Şimdi Ara

Zapals'tan alışveriş yapılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir ürün almak istiyorum en uygunu kargo dahil zapals.comda buldum sizce alışveriş yapsak Türkiye'ye sorunsuz ürün gelir mi? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İlk açıldığında alışveriş yapmıştım ve sorunsuz gelmişti. İhtiyacım olan ve fiyatı uygun birşey bulsam hiç düşünmem
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Bende İnternette biraz araştırdım bugün access point siparişi verdim dediğiniz gibi yorumların çoğu olumlu teşekkürler

• zamanında bedava saat dağıtmıştı iyi sömürdük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    Şimdi de uygun fiyatlı ufak tefek şeyler satıyor saati kaçırmışsız

• Güzel site, forumca beleş bir şeyler almıştık geldi hepsi

• Sagolun arkadaşlar bakalım inşallah gelir tek korkum apartman da oturuyorum genelde postacılar kapının yanında posta kutusu var oraya bırakıp gidiyorlar keşke imzalı şekilde yapsalar 🙁

• Burdan QCY Q29 aldım geçen yıl kargosu yavaş olsada alışverişim sorunsuzdu.Aldıktan 3 ay sonra kulaklık kendi kendi sadece mono çalışmaya başladı.Stereo özelliği için aldığım kulaklık bu haliyle hiçbir işe yaramıyordu.Sonuçta mono modeli Q26 7$, benim ki Q29 33$

Bende siteye mesaj attım durumu.Adamlar bana dalga geçer gibi kullanma kılavuzu pdf'i attılar biraz daha zorlayınca da 5$ iade önerdiler.Kısacası hocam satış sonrası destek ve müşteri hizmetleri çok kötü bence Aliexpress'den başka siteden alışveriş yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arduino -- 10 Nisan 2018; 21:21:34 >
  • Arduino kullanıcısına yanıt
    Bakalım bende ortalama 22 gün önce sipariş verdim gelmedi daha dediğiniz gibi gex gelecek muhtemelen ortalama çoğu yere göre hesaplı ama zapals cok pahalı olmamak kaydıyla ufak tefek ürünler satın alınabilir sanırım

• BUYUK PUNTOLARLA YAZIYORUM SAKIN ALISVERIS YAPMAYIN COK RISKLI 1 DEFA YAPTIM URUNLER GELDI. 1 SENE SONRA BIR DAHA YAPTIM. URUNLER TICARI ISLEM GORDU GUMRUGE TAKILDI. ALIEXPRESSTE URUN ELIME ULASMADI DEME SANSINIZ VAR BUNLARDA YOK YOK YOK. DIYOLARKI YA URUNLERI BI SEKILDE ALIN YA GUMRUKTE IMHA EDILIR ( imha dedikleri gumruk memurlarinin urunleri çalmasi allah bin belalarini versin zaten bu ulke hirsiz ve dolandirici dolu) YADA BIZE GERI DONER VE SIZE HERHANGI BI PARA IADESI SOZ KONUSU OLAMAZ. PARAYI URUNU ALIR ALMAZ CEKIYORLAR HESAPTAN. HERHANGI BI AKSILIKTE IADE ALMANIZ IMKANSIZ

Zapals'tan alışveriş yapılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dölavua

BUYUK PUNTOLARLA YAZIYORUM SAKIN ALISVERIS YAPMAYIN COK RISKLI 1 DEFA YAPTIM URUNLER GELDI. 1 SENE SONRA BIR DAHA YAPTIM. URUNLER TICARI ISLEM GORDU GUMRUGE TAKILDI. ALIEXPRESSTE URUN ELIME ULASMADI DEME SANSINIZ VAR BUNLARDA YOK YOK YOK. DIYOLARKI YA URUNLERI BI SEKILDE ALIN YA GUMRUKTE IMHA EDILIR ( imha dedikleri gumruk memurlarinin urunleri çalmasi allah bin belalarini versin zaten bu ulke hirsiz ve dolandirici dolu) YADA BIZE GERI DONER VE SIZE HERHANGI BI PARA IADESI SOZ KONUSU OLAMAZ. PARAYI URUNU ALIR ALMAZ CEKIYORLAR HESAPTAN. HERHANGI BI AKSILIKTE IADE ALMANIZ IMKANSIZ

aynen benim geldi şansıma ürün sorun yaşamadım ama neredeyse 3 ay sonra yani al unut mantığı bir daha bende düşünmem zaten malum döviz fiyatları da yüksek riske atmaya gerek yok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.