Şimdi Ara

Yurtta kalıyorum diyet yapıyorum yiyecek önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lifalif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bence diyet yapmanın ne demek olduğunu tam bilmiyorsun bu soruyu sorduğuna göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardacakko

Bence diyet yapmanın ne demek olduğunu tam bilmiyorsun bu soruyu sorduğuna göre

Ne alakası var ? Yurt yemekleri aşırı yağlı tatsız tutsuz zaten spor+diyet yapmaya çalışıyorum buna yönelik pratik öğrenci yurdunda yiyecek diyet ürünler arıyorum fikriniz yoksa konuyu baltalamayıniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Neyse uğraşmıyım kendin araştır istedim ama yinede yazıyım diyet dediğin şey senin makrolarının ve kalori hesabının yapılması ile olur buda nasıl yani günlük ne kadar protein karbonhidrat ve yağ tüketmen gerekiyor önce bunu bulucaksın sonradan vucudunun harcadığı enerji+sporda harcadığın enerji -500 kalori kadar yemek yiyiceksin gerçek anlamda diyet budur ismide if its fits your macro diye geçer.Diğer adımlarda mikrolarını yani kaliteli besinlerden alacağın aminoasitleri vitaminleri göz önüne almanla ilerler.Şimdi gelelim önerilere Yağsız Lor peyniri az yağ oranı ve yüksek protein oranıyla süperdir kahvaltıda iki yumurta ile beraber tüketirsen süper olur,yulaf ezmesi ise karbonhidrat olarak yüksek ama protein olarak yüksektir ve kolestrolü düşüktür kolestrolünü dengelemek için kullanabilirsin en iyi musli layenberg protein muslidir ama fiyatı 44 ile 38 tl arasında değişiyor biraz tuzludur eti lifalif in sadesi bu konuda ucuz bir yöntem olabilir ama onuda keko gibi yeme pişirerek ye akşam yemekleri içinde yağsız ton balığı tercih edebilirsin ama dediğim gibi hergün aynı şeyleri yememen lazım bir ikincisi yediğin herşeyi gram gram ölçüp kalorine ve makrona eklemen lazım o zaman sürdürülebilir ve sağlıklı bir diyet yapabilirsin yoksa bu iş olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.