Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi dizisinin 2. sezon çekimleri başladı: İşte 2. sezondan ilk detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzüklerin Efendisi dizisinin 2. sezon çekimleri başladı: İşte 2. sezondan ilk detaylar

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisi bildiğiniz gibi geliştirilmeye başlandığından bu yana büyük bir merakla bekleniyor. Şu sıralar ilk sezonu devam eden dizinin ikinci sezonunda güzel bir haber geldi.

İkinci Sezon Çekimleri Başladı

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre dizinin ikinci sezon çekimleri Londra'da başladı. İlk sezonu 18 ay gibi bir sürede Yeni Zelanda'da çekilmişti. Filmlerde de olduğu gibi yine Yeni Zelanda'ya gidilmemesi üzücü diyebiliriz. İlk sezon ilk iki bölümüyle 1.3 milyar dakika izlenme süresi yakalayarak muazzam bir başarı yakalamıştı.

Ayrıca Bkz.CD Projekt 5 yeni oyun duyurdu: 3 yeni Witcher, Cyberpunk 2077'nin devamı ve yeni IP

İkinci sezondan gelen ilk detaylara baktığımızdaysa ikinci sezonun 8 bölümden oluşacağını görebiliyoruz. Ayrıca ikinci sezonda Círdan isimli karakterin de diziye ekleneceği açıklandı. Şu an için oyuncu belli değil ancak Círdan, elflerin en yaşlı ve en bilgelerinden biri olan yeni bir karakter ve önemli bir karakter. İlk sezonun şu ana kadar yayınlanan bölümlerine baktığımızda ilk sezonu biraz daha giriş sezonu olduğunu görebiliyoruz. Bu yüzden ikinci sezondan beklenti daha yüksek diyebiliriz. 

Kaynak:https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/the-rings-of-power-season-2-filming-1235231978/

• Derler ya 40 yıllık yoğurtçuyum, böyle kase görmedim. Tam da 40 yıllık izleyiciyim böyle hikaye anlatımı görmedim desem yeridir. Kendi içinde çelişen dünya kadar saçmalık varken umarım aynı tembel senaristlerle devam demişlerdir. Artık heyecandan değil dalga geçmek için izliyorum ve yalnız olmadığımdan eminim.

Umarım sjw eni vici wokke tayfanın son defa rezil olacağı iş bu olur da bundan sonrasına kimse cesaret edemez.

Güneşi batıdan doğuranlar mı istersin, üç tane sandala 300 at 300 adam ve bir galadriel sığdıranlar mı dersin, güney halkları güney halklarıı diye deli cevatımsı şekilde uzatılan mevzunun 30 40 kişi çekilmesi mi olsun yani ne bileyim? Sen güneyi kurtarmaya gidiyorsun ama komple acemi birliklerine eğitim bile vermeden , tanımadığını söylediğin komutan emrine veriyor canını da ona emanet ediyorsun, sen nasıl numenor prensesisin yuaw?

Adamlar kılıç sallamayı bilmiyorlar , bir bölüm önce öyle gösterdiler savaş zamanı geldi ulan orcları bir biçtiler sanırsın yıllardır bu anı bekliyorlar. Ama yok öyle birşey.

Galadriel 1000000000 mil denizi üzerinde gecelikle yüzer, savaş olacak bir bakmışsın zırhı amazon postayla numenora yollamışlar. Yaw yazdıkça aklıma neleri geliyor şimdi işi küfre vardırmayıp susayım.

Diyorlar ya sen de yargılanacaksın bill gates. Hayır anacım bezos sırf bu garabetten dolayı mahkemeye çıkarılmalı. Arkaplanda dünya kadar vergi açığı olmalı çünkü bunca harcanan parayı yazıyla bir tane iş yapmamış adamlara emanet ettirmezsin. Ediyorsan adamların saf olduğundan eminsindir ve ulan burada neler dönüyor demeyeceklerini bilirsin.

Velhasıl kelam bunlar parayı pavyonda yemişler ve senaristler önlerinde yıllar olmasına rağmen kepazelik düzeyinde iş çıkarmayı başarabilmişler.

