Şimdi Ara

Silinsin lütfen :) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
46.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısın. Geçende yağmur yağdı ıslandım hep bu hükümet var ya bu hükümet... Hep onun suçu. Yağmuru geceye ertelesene be kardeşim ıslandık senin yüzünden.
  • Kardeş bir tanıdığın Türkiş bloklarında boş dairesi var, daire biraz eski ama iş görür. Kiracısı geçenlerde çıktı, daire boşaldı bildiğim kadarıyla. Daha önce de bi kaç öğrenci kaldı diye biliyorum. Kirası da makul oluyor 400-500 civarı. Bi kaç arkadaşınla anlaşırsan olabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Kardeş bir tanıdığın Türkiş bloklarında boş dairesi var, daire biraz eski ama iş görür. Kiracısı geçenlerde çıktı, daire boşaldı bildiğim kadarıyla. Daha önce de bi kaç öğrenci kaldı diye biliyorum. Kirası da makul oluyor 400-500 civarı. Bi kaç arkadaşınla anlaşırsan olabilir belki
    Hocam arkadaş bulabilsem cok iyi olacak ama cok kişiyle konuştum kimse yanaşmıyor herkes yurdunda mutlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4120976BF

Hocam arkadaş bulabilsem cok iyi olacak ama cok kişiyle konuştum kimse yanaşmıyor herkes yurdunda mutlu

Alıntıları Göster
    İyi bi yurtmuş, yönetimi tebrik etmek gerek. %100 memnunuiyet oranı gerçekten etkileyici. Bizim zamanımızda ev arkadaşı aranıyor diye yapıştırıdık kağıtları fakültede sağa sola, illa birileri denk gelir, beraber kalınırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

İyi bi yurtmuş, yönetimi tebrik etmek gerek. %100 memnunuiyet oranı gerçekten etkileyici. Bizim zamanımızda ev arkadaşı aranıyor diye yapıştırıdık kağıtları fakültede sağa sola, illa birileri denk gelir, beraber kalınırdı.

Alıntıları Göster
    Hocam fakülte de cok baktım ama bulamadım yurt yönetimi güzel her sorunu cozuyorlar ama orada kalanlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B57C57CDE

Haklısın. Geçende yağmur yağdı ıslandım hep bu hükümet var ya bu hükümet... Hep onun suçu. Yağmuru geceye ertelesene be kardeşim ıslandık senin yüzünden.
    Ulan kıyas ettiğin şey aynı şey mi? Bir ülkenin yönetimi öğrencisinin barınma ihtiyacını karşılamak zorundadır. Bunun neyini anlamıyorsun. Neyine karşı çıkıyorsun? 2 dk şakşakciligi bırakın, öğrencinin yanında olun.

• Çok haklısın kardeşim, zamanında doğru düzgün yurt yapılmadı. Şu an kontenjan sorunları her yıl daha da artıyor o yüzden.
  • itiraf sayfasına girip ev arkadaşı arayanlara ulaşmayı denedin mi yukarı da gördüm kağıt bastırıp üni girişine birde ana durakta üniversite otobüslerinin kalktığı tarafa duvara yapıştırabilirsin ünideki durağa da yapıştırırsan şansın artar illa arayan bir çıkar altına da numaranı yazarsın

• Öncelikle merhaba genç arkadaşım ,

Konuya kendimden örnek vererek girmek istiyorum, uzun zamandır hiç bir konuya cevap yazmamıştım. Trabzon Kyk yurdunda 2010 senesinde 1251. Yedek olarak misafir kalmaya başladım. Sene 2011 olmuştu(2. Yarı yıl başlayacaktı) yedek falan hala gelmemişti. En son yedek falan dinlemeden o özverime istinaden beni yurda kayıt ettiler . Memurlar benden bıkmıştı, kalacak yerim yok de. Yapış yakalarına gerekirse yalvar, odaları tek tek gez boş yatakları kolla. Gerekirse her gün oda değiş. Ama kal orada maddi durumun benim öğrencilik dönemimdeki gibi yeterli değilse , buna mecbursun. Eve çıkma burada tuzu kurular konuşuyor , senin halinden çok iyi anlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: perseyuz

itiraf sayfasına girip ev arkadaşı arayanlara ulaşmayı denedin mi yukarı da gördüm kağıt bastırıp üni girişine birde ana durakta üniversite otobüslerinin kalktığı tarafa duvara yapıştırabilirsin ünideki durağa da yapıştırırsan şansın artar illa arayan bir çıkar altına da numaranı yazarsın
    Denedim hocam , kampüsteki kişilerle d konuştum hocalarima da haber verdim durağa ilan yapıştırmak mantıklı hocam onu deneyeceğim

