Şimdi Ara

Zalman Kasa Yedek Parça Temini Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Geçen Zalman Z11 Neo Kasa Aldım İçinde PSU ve Cpu Cooler da Dahil. Ancak Satan Arkadaş Kargolamak İçin Kargo Şubesine Getirdiğinde Oradaki Sivri Zekalı Kargo Görevlisi Kutulu Yollama Yoksa Hiç Özen Göstermezler Deyip Kutusundan Çıkarttırmış Kasayı. Sonrada Etrafına Baloncuklu Poşet Sarıp Öyle Kargolatmış. Haliyle Yine İte Kaka Getirdikleri İçin Kasanın Ön Panelinde Yan Kapağında ve Üst Yüzgeçlerinde Bazı Kırıklar vs Oluşmuş Olarak Geldi Bana. Daha Önce Benzer Bir Durumu Corsair 750D Kasamı Aldığımda da Yaşamıştım ve Sağolsun Corsair in Parçalarını Amazonran Alıp Sorunu Ortadan Kaldırmıştım (Corsair Kasaların İskeletleri Dışında Neredeyse Her Parçasını Bulabiliyorsunuz). Ancak Aramalarıma Rağmen Zalman ın Bu Şekilde Parçalarını Satan Biryer Bulamadım. Ne Kendi Sitesinde Ne Amazon Ne Ebay Hiçbirinde Yok. Zalmanın Sitesinde RMA Bölümü var Ancak Kasanın Garantisi Büyük İhtimalle Bitik Acaba Ücret Karşılığında İstesem Gönderirler mi? Bunları Nasıl Temin Edebilirim Bilgisi Olan Varmı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.