Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.477
Cevap
220
Favori
559.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pull Bear dan bir sweat aldım beğenmedim iade ettim. Çok basit geldi. Baskılar tamamen süt beyaz. Siyah üstünde acayip sırıtıyordu. Diğer ürünlerinin de çok kaliteli çıkacağını zannetmiyorum. Gereğinden fazla pahalılar.
  • Tam olarak ne için tartışıldığını anlamadım.
    Ülkemizde üretim olmadığına inanan varsa, geçen hafta gelen kargomda 4 adet Türkiye, 1 adet Fas, 3 adet pakistan üretimi var.

Görsel atarım ama görgüsüzlüğe gerek yok.

Konu kalite meselesiyse;
    Firmanın talebi neyse adamlar onu üretiyor.
    İşçilik meselesiyse;
    Ne kadar ekmek, o kadar köfte.

Konu neden uzamış anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 3 gün önce bir çeket aldım türkiye üretimi , benim anlamadıgım konu hangi ülkede üretildigin ne önemi var dalavere her yerde :)

alırken dikkat edeceksın sadece hee kardeşim sen nerden biliyorsun dersen zamanında tekstil de kalite kontrol olarak staj vs yapmişlıgım var
  • İnditex grubundan pek alisveris yapmiyorum ancak h&m den aldigim giysilerin cin uretimli olanlar iclerinde en kalitelisi.
    Corap almistim tr uretimli idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 25 Mayıs 2020; 2:0:54 >
  • Haziran oldu indirim yapılacak mı? Hali hazırda indirimli parçalar var ama geleneksel indirimi de bekliyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samcinii

Haziran oldu indirim yapılacak mı? Hali hazırda indirimli parçalar var ama geleneksel indirimi de bekliyor insan.
    Genelde yazın yapılan geleneksel dediğin indirim Temmuz'da oluyor. Onun dışında Özel fiyatlar diye zaman zaman uygun fiyatlı ürünler satılıyor. Ama bu sene yine Temmuz'da indirim olur mu, yoksa Covid-19 yüzünden olmaz veya başka bir tarihte mi olur, açıkçası bilemiyorum. Ama neyse ki 2-3 şort, dışında pek bir ihtiyacım yok.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Ocak ve temmuzda mı indirim oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CaptainQwerty kullanıcısına yanıt
    Evet önceden tarihlere dikkat etmiyordum ama son 3-4 yıldır konuda da görüldüğü üzere öyle. Ha önceden çok ucuza üründe alabiliyorduk. Ya aşırı stok geliyordu ya da insanlar hücum etmiyordu sanırım. Şimdi 200 liralık bir şey 160 liraya düştüğünde bile stoğu bitiyor gerçi..
  • ayın 16 sında indirim mi olacak?

• Sa bildirim var mi?

• 21:00 inidirim var. Fiyatlar artıp mı düşmüş bazı ürünlerde takipte olan var mı ürünleri?
  • ultraghost U kullanıcısına yanıt
    artıp düşmüş bershkada

• şöyle bir kanvas önerisi olan var mı genşler.
  • Bershka için konuşacak olursam uygulamasında çok öyle aman aman indirimler göremedim maalesef. Önerisi olan varsa yazabilir tabii.
  • pull bear uygulamada çöp indirimler vr işe yarar ürünlerde indirim olmamış dümdüz tişörtler 40 lira sabah sepete bi.tişört koydum 120 liraydı değişen bişey olmamış kandırmaca başka bişey değil

• zara'da bir çok üründe indirim var. bindirip-indirme değil ama yine de piyasaya göre pahalı ürünler. bu arada uygulamada 20.45 itibarı ile başladı indirimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cervoo -- 16 Haziran 2020; 21:1:20 >
  • Zaradaki çoğu sepete eklediklerim bitmiş, ne ara aldiniz arkadaş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: FunnyxD

Zaradaki çoğu sepete eklediklerim bitmiş, ne ara aldiniz arkadaş ya
    Millet çıplak geziyordu sanki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 16 Haziran 2020; 21:42:0 >
  • Sanırım hocam 😄

• İlerleyen zamanlarda diğer ürünlerde indirime girer mi pek güzel parçalar bulamadım malesef.
    İstediğim 1 2 parça girmiş onlarda bitmiş.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.