Şimdi Ara

Zam Furyası Devam Ediyor : Çay , Şeker , Süt Ürünleri , Sigara , Cips , McDonalds , Benzin , Tekstil (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
6.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Fiyat geçirtmesi

Fiyat itelemesi

Fiyat köklemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhalefet hala boş lakırdı yapıyor. Malum kitle sadece patates, soğan, ekmek ve köyden getirdikleri bakliyat, yağ ve peynirle yaşıyor.

Kiraları yok, olsa da 1 evde 2-3 aile yaşıyorlar o yüzden dert değil.

Sosyal aktiviteleri mangal, piknik veya akşam birbirlerine çaya gitmekten ibaret. Tatil, seyahat, kültürel aktivite, restorana cafeye gitme nedir bilmiyorlar, dahası gidenleri anlamıyor enayi gözüyle bakıyorlar.

Kömürleri ve temel gıdaları yardımlarla sağlanıyor. İnanın sizin kıla tüye verdiğiniz paralarla bu adamlar 1 ay ailece geçinebiliyor.

Bu adamların kriz olduğunu anlama şansı yok çünkü sizin gibi bir hayat tarzları yok. Boşuna ohh iyi oluyor falan demeyin komik duruma düşmeyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zam oranı az. Ucuz ucuz alıp yiyelim içelim giyelim. Elhamdülillah.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herşey çok ucuz, çok az zam yapmışlar.. herşey vatan için...4 5 kat zam gelse yine dokunmaz bu millete..milletimiz çok zengin masallah...hayda Bree..5 katları bekliyoruz...bu yetmez... durmak Yok aynen devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölmemeyi yaşamak sanan, aç kalmamayı beslenmek sanan insanlara az bile.

Daha çok zam olsun, umurumda değil.

Bundan sonra her koyun kendi bacağından asılacak, kimseye yardım yapmayacağım.

Çiğdemimi aldım, çiğdem çıtlata çıtlata izleyeceğim.

• Sanki son 1 senedir her şey zam yemiyormuş gibi başlıkta bazı ölümüne savunan tipleri gördükçe daha da artsın istiyorum.

A101 falan online da fiyatlar aynıymış zam olmamışmış. Mantığa bak ahaahhahah

• Marksman84 M kullanıcısına yanıt

Ya ben de çok kızıyorum, Cehapeli belediye benim vergilerimle, populizm yapıp ucuza ekmek veriyor.

Olması gereken fiyata çek kardeşim, niye zarar ediyorsun? Belediye başkanının görevi mi böyle şeyler?

Devletin görevi. Bırakın bu işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet tercihini yaptı umarım daha çok zam gelir. Erdoğan a oy veripte şikayetçi olan yoktur sanırım. Onlara göre Türkiye=Norveç, Kanada, Danimarka, Almanya çünkü hatta = değil > bile derler.

• Vergiler arttıkça daha çok zam gelecek seçim öncesi bedava doğal gaz dahil bir çok taviz verildi kasa boşaldı artık seçim bitti şimdi kasayı doldurma zamanı geldi.

• vatandaş hep kandırılır

hep kaybeder

ama kasa her zaman kazanır

• Çay içmeyin zararları var, çarpıntı vs. yapar diyorlar.
    Şeker kullanmayın kilo aldırır.
    Süt ürünleri yemeyin içmeyin gaz yapar.
    Sigara kullanmayın hem kendinize hem başkalarına zarar.
    Cips yemeyin obeziteye sebep olabilir.
    McDonald's dış güçler oluyordu sanırım para kazandırmayın.
    Benzin kullanmayın küresel ısınma yapar, ya yürüyün ya toplu taşıma.
    Tekstil ürünlerine gerek yok ağaç yapraklarıyla idare edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes iktidara oy verenlerin açlıktan gebermesi için dualar okumuş lakin çevremde iktidara ne kadar yakın insan varsa hepsi bal kaymak hayatı içinde yaşıyor. Adamın babasında Mercedes, annesinde Audi, çocukta BMW var, yazın Alaçatı ve Bodrum'dan çıkmazken yılbaşlarında New York'a gidip alkollü gece kulüplerinde takılıyor. İstanbul'da da yaşadığı hayat tahmin edeceğiniz üzere gıcır. Hatta pandemi döneminde bile çakarlı Mercedes ile rahatça dolaşıyordu. Sıkılıyorsan seni de alırız falan diyorlardı. Instagram storyde bile İçişleri Bakanlığı tarafından alınmış izin belgesi varsa ön camda, görünüyordu.

Bence artık muhalefet seçmeni biraz silkelenmeli. 2000'li yıllardaki gibi AK Parti seçmeninin makarna ve kömürle geçinenlerden ibaret olmadığını bilmeli. O işler eskide kaldı. İktidar destekçisi ne kadar insan varsa, hepsi bal kaymak hayatı içinde yaşıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.