Şimdi Ara

Yurtdışundan gelirken yanında drone dji phantom getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bildiğiniz üzere artık yurtdışından kargo ile drone alındığında gümrüğe takılıyor ve birçok işlem ile uğraşılıyor.aynı kural yolcu drone u beraberinde getirdiğinde de geçerli?benim sorum; ben amerikadan dönüşte dji phantom 3 4k drone u yanımda sırt çantamda veya bagaj a sokarak getirmeyi düşünüyorum.bu durumda yine gümrüğe takılırmıyım veya drone a el koyarlarmı? shgm nin yaptığı uygulamadan sonra yanında drone ile ülkeye giren arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastswindler

arkadaşlar bildiğiniz üzere artık yurtdışından kargo ile drone alındığında gümrüğe takılıyor ve birçok işlem ile uğraşılıyor.aynı kural yolcu drone u beraberinde getirdiğinde de geçerli?benim sorum; ben amerikadan dönüşte dji phantom 3 4k drone u yanımda sırt çantamda veya bagaj a sokarak getirmeyi düşünüyorum.bu durumda yine gümrüğe takılırmıyım veya drone a el koyarlarmı? shgm nin yaptığı uygulamadan sonra yanında drone ile ülkeye giren arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Yanımda getirmedim ama yayınlanan genelgede yanınızda getirdiğiniz drone 500gr üstü ise ve tespit edilirse sizden belgeler istenilecektir. Belgeleri ibraz edemezseniz ibraz edeceğiniz zamana kadar dronea el koyuyorlar bunun süresi hakkında bilgi yok 2 hafta 1 ay ?

ayrıca bir çok uçak firması drone ve özellikle lipo pil taşımanıza izin vermiyor. Uçuş yapacağınız firmaya bu konu hakkında mail atabilirsiniz.

• merak ettim nasıl işliyor sistem. phantom 3 yolcu beraberinde gelebilir mi? vergi ödemek gerekiyor mu? bir yakınımdan rica edicem getirmesi için, öncesinde karşılaşabileceği şeyleri öğrenmem gerek tabi. yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Timur Akkurt un youtube hesabında ekipmanları hakkında bir video var. O videoda yanmaz kılıf var pil taşımak için. Ondan alabilirsiniz. Drone takılır mı bir fikrim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

merak ettim nasıl işliyor sistem. phantom 3 yolcu beraberinde gelebilir mi? vergi ödemek gerekiyor mu? bir yakınımdan rica edicem getirmesi için, öncesinde karşılaşabileceği şeyleri öğrenmem gerek tabi. yardımlarınızı bekliyorum

Up bende suan aynı durumdayım bilen eden yazssın lütfen

• Son durum nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.