Şimdi Ara

Zaci nasıl durdurabiliriz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Top zac deli gibi dmg vuruyor, gank yemiyor, olduda lane i kaybedecek olursa bir sunfire aldığı zaman lane i geri alıyor. Pek zac görmüyorum ama gördüğüm zaman diyorumki, tamam oyun bitti. Nasıl zac counterlarım biri lütfen açıklasın... Lane in yarısı kadar zıplayıp beni öldürmesinden bıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Top zac deli gibi dmg vuruyor, gank yemiyor, olduda lane i kaybedecek olursa bir sunfire aldığı zaman lane i geri alıyor. Pek zac görmüyorum ama gördüğüm zaman diyorumki, tamam oyun bitti. Nasıl zac counterlarım biri lütfen açıklasın... Lane in yarısı kadar zıplayıp beni öldürmesinden bıktım

Yetenek kullandiginda canı gidip yandan tükmük atıyor ya,o tükmük lerin üstüne basinca can basamiyor diye biliyorum.Ve zac i öldürünce sakın kaybolma pasifi varsa direk al o ufaklari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasifine skilde işliyor o kötü bir yanı.Gayet dengeli bir hero bence.
  • Yaklaşık 3 gündür Zac jungle yapıyorum. Counter jungle'lara karşı çok zayıf bence. Vi ve Nocturne'de epey zorlandım.
  • Bir ben oynayamıyorum sanırım zac'i
  • Zac top'ta gerçekten çok güçlü. zaten jungle'dan çok topta viable olduğunu düşünüyorum. nasıl counterlanır konusunda ise pek fikrim yok açıkçası.
  • Zac and Orianna = ACE!

• Botrk iyi olur sanırım. HP çıkıyor ya genelde. E'sinden kurtulmak için de refleks lazım. Riven gibi biri alabilir diye düşünüyorum.
  • Karşımda zac olunca rumble alıyorum rylai ye kadar pasif oynuyorum daha sonra q acar açmaz geri çekilmek zorunda kalıyor. Ayrıca q pasifinin counteri gibi alan vurduğu için kesmekte sıkıntı çekmezsin. Early de kill verme yeter.

• Banlayarak
  • Nidalee.

• fişi çek.
  • agrasif oyna sana ani damage atamaz sadece zamanla yıpratır agrasif oynarsan trade iyi girersen çok dayanamaz ve renek, rengar gibi herolar iyi iş görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 16 Haziran 2013; 12:21:21 >
  • Zedı alırım buyuk kırmızı pot ve normal 4 potla baslarım gıderım 3lvle kadar dmg yemem lane pushlamam 3 oldu gıbı dırek dalarım canım azılınca buyuk potu basarım 150hp 15 ad anında sonra fb gerısıde kolay

• Irelia. 5 - 6 ya kadar pek fight girmemeye çalış. Eğer agresif oynuyorsa stun + 1 AA attıktan sonra geri gel ve minionlardan aldığı dmg onu agresif oynamakta tereddüt edicektir. 6 olduktan sonra true dmg + stun ile skill kullanmaya bile vakti kalmıyor.
  • zed, basic atack op.
  • Öncelikle uzun kısa herhangi bir şekilde mesaj atan herkese emeği için teşekkürler. Ama benim sorunum early gamede genelde ve buraya hepiniz 3-4 e kadar ölme demişsiniz. Ama sorunum 3-4 lvlllarında. Tüm cs i bırakmazsam ölüyorum, bırakırsam oyundan düşüyorum. Ne yapabilirim bu sümüğün mobilitysine karşı ? Adamın tek yaptığı şey e ile yaklaşıp q + w + w atmak. 6 dan sonra direk kesiyor zaten ne yaparsan yap. Beslendiği zamanda tüm oyun boyunca çok etkili, o sümükleri kesmek için bile çok zaman harcıyorsun bir yerden sonra ve komik bi şekilde zac in pasifi sunfire ile çalışıyor(4X SUNFIRE TOO STRONG !). Yeni önerilerinizi de bekliyorum :). İyi günler(yada akşamlar hangi zaman dilimindesiniz bilmiyorum).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.