Şimdi Ara

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
220
Favori
559.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismail.DL

quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

Akşam hanımla capacity zaraya gittim şişme yelek beğendim tam alıyorum bunu diye seslendim adamın biri yanaştı ; "üstadım şimdi alma yarın bunların hepsi indirime girecek bende şuan tek tek deneyip etiketlerinin fotoğraflarını çekiyorum internetten alıcam indirime girince" dedi. sayende 169tl yerine 99tl ödedim güzel yürekli adam,selam olsun sana :)

Aldığım yelek linki;
    http://www.zara.com/tr/tr/i%CC%87ndi%CC%87ri%CC%87m/erkek/yelek/%C5%9Fi%CC%87%C5%9Fme-yelek-c898502p3645961.html

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

Bununda bedeni kalmamış ayda yılda bi mont beğendim (44 bedeni bakırköy capacity de vardı akşam 3-4 tane 1 tanede 38 vardı,bana 42 lazım internette hiç kalmamış ihtiyacı olan kaçırmasın bulduğu yerde alsın süper bir mont)

Onunda linki;
    http://www.zara.com/tr/tr/-c850177p3609526.html#

hocam beden konusunda mavi mango levis L beden giyen birisi zaradada L mi olur mağazaya gitme şansım şuan için yok yoksa bir beden büyükmü XL felan ?

İnan ki ne desem yalan olur,beden konusunda bende cok sikintiliyim gidip denemekte fayda var,birsz once zaraya gittim pazar yeri gibiydi.erkek kasanin kuyrugu bayan bolumunde basliyordu.

• Zara'dan 10 gün önce 350 TL'ye satın aldığım pardesü 270'e falan düşmüş. Bununla ilgili geri ödeme veya hediye çeki falan alabilir miyim?
  • Spike44 kullanıcısına yanıt
    okuma yazma biliyorsanız neden o saatte orda olduğum yazıyor yukarda

ayrıca oraya koşsam içeri girerim direk girenleri çekmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 5 Ocak 2017; 17:47:55 >
  • Bu

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları] Zaramıdır acaba bilgisi olan?
  • kardeşim zarada calisiyo magazaya bi gittim öglen hala kalabalıktı diyor... hemen bitirin kampanyayı da rahat rahat calissin kızcagız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Zara'dan 10 gün önce 350 TL'ye satın aldığım pardesü 270'e falan düşmüş. Bununla ilgili geri ödeme veya hediye çeki falan alabilir miyim?

aynısını al diğerinin yerine iade et
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

yav burda komik bir kitle var zarayi armani seviyesine cikardilar 10 lira indirimle ürün aldi diye cok kalite abi zara bu diyor

neyse alin haftaya daha düsük fiyattan aliriz aynı malı

Zara bence gayet güzel,tarz bir marka hiçte laf atılacak bir şeyi yok he tamam armani seviyesi değil tabi.
    Yalnız zaradaki bir ürünü haftaya indirimde bulmanız imkansız anca böyle yeni yılda falan
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    kasada okuttuğu zaman fişteki barkotla ürün barkodunun aynı olması gerekiyor.
  • Nerde indirim var zaranın uygulamasında indirim falan göremedim ben? Mağazalarda falan mı var ?
  • Vialand calisan eleman ariyorum ürün iade isim var :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün net üzerinden aldıklarımdan sonra bugün marmara park'a gidip baktım internet üzerinde satılan ürünlerin hiçbiri mağzalarda yok. Mağzadaki ürünler çoğunlukla leş tiki merter malları gibi bedava verseler giyebilceğim en fazla 5-6 parça çıkar ama sayfada çok sayıda tasarım güzel parça var.
  • Yahu şu zarayı artık beğenmeyenleri anlamıyorum. Gayet iyi marka armani diesel değil ama türkiye standartlarına göre gayet iyi. Moda mı oldu bu marka beğenmemek anlamıyorum lcw defacto sanki
  • ayakkabilari tırt , tekstil ürünleri %99 naylon ve kalitesiz, yalnızca kesimleri ve bazı sade tasarımlı ürünleri güzel olan sıradan bi giyim mağazası, bazıları gibi büyütmeye ve bazıları gibi yerin dibine sokmaya da gerek yok...

indirim olayına gelince az biraz indirim yapmışlar, iş pantolonlarimi buradan alıyorum beş cepliler 69 dan 49 liraya düşmüş :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Zara'dan 10 gün önce 350 TL'ye satın aldığım pardesü 270'e falan düşmüş. Bununla ilgili geri ödeme veya hediye çeki falan alabilir miyim?

aradaki fiyat farkını vermezler. bu üründen varsa ve bedeni aynı ise.önce ilk aldıgın ürünü iade et.parasını al.sonra git yeniden diğer ürünü satın al. iade verdiğin ürünü hemen satısa koymazlar sen alma diye :)
  • Anoniimm kullanıcısına yanıt
    Begenmeme nedenleri urun kalitesi aynı fıyata beymendeki urunlerın kalitesi mesela cok daha ust sevıyede massimo harici inditex urunlerınde pek kalıte yok malesef
  • soul_spear S kullanıcısına yanıt
    hocam tamam da yine de lcw defacto muamelesi yapılıyor 400tlden 200tlye düşen bi kaşe mont vardı 2 sene önce aldım ve taş gibi aynı şekilde 100den 50ye düşen bi kazak aldım o da hala maşallahı var yani bana mı iyi geldi anlamadım. Beymendeki indirimleri belki de ben hiç farketmedim.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bugün gidemedim Marmara Park'a. Gitmemi önermiyosunuz sanırım bu yorumdan sonra
  • ne zamana kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho İndirimleri [İnditex 2023 Kampanyaları]

şu kazağı kaçırır mıydım hiç? beden kalmamıs vay vay...

dutti de aynısı var, 109 liraydı fiyatı da.
  • Tamam mağazada kalmaz diye netten verdik sipariş ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.