Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.477
Cevap
220
Favori
559.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gördüğüm en kötü indirim sezonu bu geçen sezondan beri zaten doğru düzgün ürün yok mango da aynıydı mağazadaki adamlar tanıdıklarına indirimden önce ayırma yapıyorlar mağazada da bulamıyorsun sağolsun mediumcular smallda bırakmamış bizede ürün kalmamış
  • massimo da bişey kalmamış, s-m bedenleri yağmalamışlar. herkes bu günü bekliyomuş vayanasını
  • Her magazada icin mi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

yav burda komik bir kitle var zarayi armani seviyesine cikardilar 10 lira indirimle ürün aldi diye cok kalite abi zara bu diyor

neyse alin haftaya daha düsük fiyattan aliriz aynı malı

zaranın artık isim sattığını bilmeyenlere laf anlatamadık bir türlü alsınlar kendileri görsünler,pazar malından farkı kalmamaya başladı iyice.

Ha eskiden zara mıydı zaraydı hakkını veriyordu şimdi kalitesiz kumaşlarla özgün olmayan üretimlerle nereye kadar gidecekler bilmiyorum indirim döneminden 1-2 ay sonra ürünlerinde sorun çıkıp mağazaya gelen insanlar burdan köye yol olur.
  • İnternetten satış var mı a dostlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Evet
  • massimo dan gömlek alınırda ama m beden kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

Akşam hanımla capacity zaraya gittim şişme yelek beğendim tam alıyorum bunu diye seslendim adamın biri yanaştı ; "üstadım şimdi alma yarın bunların hepsi indirime girecek bende şuan tek tek deneyip etiketlerinin fotoğraflarını çekiyorum internetten alıcam indirime girince" dedi. sayende 169tl yerine 99tl ödedim güzel yürekli adam,selam olsun sana :)

Aldığım yelek linki;
    http://www.zara.com/tr/tr/i%CC%87ndi%CC%87ri%CC%87m/erkek/yelek/%C5%9Fi%CC%87%C5%9Fme-yelek-c898502p3645961.html

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

Bununda bedeni kalmamış ayda yılda bi mont beğendim (44 bedeni bakırköy capacity de vardı akşam 3-4 tane 1 tanede 38 vardı,bana 42 lazım internette hiç kalmamış ihtiyacı olan kaçırmasın bulduğu yerde alsın süper bir mont)

Onunda linki;
    http://www.zara.com/tr/tr/-c850177p3609526.html#

hocam beden konusunda mavi mango levis L beden giyen birisi zaradada L mi olur mağazaya gitme şansım şuan için yok yoksa bir beden büyükmü XL felan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

massimo da bişey kalmamış, s-m bedenleri yağmalamışlar. herkes bu günü bekliyomuş vayanasını

gece 00.01 de ordaydık, kalmaz diye;aldık.
  • Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

şu kazağı kaçırır mıydım hiç? beden kalmamıs vay vay...
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    Hocam bence Mango'nun Türkiye'deki çehresinin değişmesi gerek. İtalya ve İspanya'da mağazalarına gittim ve Zara'dan bile daha dinamik yerlerdi. Ama Türkiye'deki Mango genelde dikkat ettiğime göre esnaf kafası ile yöneten müdürlere sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

http://www.massimodutti.com/tr/erkek/paltolar-ve-ceketler/çi·ft-tarafli-yün-tekni·k-yelek-c1745926p7421503.html?colorId=710

https://www.massimodutti.com/tr/erkek/paltolar-ve-ceketler/si·yah-tekni·k-i·nce-ceket-c1745926p7363073.html?colorId=800

ve stokta tükendiği için şu an giremediğim bir ceket tarzı kapşonlu aldım. fiyatlar mağazaya göre abartı iyi. montlar mağazaya göre çok iyi fiyatta. zara vs bilmem ama massimo da ii fiyatlar

yeleğin aynısı lcw de 70 lira

haklısın dostum aynı seviyede kalite ve marka

laf koymussun; ne yapsın abi, herkes farklı bakıyo; bana göre de zaraya kazağa gidip 50-60 verceğime Mduttiden 90-100 almak daha akıllıca geliyor, senelerce giyilebilir ürünleri.

• massimodutti.com dan alışveriş yapanlar, hangi kredi kartına taksit yaptırdılar?

ne hsbc ne de paraf a taksit yapmıyo sistem.
  • İnternette birşey kalmamış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pull bearda 250 liradan aşağı güzel mont yok bunların fiyatı düşmeyecek mi
    parasını hak eden bir ürün bulamadım bu mağaza grubunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 5 Ocak 2017; 12:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

http://www.massimodutti.com/tr/erkek/paltolar-ve-ceketler/çi·ft-tarafli-yün-tekni·k-yelek-c1745926p7421503.html?colorId=710

https://www.massimodutti.com/tr/erkek/paltolar-ve-ceketler/si·yah-tekni·k-i·nce-ceket-c1745926p7363073.html?colorId=800

ve stokta tükendiği için şu an giremediğim bir ceket tarzı kapşonlu aldım. fiyatlar mağazaya göre abartı iyi. montlar mağazaya göre çok iyi fiyatta. zara vs bilmem ama massimo da ii fiyatlar

yeleğin aynısı lcw de 70 lira

haklısın dostum aynı seviyede kalite ve marka

laf koymussun; ne yapsın abi, herkes farklı bakıyo; bana göre de zaraya kazağa gidip 50-60 verceğime Mduttiden 90-100 almak daha akıllıca geliyor, senelerce giyilebilir ürünleri.

Ayni kalite ve marka diye bir sey mi yazdim da komik bir sey var gibi guluyorsun belki adam o tarz yelek ariyor o yuzden onun icin verdigim bilgi ona yararli olabilir bu kadar birbirine benzeyen yelek icin "ayni"dan baska tabir mi kullanayim?

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    maximum karta 3 e bölüyolar gördğüm. Lcw 70 ken 160 md daha mantıklı zaten. Tarzı var, basit değil, ömürlük ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 5 Ocak 2017; 12:52:58 >
  • aeffes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostm yinede ;)
  • Çer çop dolu nerde o eski zara

ele gelecek şeylerde düzgün indirim yememiş
  • ok ben yanlış anlamışım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.