Şimdi Ara

zaman 7 netim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlr zaman 7 de 85 net yaptım eşit ağırlıkçıyım.Bu neti nasıl 100 e çıkarabilirim?Yardımcı olur musunuz?
    türkçe 30 net
    sosyal 25 net :S
    matematik 26 net
    fen 4 net
    not:dersaneye gitmiyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukadzeh -- 1 Ocak 2014; 13:41:23 >

• up
  • hedef ne mrk ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukadzeh

arkadaşlr zaman 7 de 85 net yaptım eşit ağırlıkçıyım.Bu neti nasıl 100 e çıkarabilirim?Yardımcı olur musunuz?
    türkçe 30 net
    matematik 26 net
    fen 4 net

Sosyal artar rahat. Matematik artar eğer çalışırsan iyi bir şekilde. Türkçe artmayabilir kısa zamanda eğer dilbilgisinden değilse kaçırdıkların.

Fende de kimya diye bir olay var, çok rahat yapılabilecek. İstersen oraya çalış ama sınavda fene zaman yetmeyebilir de duruma göre. O yüzden eşit ağırlıkçı da olduğun için matematiğe abanmak daha doğru olur fen yerine.

Türkçede bol deneme çöz bu zamandan sonra. Paragraf sorularında gelen bazı kavramlara iyi öğren.
    Sosyalde felsefede temel kavramlara çalış. Tarihte Simetri'den konuya çalış ve Palme'den soru çöz. Coğrafyada Simetri'den çalış ve Karekök'ten soru çöz.
    Matematikte eksiğin olan konuları bitir ve Fem konu özetliyi çöz. Eksik olduğun konular için Celal Aydın'ın çözümlü fasiküllerini alabilirsin.
    Ben senin yerinde olsam Türkçeyi, sosyali ve matematiği sırasıyla 4-5, 8-10, ve 7-8 net yükseltmeden fene çalışmazdım. Getirisi düşük ve sınavda yetişmeme ihtimali var eğer soruları hızlı çözmüyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: General00

hedef ne mrk ettim

psikoloji veya siyasal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukadzeh -- 1 Ocak 2014; 15:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

quote:

arkadaşlr zaman 7 de 85 net yaptım eşit ağırlıkçıyım.Bu neti nasıl 100 e çıkarabilirim?Yardımcı olur musunuz?
    türkçe 30 net
    matematik 26 net
    fen 4 net

Sosyal artar rahat. Matematik artar eğer çalışırsan iyi bir şekilde. Türkçe artmayabilir kısa zamanda eğer dilbilgisinden değilse kaçırdıkların.

Fende de kimya diye bir olay var, çok rahat yapılabilecek. İstersen oraya çalış ama sınavda fene zaman yetmeyebilir de duruma göre. O yüzden eşit ağırlıkçı da olduğun için matematiğe abanmak daha doğru olur fen yerine.

Türkçede bol deneme çöz bu zamandan sonra. Paragraf sorularında gelen bazı kavramlara iyi öğren.
    Sosyalde felsefede temel kavramlara çalış. Tarihte Simetri'den konuya çalış ve Palme'den soru çöz. Coğrafyada Simetri'den çalış ve Karekök'ten soru çöz.
    Matematikte eksiğin olan konuları bitir ve Fem konu özetliyi çöz. Eksik olduğun konular için Celal Aydın'ın çözümlü fasiküllerini alabilirsin.
    Ben senin yerinde olsam Türkçeyi, sosyali ve matematiği sırasıyla 4-5, 8-10, ve 7-8 net yükseltmeden fene çalışmazdım. Getirisi düşük ve sınavda yetişmeme ihtimali var eğer soruları hızlı çözmüyorsan.

teşekkürler... türkçe de yanlışlarım dil bilgisinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

quote:

türkçe 30 net
    matematik 26 net
    fen 4 net

mat 2 ve edebiyat için nasıl bir çalışma sistemi uygulamalıyım...

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.