İntroyu atla diyorsun atlıyor fakat yine de o iki isim gözüksün diye çırpınmışlar. Ulan ben olsam yerin dibine girerim hüküm dağına atarım kendimi kimse hatırlamasın isterim de işte millette haysiyet yok.
    Cirdan'ı Lübnan kökenli Japon bir zencinin oynaması zorunluluktur, gerisi ırkçılıktır

Ayrıca Galadriel'e yapılanlar bu yeni karaktere yapılacakların teminatıdır diye basın bülteni verilmelidir:)

Ben olsam Last Cedi filmimsisinde Luke Skywalker'a yaptırdıkları Garavel şaklabanlıkları gibi oyunculuk sergiletirdim

Ayrıca şu cümleye bittim: İlk sezon ilk iki bölümüyle 1.3 milyar dakika izlenme süresi yakalayarak muazzam bir başarı yakalamıştı.

İki bölüm toplam 10 milyon defa izlenmiş yani. Olum tamamı şikündürük Türk dizileri youtube'da daha fazla izleniyor lan
  • Bu diziye 1 milyar dolar harcamışlar. Yazık.

• Bana göre bu dizi tam bir hayal kırıklığı oldu. House of the dragon ile devam.

• Cirdan'ı Lübnan kökenli Japon bir zencinin oynaması zorunluluktur, gerisi ırkçılıktır

Ayrıca Galadriel'e yapılanlar bu yeni karaktere yapılacakların teminatıdır diye basın bülteni verilmelidir:)

Ben olsam Last Cedi filmimsisinde Luke Skywalker'a yaptırdıkları Garavel şaklabanlıkları gibi oyunculuk sergiletirdim

Ayrıca şu cümleye bittim: İlk sezon ilk iki bölümüyle 1.3 milyar dakika izlenme süresi yakalayarak muazzam bir başarı yakalamıştı.

İki bölüm toplam 10 milyon defa izlenmiş yani. Olum tamamı şikündürük Türk dizileri youtube'da daha fazla izleniyor lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 5 Ekim 2022; 0:2:13 >
  • Derler ya 40 yıllık yoğurtçuyum, böyle kase görmedim. Tam da 40 yıllık izleyiciyim böyle hikaye anlatımı görmedim desem yeridir. Kendi içinde çelişen dünya kadar saçmalık varken umarım aynı tembel senaristlerle devam demişlerdir. Artık heyecandan değil dalga geçmek için izliyorum ve yalnız olmadığımdan eminim.

Umarım sjw eni vici wokke tayfanın son defa rezil olacağı iş bu olur da bundan sonrasına kimse cesaret edemez.

Güneşi batıdan doğuranlar mı istersin, üç tane sandala 300 at 300 adam ve bir galadriel sığdıranlar mı dersin, güney halkları güney halklarıı diye deli cevatımsı şekilde uzatılan mevzunun 30 40 kişi çekilmesi mi olsun yani ne bileyim? Sen güneyi kurtarmaya gidiyorsun ama komple acemi birliklerine eğitim bile vermeden , tanımadığını söylediğin komutan emrine veriyor canını da ona emanet ediyorsun, sen nasıl numenor prensesisin yuaw?

Adamlar kılıç sallamayı bilmiyorlar , bir bölüm önce öyle gösterdiler savaş zamanı geldi ulan orcları bir biçtiler sanırsın yıllardır bu anı bekliyorlar. Ama yok öyle birşey.

Galadriel 1000000000 mil denizi üzerinde gecelikle yüzer, savaş olacak bir bakmışsın zırhı amazon postayla numenora yollamışlar. Yaw yazdıkça aklıma neleri geliyor şimdi işi küfre vardırmayıp susayım.

Diyorlar ya sen de yargılanacaksın bill gates. Hayır anacım bezos sırf bu garabetten dolayı mahkemeye çıkarılmalı. Arkaplanda dünya kadar vergi açığı olmalı çünkü bunca harcanan parayı yazıyla bir tane iş yapmamış adamlara emanet ettirmezsin. Ediyorsan adamların saf olduğundan eminsindir ve ulan burada neler dönüyor demeyeceklerini bilirsin.

