Şimdi Ara

Yurtdışından kulaklık alma [önemli]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben classic rock, hard rock bir de thrash metal dinliyorum.yurtdışından brainwavz m2, hifiman re-0 veya önerilerinizden birini almayı düşünüyorum
    .kısaca ne önerirsiniz ?
    ayrıca cx200 denilen saçma sapan kulaklığı almıştım. hiç beğenmedim. onun da incelemesini yakın bir zamanda yaparım.
    lütfen yardım ediniz

• beyler bi yardım ediverin.
  • Shure 535 veya sennheiser ie8 bunlar monitor -26 desibellik izolasyona sahipler esnek foam kulak yolunda izolasyonu sagliyor.
    Cx200 den sonra baya bir tatmin yasarsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jurzaft

beyler bi yardım ediverin.

re-0 yazdıklarınız içinde en iyisi.

bunun dışında gr06, bass seviyorsanız cks90 da düşünebilirsiniz.

SE535 ve ie8 güzel ama bir o kadar da pahalı kulaklıklar. biraz hi-end kaçıyorlar burada yazılan ürünlere göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

SE535 ve ie8 güzel ama bir o kadar da pahalı kulaklıklar. biraz hi-end kaçıyorlar burada yazılan ürünlere göre.

teşekkür ediyorum. tavsiyeleriniz iyi gerçekten. ie8 gibi kulaklıklara bütçem elvermez zaten.
    bu arada re-zero seçeneği de aklıma geldi. basları bir adım daha önde deniyor. açıkçası bas sesinin fazla ön planda olmasını istemiyorum ama çok kısık da olmasın (re-0da bas çok eksik diyorlar).
    re zero veya gr06 arasında kaldım. hangisini önerirsiniz ? özellikle belirttiğim gibi rock ve metal için. elektronik vesaire müzik nerdeyse hiç dinlemem. ayrıca bir sitede gr06 ile "pfe" (hiç duymamıştım) karşılaştırmışlar. bu konuda ne dersiniz.
    teşekkürler şimdiden.

• Pfe bass olarak cok eksik eger filtreleri cikartirsan bir miktar duzelir ama kristalize yapida bozulmalar yasarsin.phonak pfe ucuz bir urun degildir.Zira phonak audio isitme cihazlarinin amiral gemilerindendir ve saf sese onem verir...

• 100 lira civarına tamamen metal için biçilmiş kaftan bir kulaklık yok sanırım. Biraz gr06 olabilir. 200 lirayı geçince pfe metal içindir tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

teşekkür ediyorum. tavsiyeleriniz iyi gerçekten. ie8 gibi kulaklıklara bütçem elvermez zaten.
    bu arada re-zero seçeneği de aklıma geldi. basları bir adım daha önde deniyor. açıkçası bas sesinin fazla ön planda olmasını istemiyorum ama çok kısık da olmasın (re-0da bas çok eksik diyorlar).
    re zero veya gr06 arasında kaldım. hangisini önerirsiniz ? özellikle belirttiğim gibi rock ve metal için. elektronik vesaire müzik nerdeyse hiç dinlemem. ayrıca bir sitede gr06 ile "pfe" (hiç duymamıştım) karşılaştırmışlar. bu konuda ne dersiniz.
    teşekkürler şimdiden.

Re zero %30-40 indirimde şu an. Head-fi'de 260 küsür kulaklık inceleyen arkadaşa göre de 100 dolarlık fiyatıyla 10/10 alan bir ürün. GR-06 da 10/10 yada 9.5/10 alıyordu galiba.

GR-06'nın kutu içeriği az daha zengindi galiba. Zero'nun sesi ise az daha iyi olabilir ama yakınlar anladığım kadarıyla.

Ben olsam zero alırdım ama ikisini de dinlemedim bunu belirteyim.

Bu paraya hangisini alsanız memnun kalacaksınız bence. Fazla da düşünmeyin. Seçip verin siparişi gitsin.

İleride de Sm3 gibi üst seviyelere bakarsınız yükseltme isterseniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.