Şimdi Ara

Yüz yüze isteyenler ne oldu şimdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ekimde başlıyor zaten okulum np

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam çok üzgünüm bende yüzyüzeciydim koronadan değil üniversite hayatı yüzünden kapanmasını istiyorum ne deseniz haklısınız çarmıh ve kırbaç cezamı seve seve çekerim yeter ki geri kapansın

• Siz ciddi misiniz arkadaşlar online eğitimi istiyorsunuz resmen. Bilgisiz boş kafayla pratik olmadan mezun olunca ne yapabileceğinizi sanıyorsunuz? İstisnai bölümler dışında mümkün olamaz bu, yanlıştır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Harbiden hocam online istiyorlar ciddi ciddi hadi hukuk neyse online olsun ben gitmeyeyim okula ama diş muhendislik tıp yüz yüze olmalı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sorun olmaz zoom üstünden diş çekersiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Online diş çekmek için mi anaokulunu okudum ben yapmayın

• Gerçekten çok saçma türkçeyi yüz yüze yapıp ingilizceyi online yapmışlar, tarihin yarısı online, bilgisayar mühendisliği dersleri yüz yüze, fiziğin yarısı online falan saçma sapan işler tamamen ingilizce bölümde türkçeyi yüz yüze görsem ne olur görmesem ne olur...

• Bizimde 4 mecburi 4 seçmeli dersimiz var ama şuanda hiç online dersimiz yok ne gariptir ki seçmelilerin hepsi sözel sadece birisi biraz sayısal. Mecburi 4 dersimizin de 1 tanesi sayısal geri kalanı sözel yine. Yani tamamen online olabilir pdf ler uzaktan anlatılabilir yüz yüze saçmalığı maddi açıdan mahvedecek bizi. Hele ki virüs her gün 27k 30k arası geliyor vakalar. Böyle giderse 50k 60k vakalar kaçınılmaz havalar biraz soğusun rekor kırarız virüste... Yani saçmalık tamamen sözel derse yüz yüze 8.30 da başlıyor. Hiç mantık yok...

• yemin ediyorum bin pişman oldum online olsa çok çok iyi olurdu benim açımdan yurt çıkmayıpta durumu olmayanlar için kafasına sıkmalık bi durum herşey çok pahalı.

• okulda devamsızlık olmasın isteyen online isteyen yüzyüze yapsın çözülsün olaylar

• Tek dersim yüz yüze ayıptır ya onda bari devamsızlık olmasın yani de tonla masrafa girmeyelim.

• Arkadaş mersinde YL kazandı. 2 ay öncesinde x birim olan ev kirası bugün 2x. Üniversite caddesinde 2500 tl den aşağı ev bulamadım dün sarı sitede. Düşmana gerek yok bizim milletimiz bize yetiyor

• Çocuk aklıyla devlet yönetiyorlar ne olacak ki, al işte kardeşimin sınıfında 1 kişi pozitif çıkmış ve eğitim devam ediyor, geçen hafta 1 kişi daha belirti göstermeye başlamış eğer ki pozitif çıkarsa 15 gün ara verilecek. Böyle böyle bunlar her haneyi hasta edecekler. Günde yaklaşık 30 bin vaka var buna rağmen yüz yüze eğitime tam gaz devam ediyorlar.. Şaka gibi ülke  

• ya abicim sözel dersleri yapın online teorikler yüz yüze olsun niye uğraştırıyorsunuz ki. sözel bölümdeyim haftada sadece 2 gün yüz yüze dersim var sırf bu 2 gün için bi dünya yurt parası veriyorum. yapın sözelleri online dışarda bir dünya açıkta kalan adamlar var onlara yurt kontenjanı da açılmış olur

• Şuan hepimizi okulun oldugu bölgeye toplayıp 4 gün online 1 gün yüzyüze yaptılar ahahahs şaka gibi sistem

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.