Şimdi Ara

Zaman Çarkı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
10
Favori
11.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. Defa seriye başlamak için Yazı bekliyorum Bakalım Yaza kadar işlerimi yoluna koyar 2 aylık bir ara verebilirsem
  • Ilk 6 kitabin siparisini verdim biraz once, hadi hayirlisi :)
    7. kitap tukendi diyordu, artik kalanini da daha sonra temin edicez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

4. Defa seriye başlamak için Yazı bekliyorum Bakalım Yaza kadar işlerimi yoluna koyar 2 aylık bir ara verebilirsem

Bu kadar iyi mi ya hele şu kitaplarımı bitireyim de buna bi el atim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısmetse yakında başlayacağım. Uzun soluklu ve baya masraflı olacak
  • ilk 6 kitap elime ulaştı. Şu anda Stephen King'in Kara Kule serisinin son kitabını okuyorum. Bitince başlayacağım artık buna...
  • İlk kitabı bitirdim hayırlısıyla, yalnız 7. kitabı halen bulamıyorum çoğu internet sitesinde. Nedir bu 7. kitabın olayı merak ettim doğrusu.
    Bir de şu Yeni Bahar kitabını hangi arada okumak daha uygun olur dersiniz. Kronolojik bakıldığında 10. kitaptan sonra çıkmış ama 1. kitabın öncesini anlatıyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • Ben de inşallah uygun bir zamanda seriye başlayacağım.

• 1. kitabı ciltli olarak alarak seriye başladım. Lakin tüm kitapları bulunamıyorsa büyük sıkıntı doğurur. Bu güzel seriyi yarım bırakmayı hiç istemem işin doğrusu.
  • 7.kitap neden bulunamıyor arkadaşlar ?

• Yav arkadaşım sen bi oku 7.ye kadar gel ondan sonra düş onun derdine. Çıkar yakında basılır. Bende yarın 13. Kitaba başlayacağım bitincede iyi kötü yönünü yazar okuyanlarla tartışırız.

• 7. kitap halen hicbir yerde yok... Netten pdf olarak bulup indirdim ne olur ne olmaz diye, en kotu o sekilde okuyacagim. Sadece 7. kitabin bulunamamasi da enteresanmis!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: LoftHeR

7. kitap halen hicbir yerde yok... Netten pdf olarak bulup indirdim ne olur ne olmaz diye, en kotu o sekilde okuyacagim. Sadece 7. kitabin bulunamamasi da enteresanmis!!!

Ocakta tekrar basılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

7. kitap halen hicbir yerde yok... Netten pdf olarak bulup indirdim ne olur ne olmaz diye, en kotu o sekilde okuyacagim. Sadece 7. kitabin bulunamamasi da enteresanmis!!!

Ocakta tekrar basılacak.

super haber, kesin bilgi mi? :)

• quote:

quote:

quote:

Ocakta tekrar basılacak.

İçeriden aldım haberi.

• 14 cilt ciltli versiyonunun tamamını nereden bulabiliriz...fiyat ne olur...elinde olup ta satmak isteyen var mı bu arada...fiyat konuşabiliriz...
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında ithaki yayınevini aramıştım. Kasımın ikinci haftası çıkacak demişlerdi. Ocak bitecek hâlâ 7. kitap yok piyasada.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ocakta tekrar basılacak.

İçeriden aldım haberi.

Asimov işlerini de sorar mısın içeriye?

• Şu seriyi seviyorum ama 3.kitapta bıraktım gözüm korkuyor devamına

• Bugün ithaki yayınevine yeniden sordum. Bu yıl içerisinde çıkacağını ama net bir tarih olmadığını söylediler. 7. kitabı mecburen pdf (en azından ben) okuyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erwitt

Ekim ayında ithaki yayınevini aramıştım. Kasımın ikinci haftası çıkacak demişlerdi. Ocak bitecek hâlâ 7. kitap yok piyasada.

Online bulabilirsin. Bir çok kitap sitesinde. Arkadaşım 14 kitabı almıştı. Idefix den.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.