Şimdi Ara

Yüzdeki sivilce çukurları için tedavi ( %70 işe yarıyor ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
16
Favori
167.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: mekren07

Merhaba hocam ben de aynı sıkıntıdan magdurum
    Acaba senın uyguladıgın bu yontem nasıl ıse yaradımı bızı bılgılendırı mısınız
    Bırde fıyatları nedır ve ıstanbulda nerde yaptırabılırız

http://www.cosmodeepstore.com/Cosmoroller,PR-196.html

Ben bundan aldım şuana kadar 1 defa uyguladım sadece ama iyi bir sonuç alabilmek için en az 8-10 seans uygulamak gerekiyormuş sanırım. Şu konuyu biraz daha canlandırabilirsek iyi olur.

Kullanan arkadaşlar varsa yazarsa cok ıyı olur
    Fraksiyonel lazer dusunuyodum yuzume ama bu yontemı gorunce bunu da denemelıgım dedım
    Bu yontemı veya fraksıyonel lazer kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazarlarsa çok ıyı olur
    Yuzumde sıvılce ızlerı çukurlar ve kızarıklar var fraksıyonel lazer yüzde 80 geçirir dıyorlar ama pek bılgım olmadıgı ıcın cekınıyorum.

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank H. Netter

takip
    ya kardeşim ilacın ismi ney versene....
  • ilac falan yok dostum urunun adi dermaroller
  • quote:

Hocam ilk önce geçmiş olsun aynı sıkıntıyı bende çektiğim için bu durumun nekadar kötü birşey oldugunu biliyorum.

Benim uyguladıgım bu yöntem biraz işe yaradı çukurluklar tamamen geçmedi ama birazdaha yüzeyselleşti diyebilirim. %30 oranında iyileşme var. Şimdi bu uygulamaya ara verdim şuanda tca peelling diye birşey var onu uyguladım yüzüme. Bu tca peelling uygulamasıda son derece etkili bir yöntemmiş. Ve bu yöntem sadece sonbahar ve kış aylarında yapılabileceği için dermaroller uygulamasına ara verdim.

Tca pelling uygulayıp çukurlukları geçen kişilerin resimleri şu şekilde:

Yüzdeki sivilce çukurları için tedavi ( %70 işe yarıyor )

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Hocam ilk önce geçmiş olsun aynı sıkıntıyı bende çektiğim için bu durumun nekadar kötü birşey oldugunu biliyorum.

Benim uyguladıgım bu yöntem biraz işe yaradı çukurluklar tamamen geçmedi ama birazdaha yüzeyselleşti diyebilirim. %30 oranında iyileşme var. Şimdi bu uygulamaya ara verdim şuanda tca peelling diye birşey var onu uyguladım yüzüme. Bu tca peelling uygulamasıda son derece etkili bir yöntemmiş. Ve bu yöntem sadece sonbahar ve kış aylarında yapılabileceği için dermaroller uygulamasına ara verdim.

Tca pelling uygulayıp çukurlukları geçen kişilerin resimleri şu şekilde:

Alıntıları Göster
    Yeni bir sistem varmış gen tedavisi ile ilgili adını pek bilmiyorum şuan araştırma aşamasındayım 10-15 güne kadar buraya sonuclarını yazacagım

• quote:

Yeni bir sistem varmış gen tedavisi ile ilgili adını pek bilmiyorum şuan araştırma aşamasındayım 10-15 güne kadar buraya sonuclarını yazacagım

Alıntıları Göster
    Size tavsiye edeceğim bir formül var.

işte LİNK>>

• mervecnm M kullanıcısına yanıt
    biz izlerden bahsediyoruz sivilcelerden değil.
    ayrıca ürünün ana sayfasında %83,3 belirgin iyileşme görüldü diyor demek ki %16,7 u kullanmış ama bir etkisini görememiş fakat ana sayfanın altındaki açıklamadaysa %100 memnuniyet garantisi vermesi bence bir çelişki
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr87

biz izlerden bahsediyoruz sivilcelerden değil.
    ayrıca ürünün ana sayfasında %83,3 belirgin iyileşme görüldü diyor demek ki %16,7 u kullanmış ama bir etkisini görememiş fakat ana sayfanın altındaki açıklamadaysa %100 memnuniyet garantisi vermesi bence bir çelişki
    Aynen bi bitmediniz be yemiyor işte gördüğünüz gibi kimse sizin çakma ürünlerinizi kendiniz sürün.

• Arkadaslar benim burnumda çukur degil ama kabarik 2 tane sivilce izi var cok belirgin onlarda da ise yararmi bu alet yoksa sadece cukurlar icinmi
  • quote:

Kısa bir açıklama : Evet arkadaşlar eğer bu konuya girmişseniz muhtemelen yüzünüzde akne skarları dediğimiz çukurlar mevcut. Ben bu çukurları geçirmek için pek çok krem kullandım ama hiçbirisi işe yaramadı. En son yüzüme lazer yaptırmaya karar vermiştim ama oda çok pahalıydı. Yani size şu kadarını söyleyim lazerin bir seansı ortalama 150-200 TL arası ve bu işlem 4-5 seans hatta daha fazla sürebiliyor. Ama yaptığım araştırmalarda lazerin bu kadar maliyetli olmasına karşın %100 sonuç vermemesi üzerine bu lazer işinden de vazgeçtim. En son umutsuz umutsuz araştırma yaparken '' Dermaroller '' adındaki aletin sivilce çukurlarına birebir iyi geldiğini gördüm. İnanın bu aleti bilen çok az insan var. Tanıdık bir cilt uzmanına bu aleti sordum, kullanımı nasıl sağlıklı mıdır diye bu aletten haberi yok.

