Şimdi Ara

ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
14
Favori
49.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Arkadaşlar ben de Z3+ aldım. Biraz üstünkörü bir montaj yaptım. Donanım montajı konusunda deneyimli sayılmam. Öğrenmek istediğim şu: Kasada fan kontrol butonu var, bu butonla ilişkili olan bağlantıya hangi fanları takmalıyım? Kasa 4 adet fanla geliyor. Ben tüm fanları güç kaynağından gelen bağlantılara taktım, butondan gelen bağlantıyı da anakarta taktım. Doğru yaptığımdan emin değilim. Ayrıntılı olarak yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bir de şu an sistem çalışıyor ama bana biraz sesli gibi geldi, hatta bir süre sonra ses uğultuya dönüşüyor, ne yapmamı önerirsiniz?

Kasayı hali hazırda kullanan arkadaşlar sanırım bu sorunuzu yanıtlayabilirler
  • flagbearer kullanıcısına yanıt
    SSD için orda yer varmı. sen mi yapıştırdın.
  • hitman kullanıcısına yanıt
    hayır kendi yeri var oraya vidaliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flagbearer -- 8 Mart 2014; 3:36:55 >
  • fan kontrolu 2 fanı kontrol ediyor 2 tane fanı oraya takacaksın gider kalan fanlarınıda ankartında sysfan kısmına takacaksın tabi war ise yok ise psu un fan bağlantısı warsa oraya bağlayabilirisin
    ses yapan fanları fan kontrolcuye bağlayıp düşük devirde çalıştırırsan uğultuda yapmaz
    benim anlamadığım sen fan kontrolcusunu nası anakarta bağladın ben onu çözemedim bir fotoraf filan atabilirsen daha ii yardımcı olabiliriz
  •  ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun]

keske beyaz alsaymisim, icimde kaldi. kablo gecisleri bu resimdeki gibi yapilmali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun]

keske beyaz alsaymisim, icimde kaldi. kablo gecisleri bu resimdeki gibi yapilmali.

Hocam beyaz kir gösterir Z3 nedense gözüme küçük geliyor. Bugün Vatan a gidip detaylıca inceleyeceğim. Tabiki 30 cm lik cetvelimi de yanıma alarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BORUBEY06 -- 8 Mart 2014; 12:55:53 >

• Hocam Z 12 plus aldım aktarımlaraı yaptım herşey tamam ama resimdeki açma kapama tuşu kasık gibi oldu basmıyor ön paneli söküp takınca açıp kapatıyor. Acaba o arada yay falan mı vardı?
     ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun]

• BORUBEY06 kullanıcısına yanıt
    düzgün oturtamamışsındır ön kapağı yay değilde esnek bi plastik war yay gibi iş görüyo kapak kısmında
    hocam kapağı taktığım anda açıyor kapatıyor tam olarak yükleniyor ama yüklenmemesi için arada yay varsa bende yok öyle birşey, reset tuşuna basar gibi basamıyorum. çok sert duruyor
     ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun]

o öyle zaten bi sorun yok
    çok problem yaptı isen reset le power tuşlarının pinlerini değiştir anakartta
    Hocam aşırı sert duruyor o yüzden kapağı taktığım anda kapanıyor, sonra yine açılıyor. Yani bir düğme gibi basılacak şekilde değil, sert. Anlamadım gitti. Arada yay v.s. yoksa bir daha deneyim. Ayrıca küçük ışıkta yanmııyor. bağlayamadım mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BORUBEY06 -- 8 Mart 2014; 19:56:31 >
    bilgisayar enerji varken kapağı niye söküp takıyorsun kasa kablosunu çıkar kasanın kapağı tak sonra aç bilgisayarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flagbearer -- 8 Mart 2014; 19:57:57 >
    dur hocam kapatıyım kapağı takıyım açıyım nasıl bir tepkime olacak
    yok hocam on kapagı takar tkmaz ac kapa yapıyor arada kesın yay ya da bır engelleyıcı olmalı . tus surekli basılı gıbi işlem yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    yay filan yok orada
    kapaksiz normal çalışıyor ise kesin ön kapağı düzgün oturtamıyorsun yerine
    kapağı takıp bana bi fotosunu yollasana
  • hocam kapagı taktıgım an ac kapa baslıyor
     ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun] ZALMAN PC KASASI KULLANANLAR SORU,GÖRÜŞ ve ÖNERİ PLATFORMU[Lütfen ilk sayfayı okuyun]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Allah Allah kapağı tam oturtmayınca tuş mis gibi basıyor ? resim deki gibiyken

reset tuşunu yanında ezilme var gibi sanki kapaktabi birşey tuşu sıkıştırıyo herhalde
    valla aynen hocam yarın gidip geri vereceğim. kapağı kapatmazken çok güzel basıyor. kapağı tam oturtunca açma kapama sürekli hale geliyor. hay yahu
  • olay tamamdır. kasada üretim hatası çıktı değiştirdim bire bir. Zalman Z12 den şu an gayet memnunum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.