Şimdi Ara

yurtiçi kargo şikayet sorun memnunsuzluk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben yurtiçi kargodan daha önce sorun yaşamısdım.mumkun oldugunca oraya ugramıyordum gec goturduklerı için..
    geçen günlerde gittigidiyordan urun aldım..5 eylül 2011 de ürün kargolandı bugun ay 7 eylül 2011 yanı hala gelmedi yarın gelecekmiş tam 3 gün eder...gelirse tabi

burdan yetkililere sesleniyorum siz bu işi yaparak para kazanıyorsunuz.biz hizmetinizin bedelini ödediğimzde nasıl memnun kalıyorsanız müşteri olarak bizde memnun kalalım...insanı yıldırmayın...illallah etirmeyin...gerçi ben en son yaşadığım sıkıntıdan sonra YURTİÇİ KARGO ya kesinlikle gitmiyordum..bu kez internetten alışveriş yaparkende yurtiçi kargo varsa işin içinde bedava olsa yinede dönüp bakmayacağım...ben çok sıkıntı yaşadım memnun kalmadım...aklınızda olsun arkadaşlar....

• Arkadaşım Yurtİçi Kargo'da Kargom Nerede diye bir özellik var ona basarak ne zaman geleceğini kolaylıkla öğrenebilirsin.Bende Yurtİçi Kargo haricinde hiçbir kargo şirketine güvenmiyorum bana göre çok hızlılar.
  • evet bakdım nerede oldugunu ama bu sonucu degısdırmedi elıme 3 gun sonra urun gecddı ve memnun kalmadım..bundan bır oncekı sıkıntımızda da 4 gunde gecmısdı dagıtıma sabah cıkdı gozukuyordu kış ayında 100 bın nufuslu yerde 4.gun saat 21 00 da getırdıler...ben tabı kargo gelecek dıye evde beklemısdım oraaya buraya ara falan :):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.