bu sene yıllık indirimi ne zaman yapacaklar acaba

|
    |
    http://www.taluteks.com/index.html mesela dünyada büyük markakaların üretim yeri
    https://www.agrihurses.net/2019/agridan-dunya-ulkelerine-tekstil-ihracati-basladi/20261/ AĞRI başrol

JACK JONES Düzce'de, fabrikanın yanında dükkanı varı kapattılar sonra 20 tl ye kot satarlardı.

MQ inde TR de diyorlarda bi bulamadım.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,607
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.