Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yurtta Temizlikçinin Odayı Karıştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Yurtta Temizlikçinin Odayı Karıştırması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    409 Mesaj
    Yurtta yemek yapmak yasak. Elektrikli ocak aldım 2-3 haftadır sorunsuz yemek yapıyorum. Ocağı koyabileceğim tek yer olan bazanın altına koydum bugün odaya geldiğimde ocak yoktu. Temizlikçi kadın aldı herhalde. Ne bilgi vermek ne gelip söylemek hiçbiri yok. Bu temizlikçilerin kendi mutfakları var orda ocağından tüpüne her şeyi var yemek yapıyorlar onlara serbest.

Yurtta yemek yapıyor kantin 2 çeşit ana yemek 12 tl hadi kahvaltıyı kendin yaptın, bir öğün kantinde yesen 12tl, bir öğün de dışarda yesen 15-30 tl hem aşırı pahalı hem gramajları düşük hem de pek sağlıklı lezzetli değil. Kendim spor yapıyorum fazla kalori almam gerekiyor beslenmeme dikkat ediyorum temiz beslenmeye çalışıyorum bunun için aldım ocağı zaten ve 3 4 haftadır temizlik yapılıyor hiç sorun olmadı kimse gelip odayı karıştırmadı ortada şüphelenecek bir şey de bırakmadım büyük ihtimal buzdolabını açtı yemekleri gördü.

Bence yasak olması saçma su ısıtıcı serbest diğerleri yasak.

Yurt müdürüyle konuşsam bu kadınların kullandığı mutfağı kullanmama izin verir mi akşamları kimse olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeaserTR -- 6 Kasım 2019; 20:31:45 >

|
    |

• Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 16 saat kadarı kaldı.
    ocağı zincirleseydin keşke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam senin ocagin calinmis, temizlikci aldi herhalde yav diyorsun. Saka misin? Git sikayet et kimse yetkili. Sonucta kimsenin elinde ocagi kullandigina dair kanit yok.

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

calınmamıştır hocam odayı kitliyorum çıkarken benim katta 3 kişi kalıyoruz. Çarşamba günü temizlik vardı o ara aldılar idarede var anahtar bir tek temizlik günleri bu kadınlara veriyorlar.
    |
    |
    AnotherPlanet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ocağı değil de bazayı kitleseydim keşke
    |
    |
    abdusauk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

yasak olması mantıksız, kettle serbest bu yasak aralarında fark yok, yangın şüphesi olsa çıkacaksa kettledan da çıkar 18-20 küsür yaşındaki insanlara çocuk muamelesi yapıyorlar arkadaş Polonya'da yurtta kalıyor ocak kullanabiliyor kimse karışmıyor yetişkin olarak bakıyorlar burda gelip malına sorup etmeden çöküyorlar.Ya da amaç kantine kazandırmak.
    |
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CeaserTR

calınmamıştır hocam odayı kitliyorum çıkarken benim katta 3 kişi kalıyoruz. Çarşamba günü temizlik vardı o ara aldılar idarede var anahtar bir tek temizlik günleri bu kadınlara veriyorlar.
    Senin iznin olmadan senin esyan alinmis, yani calinmis.

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CeaserTR

yasak olması mantıksız, kettle serbest bu yasak aralarında fark yok, yangın şüphesi olsa çıkacaksa kettledan da çıkar 18-20 küsür yaşındaki insanlara çocuk muamelesi yapıyorlar arkadaş Polonya'da yurtta kalıyor ocak kullanabiliyor kimse karışmıyor yetişkin olarak bakıyorlar burda gelip malına sorup etmeden çöküyorlar.Ya da amaç kantine kazandırmak.
    Belki kantine para kazandırmak için belki elektriği çok yakma diye olabilir.
    Ancak adamlar yasaklamış. Mantık arayıp bahane uydurman birşeyi değiştirmez. Yasak yasaktır.
    Sana çocuk muamelesi yapılmıyor, yangında çıkarabilirsin. Bizde o devirlerden geçtik senden ne kadar para kazabilirlerse kardır. Üniversite öğrencisi yolunacak kazdır.
    Spor yapıyorsan supplement alacaksın yurtta ocak vs olmaz bende 7 sene yurtta kaldım ortak tost makinesiz vardı yakalattık ihtiyaçlar gerekçeler önemsiz yasaksa riski göze alarak alırsın. Eğer yakalanırsan anca sene sonu alabilirsin...

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj

supplement şart değil.normal yemek yemeden 3 öğün protein tozu mu kullanayım
    |
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ev harici kalınabilecek en düzgün yeri seçtim.Yangın kettledan da çıkar o kadınların elektrikli ocağından da çıkar.7-8 haftadır gelip temizlik yapılıyor her hafta farklı birisi geliyor önceki gelenler işini yapıp çıkan insanlardı.Bir iki tanesi var sabahın 8-9 gelip koridorlarda bağırarak dolaşıyorlar dizi/müzik izliyorlar bunlardan biri gelmiş bazayı karıştırmış bulmuş
    |
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet ben de o şekilde görüyorum,sinirim bozuldu nasıl bu kadar rahat el koyuyorlar.Ama ne yapayım ''yasak'' diyecekler yapacak bir şey yok Maalesef Türkiye'de durum bu senin özel aracında içtiğin sigaraya bile karışıyorlar.
    |
    |
    AnotherPlanet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeterli proteini alamıyorsan supplement şart millet neden protein tozu vs alıyor. Normal bir şekilde haslanmış et vs yemeğe kalkarsan kendin pişirsen bile maliyeti 1.5 katı üstüne yurt sebebiyle dışarıdan yiyorsun bir öğün dışarıdan yaparsan maliyeti 2 katını bulur. Ekonomik basit yurtta kullanılabilir. Sana en uygun seçenek bu...

Eğer bütçen kaldıracak bütçen varsa yurtta kalmak yerine eve çık yurdun saçma uygulamalarından stresinden kurtulursun.

|
    |
    Bahsedilenler: CeaserTR

Necip Fazıl Kısakürek
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 16 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    lol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

tabii bir şekilde alman gerekiyor makroları protein için yağsız kütlenin 1.5 katı kadar alsan bile yetiyor. evet en mantıklısı ev tek kişi 550 olması sessizce yemek yaparım diye girdim buraya bu zamana kadar gayet iyi gidiyordu
    |
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.