Şimdi Ara

Zaman Çarkı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
10
Favori
11.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Bir kaç sene sonra iyice unutmaya başlayınca tekrar okumayı düşünüyorum. Seriyi 4 kere bitirdim. 5.si için belki de bi 5 sene beklerim

4 kere bitirdim ne demek kardeş yaa, 10.000 sayfalık seriyi nasıl okuyabildin 4 kere, helal olsun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoftHeR

quote:

Bir kaç sene sonra iyice unutmaya başlayınca tekrar okumayı düşünüyorum. Seriyi 4 kere bitirdim. 5.si için belki de bi 5 sene beklerim

4 kere bitirdim ne demek kardeş yaa, 10.000 sayfalık seriyi nasıl okuyabildin 4 kere, helal olsun valla

Yeni kitap çıkana kadar da baya bi ara ara okumuşumdur. Bazen günde 300 sayfa okuduğum oluyordu. Koltukta, yatakta döne döne.

Tabi şöyle bir detay da var. Mesela tekrar başladığımda son 2 kitap çıkmamıştı. Ben bitirene kadar 1 tanesi cikti. Tekrar başladığımda da son kitap çıkmıştı. Böyle ufak bir hilesi var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 23 Ağustos 2016; 19:56:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Yeni kitap çıkana kadar da baya bi ara ara okumuşumdur. Bazen günde 300 sayfa okuduğum oluyordu. Koltukta, yatakta döne döne.

Tabi şöyle bir detay da var. Mesela tekrar başladığımda son 2 kitap çıkmamıştı. Ben bitirene kadar 1 tanesi cikti. Tekrar başladığımda da son kitap çıkmıştı. Böyle ufak bir hilesi var :)

Hocam serinin hepsini satın almayı planlıyorum. Sizce ciltli mi almalıyım yoksa ciltsiz mi? Cilt kalitesi nasıl acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: radgolan

quote:

quote:

quote:

Hocam serinin hepsini satın almayı planlıyorum. Sizce ciltli mi almalıyım yoksa ciltsiz mi? Cilt kalitesi nasıl acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Kesinlikle ciltli alın. Gayet kaliteli. Yıllar sonra kütüphanenizde sağlam kalması açısından çok daha önemli.

• bu serinin 11nci kitabını bulmak mümkün değil. netteki hiç bir kitapçıda yok. nasıl temin ederiz?
  • Bende seriyi alıp başlamak istiyorum ama set olarak bulamadım. Ayrı ayrı baktığımda bile eksik kitaplar var. Seriyi özellikle ciltli olarak nasıl bulabilirim?
  • Bizim mahalledeki kitapçıdan bir kare...

Not:Şanlıurfa

Zaman Çarkı

• Fizisyen1 F kullanıcısına yanıt
    11nci kitabı bulamıyorum. şu resimde bile 11 eksik.
    biri bana yardımcı olsun kitap yarıda kaldı :(
  • kurbagaspor K kullanıcısına yanıt
    Ankaradaysan sahaflarda bulabilirsin Tunali tarafinda. 2 hafta once eksiksiz setler gormustum. Sahibinden de de olabilir. Hic bi sekilde bulamadin ve beklemek istemiyorsan da epub/pdf formatinda kolaylikla indirebilirsin nette var. Pc/tablet/telefondan night shift/sari ekran acip ekran parlakligi en aza getirip ufak ufak okumaya baslayabilirsin.

Ayrica :

https://www.nadirkitap.com/kitapara_sonuc.php?kelime=Zaman+carki+11

Ciltli degil ama satista

• İthaki kitapları yeniden basmış. 1 hafta içinde online satış sitelerinde olur. Şuan Tüyap da satışta

• quote:

Orijinalden alıntı: alptekin111

Ankaradaysan sahaflarda bulabilirsin Tunali tarafinda. 2 hafta once eksiksiz setler gormustum. Sahibinden de de olabilir. Hic bi sekilde bulamadin ve beklemek istemiyorsan da epub/pdf formatinda kolaylikla indirebilirsin nette var. Pc/tablet/telefondan night shift/sari ekran acip ekran parlakligi en aza getirip ufak ufak okumaya baslayabilirsin.

çok çok teşekkür ederim :)
    istanbuldayım. beyazıtan bakmaya vaktim olmadı.
    epub buldum indirdim.
    nadirkitap'taki kitabı da yeni koymuş sanırım günlerdir bakıyorum yoktu.

saygılar,
    Rica ederim , iyi okumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptekin111 -- 4 Kasım 2017; 23:31:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

İthaki kitapları yeniden basmış. 1 hafta içinde online satış sitelerinde olur. Şuan Tüyap da satışta

Hocam mrb.Bu bilgi kesin mi?Tüm ciltler basılmış halde mi satışa sunulacak?
  • alptekin111 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sahaf tunalı caddesinde nerede bilgi verir misiniz?

• Onurkonur06 O kullanıcısına yanıt
    Tunali Hilmi Caddesi uzerinde , d&r a cok yakin, kugulu is haninin icinde en alt katta.

Devr-i Alem Sahaf sanirim adi

• İlk 3 kitabı bitirdim. Su gibi akıyor vallahi. Bir an bile sıkılmadım.
  • buz ve ateşin şarkısı serisini okurken zaman çarkını keşfettim içimde deli gibi bir istek var fakat böyle büyük bir seriyi zaman darlığından rafa kaldırmaktan korkuyorum.Buz ve ateşin dünyasının bitmesini beklersek belki 4-5 yıl geride kalıcak.İki seriyi de yavaş yavaş içimize sindirerek okuyabilirmiyim tavsiyeniz nedir .
  • 14. kitapla birlikte seri sonlanıyor mu arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.