Eğer konuya rağbet olursa bu konu hakkındaki uzun araştırmalarımı ( bu işlem nasıl yapılmalıdır yapıldıktan sonra hangi kremler sürülmelidir ) buraya yazacağım ve her hafta yüzümdeki çukurların resmini çekip buraya koyacağım. Dediğim gibi konuya rağbet olursa... Şimdilik bu kadar hoşçakalın.

Son durum nedir öğrenebilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Developer

quote:

Kısa bir açıklama : Evet arkadaşlar eğer bu konuya girmişseniz muhtemelen yüzünüzde akne skarları dediğimiz çukurlar mevcut. Ben bu çukurları geçirmek için pek çok krem kullandım ama hiçbirisi işe yaramadı. En son yüzüme lazer yaptırmaya karar vermiştim ama oda çok pahalıydı. Yani size şu kadarını söyleyim lazerin bir seansı ortalama 150-200 TL arası ve bu işlem 4-5 seans hatta daha fazla sürebiliyor. Ama yaptığım araştırmalarda lazerin bu kadar maliyetli olmasına karşın %100 sonuç vermemesi üzerine bu lazer işinden de vazgeçtim. En son umutsuz umutsuz araştırma yaparken '' Dermaroller '' adındaki aletin sivilce çukurlarına birebir iyi geldiğini gördüm. İnanın bu aleti bilen çok az insan var. Tanıdık bir cilt uzmanına bu aleti sordum, kullanımı nasıl sağlıklı mıdır diye bu aletten haberi yok.

Eğer konuya rağbet olursa bu konu hakkındaki uzun araştırmalarımı ( bu işlem nasıl yapılmalıdır yapıldıktan sonra hangi kremler sürülmelidir ) buraya yazacağım ve her hafta yüzümdeki çukurların resmini çekip buraya koyacağım. Dediğim gibi konuya rağbet olursa... Şimdilik bu kadar hoşçakalın.

Son durum nedir öğrenebilir miyiz
    takip...

• Son durum nasıl varmı bir gelişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azâbı

Benim yüzümde de bu çukurlardan vardı. Uzun bir araştırma sonrası pazartesi günü özel ve profesyonel bir klinikte lazer tedavisi oldum. 15 gün içinde etkisi görülür dediler. Fakat 3 gün geçmesine rağmen yüzde 60 oranında düzelmiş durumda elhamdülillah. Yüzde yüz geçecek Allah'ın izniyle.

Pm attım bakarm ısınız .
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

Takip
    Keşke bu izleri nasıl geçirdiği hakkında biraz da olsa bilgi verseydin. Piyasa da o kadar çok şey var ki Sözde doğal çözüm diye. neye inanacağımızı şaşırdık
  • quote:

Benim yüzümde de bu çukurlardan vardı. Uzun bir araştırma sonrası pazartesi günü özel ve profesyonel bir klinikte lazer tedavisi oldum. 15 gün içinde etkisi görülür dediler. Fakat 3 gün geçmesine rağmen yüzde 60 oranında düzelmiş durumda elhamdülillah. Yüzde yüz geçecek Allah'ın izniyle.

Son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakvururum!

quote:

Son durum nedir?

Şu an tamamen geçmiş durumda değil daha. Düzelmeler var gayet iyiye gidiyor. Doktor etkisini sonradan göstereceğini söylemişti zaten. Kontrole gittiğimde gayet iyi olduğunu söyledi. Pazartesi günü yine kontrole gideceğim. Bakalım ne diyecek bir seans daha yapılacak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Developer

quote:

Orijinalden alıntı: Bakvururum!

quote:

Son durum nedir?

Şu an tamamen geçmiş durumda değil daha. Düzelmeler var gayet iyiye gidiyor. Doktor etkisini sonradan göstereceğini söylemişti zaten. Kontrole gittiğimde gayet iyi olduğunu söyledi. Pazartesi günü yine kontrole gideceğim. Bakalım ne diyecek bir seans daha yapılacak mi

Alıntıları Göster
    60 TL ye satılıyor bu Dermaroller ürünü alıp kullanması sıkıntı değil fakat sonuçlar ney kullanıp paylaşıcam demişsin,kullanan varsa ürünü tavsiye edebilirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaster

60 TL ye satılıyor bu Dermaroller ürünü alıp kullanması sıkıntı değil fakat sonuçlar ney kullanıp paylaşıcam demişsin,kullanan varsa ürünü tavsiye edebilirmi ?

Kimyasal peeling kesin çözüm. Dermaroller kullanmadım bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.