Velhasıl kelam bunlar parayı pavyonda yemişler ve senaristler önlerinde yıllar olmasına rağmen kepazelik düzeyinde iş çıkarmayı başarabilmişler.

İntroyu atla diyorsun atlıyor fakat yine de o iki isim gözüksün diye çırpınmışlar. Ulan ben olsam yerin dibine girerim hüküm dağına atarım kendimi kimse hatırlamasın isterim de işte millette haysiyet yok.

• Film gibi olamaz zaten, şuan için çok beğendiğim bir karakter de olmadı ama görsellik tek kelime ile mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 filme saygısızlık olmasın diye izlemicem. Sinan Akkolun dediği gibi kargo şirketleri dizi film yapmasın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YouTube'ta fragmanının yorumlarını okudum, onlar çok eğlenceliydi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mylevi M kullanıcısına yanıt
    Ahhhhhaaa Galadriel in zırhına ne güldüm ya. :)
    Güney halkının da hepi topu bir köy olması, orcların evrendeki herkesten daha çok olması ama aynı zamanda kağıt gibi harcanması, eli kolu zincirli adamın şippadanak ortadan kaybolması.... Neler neler..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hayatınızın en değerli şeyi olan zamanı tüketmek için
    bu saçmalıkları izlemeye devam edin !

• Marvel tadında ergen dizisi yapma kervanına Lotr gibi fantastik edebiyatın en önde gelen eserini malzeme yapmasalar iyiydi.

Merağımdan izliyorum yalan yok ama midem bulanıyor resmen.

• Dizinin en olmamış yanı diyaloglar. Resmen lise tiyatrosu tadında senaryo yazmışlar. Diyalogların hiç bir derinliği yok.

• beğenmezükcüler burdada varmış

• Şu diziyi beğenmeyenler ne istiyor çok merak ediyorum filmlerinden aşağı kalır yanı yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yav hee hee. git bihter behlül izle sen

• galadriel okyanusa atlayıp yuzmeye başlayınca ve koskoca okyanusta ona yardim edecek birilerini bulunca diziyi kapatmıştım birde kara elf konusu var bunlar birlesince daha izlemedim yalnizca yorum videolarina bakiyorum

• frudi kullanıcısına yanıt
    Mantık istiyor

• frudi kullanıcısına yanıt
    Filmden aşağı kalır yanı yok mu? Filmdeki oyunculuk, görsellik, konuyu işleyiş ile kıyaslanacak boyutta değil. Filmdeki ağırlık, yoğunluk bu dizide yok. Kaldı ki game of thrones'u nasıl insanlar merakla bekleyip kendini izlettirdiyse, bu dizinin de aynı ağırlığa sahip olması gerekliydi. Çünkü beklenti çok yükseltildi. Milyar dolar harcayıp basit bir sonuca varmak olasılık dahilinde bile olamazdı. Oldu. Eleştiriler dizinin zayıf olduğu yönünde ilerliyor. Tolkien fanları, orta dünya ile yatıp kalkanlar yüceltecek boyutta beğendiklerini ifade etmiyorlar. Halbuki yüzüklerin efendisi dünyaca sevilmiş ve saygı görmüş bir yapım. Devamından da elbette beklenti yüksek olacaktı. Bunu bilen yapımcı ve senaristlerin konuyu değerlendirme şekilleri yanlış. Acı ama gerçek.

• Bu dizi tam bir IQ turnusolu.

Begenenle muhabbeti kesin.

• quote:

İlk sezon ilk iki bölümüyle 1.3 milyar dakika izlenme süresi yakalayarak muazzam bir başarı yakalamıştı.

Lan oğlum o ilk günün merakıdır. Beğenecek olan da olmayan da LOTR hatrına bakmıştır, izlemiştir. İlk iki bölüm bir başarı kıstası olamaz. Artık millet bir eserin içine ne kadar sıçılıyor görmek için izliyor. Witcher'ın da içine böyle sıçtılar. Oyunlarını oynayıp kitaplarını okuduysanız diziye bulaşmayın.

Umarım 2. sezonda seyirci tokatı yapıştırır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.