• kardeşim ne durumdasın ne yaptın? bi yardımımız dokunursa çok zor durumda olursan pm at lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Öncelikle merhaba genç arkadaşım ,

Konuya kendimden örnek vererek girmek istiyorum, uzun zamandır hiç bir konuya cevap yazmamıştım. Trabzon Kyk yurdunda 2010 senesinde 1251. Yedek olarak misafir kalmaya başladım. Sene 2011 olmuştu(2. Yarı yıl başlayacaktı) yedek falan hala gelmemişti. En son yedek falan dinlemeden o özverime istinaden beni yurda kayıt ettiler . Memurlar benden bıkmıştı, kalacak yerim yok de. Yapış yakalarına gerekirse yalvar, odaları tek tek gez boş yatakları kolla. Gerekirse her gün oda değiş. Ama kal orada maddi durumun benim öğrencilik dönemimdeki gibi yeterli değilse , buna mecbursun. Eve çıkma burada tuzu kurular konuşuyor , senin halinden çok iyi anlıyorum.
    Hocam cok yalvardım artık butun idaredeki kişiler tanıyor beni ama bugün tamamen doldu raporu gösterdi müdür boş yatak kalmadı bütün odalari gezdim gördüğüm kişilere sordum zaten bu sene 10bin kişi gelmiş bu üniversite ye

• Kardeş bende öğrenciliğimde bu sıkıntıları çokça yaşadım. Allah yardımcın olsun gerçekten zor. Öğrenciliğimde dediğime bakma hâla öğrenciyim fakat ilk üniversitemden mezun olup atandığım için maddi yönden biraz daha rahatım. Neyse konuna gelecek olursak. Sosyal medyada Üniversitenin itiraf ve 2.el eşya vs sayfalarına üye ol takip et paylaşımda bulun varsa ev arkadaşı arayan paylaşımlara bak. Sadece üniversitenin değil şehrin genel itiraf sayfalarına bak. Orada da memurlar çalışanlar ev arkadaşı arıyorlar. Onları da değerlendir

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

kardeşim ne durumdasın ne yaptın? bi yardımımız dokunursa çok zor durumda olursan pm at lütfen.
    Hocam yurttan çıkarıldim bugün bos yer olmadığı için ,pansiyon lar da 60 70 tl idi birsuru ozel yurdu aradım en ucuzu o da arkadaş aracılığıyla 500 tl suan Sinop Boyabat a gidiyorum akrabanin yanına 30 tl ye bilet aldım orada kalacağım pansiyona versem bile yemek param sıkıntı olacaktı suan maddi olarak biraz zor durumdayım pazartesi yada salı gününe kadar Boyabat ta kalacağım tekrar buraya gelmem gerekecek dersler için artik para bulursam özel yurda gideceğim yada otogarda kalacağım başka çarem kalmadı açıkcasi

• itiraf sayfasına falan spamlat bulursun birini durumunu da anlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Kardeş bende öğrenciliğimde bu sıkıntıları çokça yaşadım. Allah yardımcın olsun gerçekten zor. Öğrenciliğimde dediğime bakma hâla öğrenciyim fakat ilk üniversitemden mezun olup atandığım için maddi yönden biraz daha rahatım. Neyse konuna gelecek olursak. Sosyal medyada Üniversitenin itiraf ve 2.el eşya vs sayfalarına üye ol takip et paylaşımda bulun varsa ev arkadaşı arayan paylaşımlara bak. Sadece üniversitenin değil şehrin genel itiraf sayfalarına bak. Orada da memurlar çalışanlar ev arkadaşı arıyorlar. Onları da değerlendir
    İnternette araştırdım hocam birsuru buldum memur öğrenci normal insan ama 500 tl deb aşağı ilan yok çoğu kişiye haber verdim rahat 20 tane hocaya 30 40 öğrenciyede söyledim duraklara ve kantine kendi ilanimi asacağım böyle bir çözüm bulabilirim belki

• Yalnız Samsun çok pahalıymış be. Biga'da günlüğü 30 liraya pansiyonlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Yalnız Samsun çok pahalıymış be. Biga'da günlüğü 30 liraya pansiyonlar var.
    Maalesef hocam kiralar burada 600 700 çok kalabalık bir şehir olmuş burası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu baya bir gündem olmuş keşke geçen ay ben de geçici yurttan çıkarıldığımda böyle bir şey açsaydım. Tüm misafirhaneler tüm yurtlar tüm konukevleri doluydu hiç kimse anlayış göstermeyip herkes sokağa atmıştı. O gün gittim mescidde yattım kimseye yakınmadım ortalığı ayağa kaldırmadım.

Silinsin lütfen :)
    Silinsin lütfen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mentheus -- 19 Ekim 2018; 0:48:11 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.