Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1.745
Cevap
145
Favori
350.757
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho iNDİRİMİ(2020 Eklendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2116 Mesaj
    Arkadaşlar zara Türkiyede ürün üretebilir bunda bir problem yokki aksine güzel bir şey, tabi hepsini burda üretmiyor, dünyanın her yerinde üretim yaptıran uluslar arası bir firma

Bence bunun şuan burda tartışılması çok anlamsız.

Bunu burda sabaha kadar konuşsak elimize bir şey geçmez, elinize geçecek tek şeyler bir birinize hakaret etmek, düşmanlık gütmek, sinirlenmek vs

Bunun hic birinize faydası olmaz, saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    Pull Bear dan bir sweat aldım beğenmedim iade ettim. Çok basit geldi. Baskılar tamamen süt beyaz. Siyah üstünde acayip sırıtıyordu. Diğer ürünlerinin de çok kaliteli çıkacağını zannetmiyorum. Gereğinden fazla pahalılar.
    |
    |
    Ülkemizde üretim olmadığına inanan varsa, geçen hafta gelen kargomda 4 adet Türkiye, 1 adet Fas, 3 adet pakistan üretimi var.

Görsel atarım ama görgüsüzlüğe gerek yok.

Konu kalite meselesiyse;
    Firmanın talebi neyse adamlar onu üretiyor.
    İşçilik meselesiyse;
    Ne kadar ekmek, o kadar köfte.

Konu neden uzamış anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

alırken dikkat edeceksın sadece hee kardeşim sen nerden biliyorsun dersen zamanında tekstil de kalite kontrol olarak staj vs yapmişlıgım var
    |
    |
    İnditex grubundan pek alisveris yapmiyorum ancak h&m den aldigim giysilerin cin uretimli olanlar iclerinde en kalitelisi.
    Corap almistim tr uretimli idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 25 Mayıs 2020; 2:0:54 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.