Şimdi Ara

Z68 anakart'a Q9650 olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bende X38 anakart var bunu z68 ile yenilemek isitiyorum ve cpu olararakta q9650 var. Internet te sadece yeni nesil i7 leri calistiriyor gorunuyor. Z68 alsam calisir mi bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi ? birde calistirmassa x58 alinir mi ? Yoksa para biriktirip cpu ve anakarti ayni anda mi degirtirsem ? Simdiden sagolun yardimlariniz icin ...

• Z68 1155 pin işlemciler içindir, Q9650 775 pindir. Çalışmaz.
  • Hizli cevap icin tessekkurer

Birdehttp://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813128471 su anakart Q9650 yi calistirir mi ?
  • Z68 ile Q9650 olmaz.
    Linkili yazdığın Gigabyte G1 ile de olmaz.
  • ASUS P8Z68-V LE INTEL Z68 SOKET 1155 arkadaşlar bu anakartta SLI ve cf varmı?
  • eğer şuanda bir sorun yoksa elinizdeki kartla devam edin derim ben ileride bütçeniz olursa yeni sisteme yönelirsiniz.karar sizin
  • arkadaşım sen anakart bakarken 775 pin olmasına bakacaksın onların soket yapıları i serileri için her i serisinki farklı bide nasıl mantıksa.
  • Biliyorum 1155 pin lazim ama eskiden bunlar eskileride desteklerdi zaten bin kusur pin var 775 istese desteklicekte intel ... yapiyor.
  • 1155 pin de yeni teknolojiye geçilmiştir 775 pin nasıl 478 pini desteklemiyorsa buda 1155 pin yada daha başka yüksek modelleri 775 pini asla desteklemez mimarisi herşeyi farklıdır. desteklemesi lazım lazımda adamlar yapmıyor nerden milletten daha çok para çullucaz diye başka mimari başka anakart hergün yeni bir işlemci ay sayısı bir işlemci sayısı ekran kartı sayısı bir.
  • Sadece 775 pin anakarta takabilirsin o işlemciyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.