Şimdi Ara

Zaman çarkı 2. Cilt hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kitabı sipariş etmiş ama okuyamamıştım. Elimdeki 3.baskı. 690 sayfa. Kitap sitelerinde 4. baskı 772 sayfa gözüküyor. Arada bu kadar fark var mı? Sizdekiler kaçıncı basım ve kaç sayfa?

Edit: ciltli baskıdan söz ediyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 1 Ocak 2018; 17:50:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ikinci kitap , Büyük Av: 776/772 sayfa

Ücüncü kitap, Yenidendogan Ejder 692/690 sayfa

Bir de disardan bakinca ilk baski Buyuk Av , dorduncu baski Buyuk Av dan iki kat daha kalin gozukuyor (ciltli olanlar). Bu kagit farkindan kaynakli bir durum. Muhtemelen konuyla bi alakasi yoktur ama sizdeki Buyuk Av ve 690 sayfa ise bi karsilastirma yapalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptekin111

Hocam ikinci kitap , Büyük Av: 776/772 sayfa

Ücüncü kitap, Yenidendogan Ejder 692/690 sayfa

Bir de disardan bakinca ilk baski Buyuk Av , dorduncu baski Buyuk Av dan iki kat daha kalin gozukuyor (ciltli olanlar). Bu kagit farkindan kaynakli bir durum. Muhtemelen konuyla bi alakasi yoktur ama sizdeki Buyuk Av ve 690 sayfa ise bi karsilastirma yapalim

Evet hocam bendeki Büyük Av ve 690 sayfa

• Anladim hocam , belki punto farki vardir, kitabinizda kac bolum var ? Sozluk haric

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alptekin111 kullanıcısına yanıt
    50 bölüm var hocam. Ama 50. bölüm 2 sayfa falandı sanırsam. Bir de sonda sözlük var dediğiniz gibi

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    Evet 50 bolum arti sozluk olmasi lazim, son bolum cok kisa, "sonrasi" diye bir bolum; demekki sizin kitabin sonu eksik degil belliki. Sayfalariniz nizami sekilde ilerliyor ve 50 adet bolum varsa iciniz rahat olsun, kitapta eksik bir kisim yoktur. Bende 2 farkli Buyuk Av kitabi var ciltli ve dedigim gibi yanyana koyunca bin sahit ister ayni kitap oldugunu soylemek icin. İthaki farkli baskilarda kagit/punto/yazi stili farkliliklari yapiyor. Daha once sizinki gibi birsey duymamistim o yuzden acaba 3.kitapla karismis mi merak ettim.

50 bolumun hepsi varsa iciniz rahat olsun kisaca

• quote:

Orijinalden alıntı: alptekin111

Evet 50 bolum arti sozluk olmasi lazim, son bolum cok kisa, "sonrasi" diye bir bolum; demekki sizin kitabin sonu eksik degil belliki. Sayfalariniz nizami sekilde ilerliyor ve 50 adet bolum varsa iciniz rahat olsun, kitapta eksik bir kisim yoktur. Bende 2 farkli Buyuk Av kitabi var ciltli ve dedigim gibi yanyana koyunca bin sahit ister ayni kitap oldugunu soylemek icin. İthaki farkli baskilarda kagit/punto/yazi stili farkliliklari yapiyor. Daha once sizinki gibi birsey duymamistim o yuzden acaba 3.kitapla karismis mi merak ettim.

50 bolumun hepsi varsa iciniz rahat olsun kisaca

Çok teşekkür ederim hocam içim rahatladı :)

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    İyi okumalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.